Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Slavi каза:

Как какво и е на Деса. Направо е за коша. Визията и е най малкия проблем. Чудя се как я поръчват клубовете и как и се пълнят участията... Хората са луди, за да си го причиняват... Така ми се иска да остане без участия, за дс преживее някакъв катарзис, че да се мотивира малко... 

Ще отбележа скромно как става този номер. Когато някой от Пайнер започне да работи със Сашка "Ангелчето", значи или много го е закъсал и не е търсен, или хонорарът му е лишен от пазарна логика, или най-често и трите. Справка от последните 3 години - Ивана, Глория, Деса, Тони Дачева, Андреа, Юнона, Татяна, Соня Немска... Фики, Борис Дали и т.н. Даже по 5%, са му са се откъснали от сърцето, на продуцентът на всички продуценти. В случая при нас във Видин през юли` 2019 Деса е спазарена в пакет с Джулия, Юнона и Фики, плюс още може би 1-2 имена през август. А пакет значи отстъпки и то яки.

Иначе, снощи моят синковец беше на Андреа. Като стана преди 1 час дойде при мен в хола и директно ми поиска да му възстановя 10 лева за вход. Понеже никога не е ходил на участие на Андра ме пита вчера заслужава ли си и ме посочи с пръст, че съм му бил казал, че е зле, но трябвало да уточня, че е ненормално зле. Даже писал на стената на клуба да му върнат парите, защото... първо започнала в 03:00ч. Пяла.... или там както му казват цели 20 минути, в които 10 се оплаквала, че и е топло и некомфортно. И понеже сценката е в средата на един от баровете и е така доста нависоко над него, за да я виждат всички казала, че получила клаустрофобия от височината. След умопомрачителните 20 минути изява отбелязала, че като всички в клуба има нужда от почивка и отишла на втория етаж в офиса да си почине. Не се е появила до 04:15ч. и цялата компания са се изнесли от клуба най-меко казано бесни. Даже настоя да се обадя на Сашка и да и кажа да не я води повече никога, а при всяка възможност да докарва Лорена, от която са много доволни всички.

А да, запазил си е маса за другата събота на 13 юли и има списък със 7-8 изисквания към мен, за поздрави на приятели и някаква си Макарена, която вероятно ще се окаже някаква кандидат снаха. Та нямало нужда да си запазвам маса за 13-ти, а направо да идвам на тяхната, щото като идвала във Видин Кама било добре да си някъде около моята маса. Деца, какво да ги правя? :1000(1):

п.п. Снимката на Деса с Галена да не е от Перник? Че виждам с тях на маса да пуши Александров...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, foxy_vd каза:

Иначе, снощи моят синковец беше на Андреа. Като стана преди 1 час дойде при мен в хола и директно ми поиска да му възстановя 10 лева за вход. Понеже никога не е ходил на участие на Андра ме пита вчера заслужава ли си и ме посочи с пръст, че съм му бил казал, че е зле, но трябвало да уточня, че е ненормално зле. Даже писал на стената на клуба да му върнат парите, защото... първо започнала в 03:00ч. Пяла.... или там както му казват цели 20 минути, в които 10 се оплаквала, че и е топло и некомфортно. И понеже сценката е в средата на един от баровете и е така доста нависоко над него, за да я виждат всички казала, че получила клаустрофобия от височината. След умопомрачителните 20 минути изява отбелязала, че като всички в клуба има нужда от почивка и отишла на втория етаж в офиса да си почине. Не се е появила до 04:15ч. и цялата компания са се изнесли от клуба най-меко казано бесни. Даже настоя да се обадя на Сашка и да и кажа да не я води повече никога, а при всяка възможност да докарва Лорена, от която са много доволни всички.

Хахахах, ТИХООО!

Топ падение. Много ми е кеф да злорадствам над подобни провали. Колкото и яки хитове да правеше навремето, беше една надута, надменна кучка и обичаше да прави интриги на колежките си. Сега всичко й се върна, голямо шоу. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

@Cally-Pressyfan'

@Fast

Анкетата за хитовете на 6месечието и Пресли очакват вашия вот. 1 глас е разликата с Добре ли си... 

А критикуваше @Сашо че бил агитирал за Камелия в анкетата му за вечните хитове. Чак беше възмутен и бла-бла-бла. Пълен клоун!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Какво скачаш като орел, да нямаш вграден радар и когато някой коментира Преслава да се появяваш? :roll1:

 

Топ коментар! То па да не каже нещо човек, баси!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, TSARvul каза:

Хахахах, ТИХООО!

