Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, retr0 каза:

По тази логика и Галена ще е никоя след време, да. Моите уважения към постигналите много в миналото, но коя е Глория в момента? Влияние и успехи - минимални. Слушат я верните й фенове от онова време и дотам. Таланта й е неземен, красотата също, но ето... 

Такъв е кръговрата на живота. Всеки има своя момент и кариерен връх, но един ден всичко си отива, във всяка една сфера е така. 

За Криско си прав, аз не съм казал, че няма такива успехи, но един Криско не може да се мери с цялата чалга в крайна сметка. 

Но Глория няма мегахит от Не сме безгрешни, а Миле е с балкански хит едва на 3 години. Освен това Глория едва пълни, а в някои случаи и не успява залите в читалищата, а Миле пълни най големите зали в сума и балкански държави. В този смисъл за Глория може да се каже, че към днешна дата е никоя, но за Миле не. Тук не говоримнза успехи в миналото, а за актуални хитове и концерта дейност. 

Освен това Миле има вечни хитове в Сърбия, които ще се слушат винаги, каквито в бг попфолка няма от години или са дефицит. 

Броя дните, в които ще свърши царуването на Криско. Така бях убеден, че вече е свършило дори, но излезе тая глупост, която се котира по добре от всичко излизало в чалгата за 2019 за съжаление. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

То и на Миле най големите зали не му ги пълни Кило доле, а хитовете от 90-те години. Новите му песни са повече за участията по клубове и младите.Проблема е че в Сърбия и другите държави от Югославия повече ценят легендите на жанра, докато в България не толкова.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

То и на Миле най големите зали не му ги пълни Кило доле, а хитовете от 90-те години. Новите му песни са повече за участията по клубове и младите.Проблема е че в Сърбия и другите държави от Югославия повече ценят легендите на жанра, докато в България не толкова.

И тук се ценят Азис, Стораро, Софка, Деса, дори и Ивана. Ние просто освен Азис нямаме други звезди от техния калибър.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 11 минути, Willy каза:

То и на Миле най големите зали не му ги пълни Кило доле, а хитовете от 90-те години. Новите му песни са повече за участията по клубове и младите.Проблема е че в Сърбия и другите държави от Югославия повече ценят легендите на жанра, докато в България не толкова.

+1

Не ни интересуват най-новите му песни, но хитовете като Бомба и Кило доле кило горе ги знаем и слушаме. Старите хитове са неповторими и се пеят във всяка кръчма или на някви къщни партита.

Във България не ценят старите певци/певици с право, особено тия от 90-те, защото нямаха качествена музика и текст, а някви тъпотии като 100 мерцедеса, Скари, скари и Ах банана.

Редактирано от Kriminal
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Аз пък мисля, че е като при нас. По-големите си ценят легендите, но по-младите припадат по MC-Stojan, Anastasja Rejnatovic и т.н 

 

Тийновете по партита пеем ретро хитове, и то не "ретро" от 2011, а песните от 90-те. Всичките припадат по MC Стоян и Анастасия Ражнатович

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

80. Видимо доволни 390ка

112. Базука 295ка

 

Тея песни нямат омръзване. 

А Криско определено е най-голямото явление в бг музиката за това десетилетие. Създаде и наложи собствен стил, налагаше трендове и въобще промени звученето на българската музика. В последните години успя да изгради име и образ в медийното пространство на голям артист, който ще остане в историята. Ако преди 4-5 години Криско беше просто супер актуалното име, което пее с голямата Мария Илиева, то днес той вече категорично се нарежда до нея. Просто направи и постигна страшно много. Ако направим класация за най-големите бг хитове за периода 2010-2019, той със сигурност ще участва с най-много песни. 

Поздрав с хита на лятото.

 

  • Love 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си говорим за балади, едно моите любими балади, такива, за съжаление, вече не се правят, то и дребситата не могат да ги оценят и разберат, защото нямат нашата богата душа. На тях им дай тупалки и простотии и им гледай сеира..............

 

Анелия - "Ден без теб"

Близнаците - "Мъжка сълза"

Борис Дали - "Жена без грях"

Вероника - "Втори дубъл"

Весела - "Шуми, шуми, яворе"

Веселин Маринов - "Когато си отива любовта"

Галена - "Само за ден"

Гергана - "Боли" (акустична версия) и "Студ и тишина"

Глория - "На неверен да съм вярна"

Деси Слава - "Следи от сълзи" и "Някой ден"

Димана - "Луда обич", "Само тебе" и "Невъзможно"

Емилия - "Целувай ме", "Не се обръщай" и "С теб да бъдем пак" (обожавам песни с пиано и цигулка, това са любимите ми музикални инструменти)

Есил Дюран - "Само мен обичай"

Ивана - "Безумна цена" и "Отче мой"

Илиян - "Само с теб не е така"

Камелия - "Винаги" и "Има любов"

Магда - "Утре късно е" и "Пусни ме"

Малина - "Студ"

Мария - "В забрава" и "Дъжд от звезди"

Милко Калайджиев - "Статуи от лед"

Найден Милков - "Приятели"

Нелина - "Добре, че вали"

Нончо Воденичаров - "Обич"

Преслава - "Помниш ли", "Уморих се",  и "Не съм ангел" (единствената песен в попфолка със звучене на орган). Инструменталната версия е върхът.

Райна - "Две листа"

Рени - "Какво е обич"

Сиана - "Защо"

Силвия - "Непростимо"

Траяна - "Още малко"

Татяна - "Хиляди сълзи"

Тони Дачева - "Топъл дъжд"

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам скоро такава снимка. Да се пръска чар, харизма, обаяние и просто човек да въздиша като влюбен тинейджър. Губи се харизмата с това каменно изражение

Screenshot_20190706_224204_com.facebook.katana.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

FB_IMG_1562443247764.jpg.1555ee74ca6a00da5ce426f966a7a844.jpg

Вече така ли ще се снима с ледени изражения? А вие търсите лъчезарните й снимки... Ами няма. Ако разнообрази прическата и вкара повече стил, наистина ще е точното копие на онази, която наричате "пришито лице". 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

FB_IMG_1562443247764.jpg.1555ee74ca6a00da5ce426f966a7a844.jpg

Вече така ли ще се снима с ледени изражения? А вие търсите лъчезарните й снимки... Ами няма. Ако разнообрази прическата и вкара повече стил, наистина ще е точното копие на онази, която наричате "пришито лице". 

Уникална е, на живо почти не се забелязва толкова разлика от предишния нос. Като спадне изцяло ще е още по-добре.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Уникална е, на живо почти не се забелязва толкова разлика от предишния нос. Като спадне изцяло ще е още по-добре.

БЕ КАКЪВ НОС ВИ ГОНИ БЕеЕЕЕЕ :@::@:@@::@  ТЯ НАПРАВО СИ СМЕНИ ФЕЙСА НЕ ВИЖДА ЛИ , 

 

КОМПЛЕКСАРКА. ЕВТИНО КОПИЕ НА ГАЛЕНА.. ПРЕСЛАВА НИТО ИМА КЛАСА НИТО СТИЛ

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, чушка. каза:

Че ти кога си имала пари, мила?

Аз не, но имам богати роднини. Бях на сватба през кризисната 1997 година. Пир по време на чума.

Можеш да си спестиш подигравките. Винаги говоря от опит и с основание.

Затова и толкова харесвам песента на Вероника "Дом Периньон".

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...