Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нормалните певици правят мушама от собствените си хитове и снимат нормален клип. Само циганките и неизвестните взимат кръчмарските хитове дето пеят всяка вечер в дупките и ги представят пред микрофон в студио, та да изглеждат хай пред маалата... 

Ей така се прави по нормалния начин:

 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Прав си. Изтъвали сме. Отивам да поправя тая грешка. 

 

 Не бих си позволил да сложа кавички в пост отнасящ се за великата Великова, нека не я принизяваме до разни долни инфлуецърки. Сигурен съм, че това ще е по- голям хит от мушама #2!

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е @Danger.. Не знам какво се чудите и двете агитки. Ако имаха акъл и искаха да ги приеме някой за повече от чалгарки можеха мноооооого да направят и двете. Но затова се иска акъл, който в чалгата го няма, но поне да гледаха запада какво прави.

1. Можеха нещо благотворително. Тъкмо щяха да блеснат.

2. Така с един благотворителен концерт щяха и феновете си да заситят.

Единствената негативна черта е, че тук нямаше да се диша. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Близо 450 коментара за 1 час от които 99.9% положителни само феновете на Галена тук плюят , а в момента следят и коментарите и гледанията и всичко 🤣🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_fen! каза:

Близо 450 коментара за 1 час от които 99.9% положителни само феновете на Галена тук плюят , а в момента следят и коментарите и гледанията и всичко 🤣🤣🤣🤣

Ама как няма да са положителни? Изтри ми 3 коментара до сега. Май говориш да не заспиш!

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

Давайте ми още палци надолу 🤣🤣 100% коментарите са само положителни , а тук мога да ви преброя на пръсти колко сте , които плюете 🤣🤣

Доволен ли си наистина от Преслава в последно време? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Ама как няма да са положителни? Изтри ми 3 коментара до сега. Май говориш да не заспиш!

 

Аз това казвам влезте вие 5-Мата тук и пишете отрицателните коментари пак си е същото 🤣🤣

  • Dislike 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Доволен ли си наистина от Преслава в последно време? 

Да доволен съм мн добре си развива канала в YouTube и много добре знае кога да пуска нова песен! Вижда се на хората глада за нейна нова песен , греша ли? 

  • Like 1
  • Dislike 10
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

Да доволен съм мн добре си развива канала в YouTube и много добре знае кога да пуска нова песен! Вижда се на хората глада за нейна нова песен , греша ли? 

Кога?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

и много добре знае кога да пуска нова песен!

Кога? От “Така ни се пада” досега има точно една поредна ганевска песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва новата мушама, защото не харесвам никоя от песните. В предната са включени любимите ми "Спомен" и "Изпий си кафето", затова ми допада. 

Принципно тези мишмаши щяха да са супер, ако се пускаха измежду новите песни, както го правеха Емилия и Цветина. И един с нейни си песни можеше да спретне, не е като да няма забравени хитове...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

И моя коментар е изтрила Протитуслава, явно иска само да я хвалят и да си чеша егото. Приятелката 2020 я смачка, ако така продължава, нищо чудно 2021 пак да я. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

А какво и е на зъбите? Май има нужда от брекети, защо са и така напред изпъкнали? Преди не беше така. 

Палома освен да я фраснала с кофата, друго предлагам да не си представяме кой може да е бил вместо Палома.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

А какво и е на зъбите? Май има нужда от брекети, защо са и така напред изпъкнали? Преди не беше така. 

Прилича на нещо средно между То и Бъгс Бъни... аз от много време повтарям, че проблемът не е в носа, а в зъбите. Не знам кой й го е причинил, но е потреЗ.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Прилича на нещо средно между То и Бъгс Бъни... аз от много време повтарям, че проблемът не е в носа, а в зъбите. Не знам кой й го е причинил, но е потреЗ.

Просто не е намерила някой балама да и оправи зъбите на бартер. 

ОТ друга страна ... като знаем как и излезе бартера с носа, може би е за хубаво ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Прилича на нещо средно между То и Бъгс Бъни... аз от много време повтарям, че проблемът не е в носа, а в зъбите. Не знам кой й го е причинил, но е потреЗ.

Сигурно е искала да се пусне лайв и Павел е казал: "Мани ги тие, какво се занимаваш с тях", та досещаш се след това. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава пак разбуни духовете из форума!

Не се притеснявайте, всички права са уредени ;) 

Аз тъпите ви коментари ги виждам, не знам защо лъжете, че ги е изтрила? Ако ги репортнат 5 души, ще ви ги махнат много ясно от самия Ю Туб за hate speech.

Съвсем скоро очаквайте и кавър на една от песните от първия машъп!

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...