Топ падение. Много ми е кеф да злорадствам над подобни провали. Колкото и яки хитове да правеше навремето, беше една надута, надменна кучка и обичаше да прави интриги на колежките си. Сега всичко й се върна, голямо шоу. :D

Ама са я наснимали фотографите, че са плюли на всичките и усилия с фотошопа... :1000(19):

Infinity

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, TSARvul каза:

А критикуваше @Сашо че бил агитирал за Камелия в анкетата му за вечните хитове. Чак беше възмутен и бла-бла-бла. Пълен клоун!

Нещо паметта ти изневерява. Проблема беше, че бе писал на някой да си промени вота, за да спечели Луда по теб. Всъщност дори преди години информирах редовно Десовите за темите, в които могат да я подкрепят. Лошо няма в агитацията. Всеки може сам да реши дали да гласува и за кого. Не съм писал на нафталини да влизат да гласуват, какъвто бе случая тогава. Споменал съм никовете на 2ма редовни потребители и фенове на Преслава.  Но всъщност не тв, а ти бързо си вотнал... Самия факт, че го правя в скандалите, а не по лс, не ти ли говори колко точно ми дреме какво ще си помисли някой ЦАРвул. Думата клоун от твоята уста звучи абсурдно. Май забравяш на чии циркове се смее форума последните месеци. Оставаш в историята на форума като вечно напускащия и завърнал се след 24 часа. 

Освен това не виждам коментара ти да е насочен към попфолк музиката. Гледай себе си и своя резил. 

Нещо полудяваш, че не те отразявам последните дни. Свиквай. Така ще е за в бъдеще:tickle:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа има ли още участия? Аз не сещам да е пяла в някоя от софийските дискотеки в последните 1-2 години. 

Между другото е голяма пародия последният й хит да носи точно заглавието "Най-добрата". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, foxy_vd каза:

Ама са я наснимали фотографите, че са плюли на всичките и усилия с фотошопа... :1000(19):

Infinity

Разгледайте снимките от този линк. Потресаващи са!

@pechenko Чудесен материал за Поп-Фолк News

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Топ коментар! То па да не каже нещо човек, баси!

Аз дори не съм го написала с лошо, или пък за да се подигравам. 

Явно феновете на Преси трудно търпят коментари, въпреки, че моя не е с цел критика. Приличат си по лабилност на тази тема. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto Опитах се да публикувам два коментара със снимките от линка на Фокси. Натиснах "Публикувай", но не се появиха. Защото снимките са от фейса ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

@meleto Опитах се да публикувам два коментара със снимките от линка на Фокси. Натиснах "Публикувай", но не се появиха. Защото снимките са от фейса ли?

Има някакъв проблем с ембедването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Fast каза:

Има някакъв проблем с ембедването.

Да, имам го и аз от няколко дена. Като махна www и оставя само http става май. 

 

 

Един оцков хит, който така и не ми омръзна за 7 години. Джена мачкаше с най добрите песни в този период. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi и @TSARvul преместих част от коментарите ви в Чат мания, можете да продължите там, ако желаете, стига разбира се да не излизате от рамките на добрия тон:) 

Включвам се относно клипа на Преслава от миналата вечер. Наистина пее в пъти по-добре, вероятно е съчетала операция за отстраняване на дихателни проблеми с козметичната такава. Както беше при Галин.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, TSARvul каза:

@meleto Опитах се да публикувам два коментара със снимките от линка на Фокси. Натиснах "Публикувай", но не се появиха. Защото снимките са от фейса ли?

Аз, както виждаш успях. Не знам къде виждате проблем с embed?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, meleto каза:

66129580_2335483983438439_37932074452920

Леле на какво приличааа

66212447_2335483780105126_74470468396662

Жал ми е, че се е освинила толкова... а в лице е вече 50 годишна.

Много зле :( Който й прави снимките в инстаграм е магьосник.

А тя дори не е толкова пълна. На тези килограми можеше да изглежда много добре, например Преслава 2008 не мисля, че е била по-слаба.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнете го от положителната страна - поне имала участие.

  • Haha 8
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Stela каза:

Аз дори не съм го написала с лошо, или пък за да се подигравам. 

Явно феновете на Преси трудно търпят коментари, въпреки, че моя не е с цел критика. Приличат си по лабилност на тази тема. 

Какво толкова е казал? Веше смешен коментар. Не се прави на жертва.

 

 

Цветане, твоя син на колко години стана, че ходи по нощните дискотеки, че и снахи ти води? Тая Макарена да не е мангуста, бе?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Цветане, твоя син на колко години стана, че ходи по нощните дискотеки, че и снахи ти води? Тая Макарена да не е мангуста, бе?

Преди месец завърши синковеца. На 19 стана през февруари. А Макарена е май тая с черното.... :1000(20):

 

Infinity - Боби.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...