Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 44 минути, Fast каза:

Имаше приятни парчета. С какво се занимава в момента? Според Сигнал не е имала участие от 2015 г.

Има магазин за дрехи.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , PreslavaIsTheQueen каза:

Преслава каквато и операция да си направи, каквото и да си промени, гласът ѝ си остава ЗАВИНАГИ! 

Няма друга такава! Клип от снощи... Три Биса и те оставя без думи...

 

Невероятна е. Дори участията си превръща в мини концерти. После тук злобарите ще ми обясняват как постно и на плейбек минавали участията и. И как пее целия клуб с нея... 

 

Пеенето и се е подобрило след операцията на носа и. Последните години имаше едно леко носово извличане. Сега е перфектна буквално - и визия и глас. 

Няма кой да я настигне в Пайнер! 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Невероятна е. Дори участията си превръща в мини концерти. После тук злобарите ще ми обясняват как постно и на плейбек минавали участията и. И как пее целия клуб с нея... 

 

Пеенето и се е подобрило след операцията на носа и. Последните години имаше едно леко носово извличане. Сега е перфектна буквално - и визия и глас. 

Няма кой да я настигне в Пайнер! 

А какъв скелет е станала пак, в лице не е тя. Само косата й е хубава. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, retr0 каза:

Не можем. Преувеличих драстично и провокирах, но за съжаление почти никой не се подпали, явно хората са съгласни с мен. :D 

Точно преди твоя пост съм изложил мнение и аргументи. 

Иначе Денис тепърва ще прави оше дуети и ще видим дали ще постигне същия успех. С Ема задмина дори Грешка беше. Ще видим с Малката кво ще пуснат. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

А какъв скелет е станала пак, в лице не е тя. Само косата й е хубава. 

Може би затова е решила да си тегли ножа. Когато си твърде слаб, носа изпъква много грозно. Сега хем го няма този проблем, хем и гласа и звучи невероятно. Можеш ли да отречеш звездната и осанка. 

преди 27 минути, retr0 каза:

Че какво й е на Дес? На мен ми се порвъща повече от такива като Андреа с лайв записи и разтегнати снимки, отколкото от такива като ДесиСлава, които са себе си - с повечко килограми и поизносен глас, но все пак - себе си. 

 

Как какво и е на Деса. Направо е за коша. Визията и е най малкия проблем. Чудя се как я поръчват клубовете и как и се пълнят участията... Хората са луди, за да си го причиняват... Така ми се иска да остане без участия, за дс преживее някакъв катарзис, че да се мотивира малко... 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Mr. Greshen каза:

Коментирайте хита на Малката

Въртят я по 2 пъти на вечер

Няма да я бъде и нея дълго. Псевдонима и е най малкия проблем. Няма индивидуалност. Това и липсва. Иначе песента и е добра. С друг текст би била още по добре. 

Как я отрязаха в мюзик айдол, че гласът и бил като на анимационен герой:laughing:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Силвия в наши дни.

50969910_612879329149101_5340955578204160000_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQk8RaI16kXWMFP5zKdeQedkP3fG5_WD40DN14vkv_1W6Ah2Djy4-qLJaFDyRzW4soo&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=d2bf9ff8737b9e32c15c9ee7e5ceffad&oe=5DB3132B

Лятото едва сега започна, а тя много бърза за Хелоуин. До 31.10.... има време! :D

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Fast каза:

Гримирала се е като карикатура.

Недей, че вече се заливам от смях! :D Какво е това за Бога ...... май наистина е пила много силна водка, както пее в една нейна песен. :D :D :D

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница просто пусна в крайно неподходящо време и песента й се сля със всички останали, затова е флоп. Иначе е бруталка. Галин по същия начин с "Мамиш". Голяма грешка беше, че пусна в един ден с Криско.

 

Междувременно Теда оглави тренд-а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Како Кели какво мислиш за тези фолк динозавърки?

 

 

Готини са, но май предпочитам тези:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , i810 каза:

Ако Андреа е на антидепресанти от тях е напълняла. Дори не е забавно да се подигравате... Качват се доста килограми, но понякога човек без тях не може да се справи с паник атаките. Животът ни стана доста изнервен и пълен с проблеми от всякакво естество и хората масово прибягват до такива лекарства. На едни им оказват влияние на килограмите, на други не. Всичко е строго индивидуално.

Животът е същия като преди 20-30 години, когато хората нито масово страдаха от депресии, нито от паник атаки, нито от Хашимото. Едва 2-3 неща са различни в сравнение с преди 30 години. Помислете си кои са те и ще си направите сметката кое причинява модерните болести на човечеството.

Но тук повечето дори не знаят какво е било преди 20 години, за да направят разликата със сега.

Оправдания от типа "Животът е много изнервен" обаче са малоумни!

 

преди 6 часа , Slavi каза:

 

Кой да очаква, че вечната 5та Емел ще разгроми и Галени и Преслави и Емануели... 

Аз. :) Никога не съм губил вяра в нея. Всяка година изненадва с поне един ТОП хит, направи ретроспекция в годините назад и сам ще се увериш.

За разгром обаче е рано да се говори. Тукашни Галенени им се навлажняват дупенцата, като говорят за новата й песен. Не знам чули ли са я, или просто хайпват. Скоро ще разберем.

 

преди 4 часа , Willy каза:

Screenshot-20190707-120517-Instagram.jpg

Слончето се казва Раму!:1000(30):

Еми, да, ама пак е яка. Толумба сладка! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

:3fdb8960598fa63e:

Още една любителка на кючеците. 

Казвам го с прискърбие, но танцува по-секси от Галена. Кара те да искаш да й масажираш оная работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис в Ничия земя: Измервам любовта на хората в гледания, не в приказки. 

Питаха го кои са му конкурентите в попфолка, а той съвсем логично отвърна, че няма в неговия жанр конкуренция

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...