Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 31 минути, Blueberry каза:

Включвам се относно клипа на Преслава от миналата вечер. Наистина пее в пъти по-добре, вероятно е съчетала операция за отстраняване на дихателни проблеми с козметичната такава. Както беше при Галин.

Галин пък точно каква операция, след като не може да пее нито преди, нито след нея?

  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, foxy_vd каза:

Преди месец завърши синковеца. На 19 стана през февруари. А Макарена е май тая с черното.... :1000(20):

 

Infinity - Боби.jpg

Като разглеждах снимките го забелязах това момиче, че е много симпатично :D

Синът ти момчето с черната блуза на преден план ли е?

Току що, Starboy каза:

Галин пък точно каква операция, след като не може да пее нито преди, нито след нея?

Ей, хейтър :D Той компенсира с друго.

Иначе тези операции не са за пеене, а за дишане. Аз например нямам никакви проблеми с дишането и пак не мога да пея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Като разглеждах снимките го забелязах това момиче, че е много симпатично :D

Синът ти момчето с черната блуза на преден план ли е?

Онзи с бялата тениска с надписа до нея отзад в сепарето е моя догледник, дето се прави на металист.... :bo:

А този с черната тениска живее на долния етаж. И баща му не е плащал асансьор от януари. :feminist_en:

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, foxy_vd каза:

Онзи с бялата тениска с надписа до нея отзад в сепарето е моя догледник, дето се прави на металист.... :bo:

А този с черната тениска живее на долния етаж. И баща му не е плащал асансьор от януари. :feminist_en:

Ми синът ти е най-готиният пич в компанията, да го поздравиш. Добро семе имаш, полицайче. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Starboy каза:

Галин пък точно каква операция, след като не може да пее нито преди, нито след нея?

Операцията е за дишане. Като му запушат гърлото и да си поема въздух по-добре.

Аз например нямам проблем с дишането и пак не мога да пея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PHILIPP PLEIN каза:

In-Shot-20190707-190604286.jpg

Защо,защо,защо?? 😭😭😭 

От лекарства ли,от ядене ли дебелее не знам,ама да спре!!! 

Ако трябва да бъдем честни и в инста не изглежда добре.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PHILIPP PLEIN каза:

In-Shot-20190707-190604286.jpg

Защо,защо,защо?? 😭😭😭 

От лекарства ли,от ядене ли дебелее не знам,ама да спре!!! 

Онзи ден случайно попаднах на рекламата на Мастика Пещера от 2009 година...и като й гледам сега снимки от участията съм в абсолютен шок. По онова време беше еталон за сексапил, а сега положението е "без коментар".. от година на година все по-зле става.. дано да няма сериозни здравословни проблеми и да се вземе в ръце.

В инста и на мен не ми харесва, защото джуките й са буквално огромни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, PHILIPP PLEIN каза:

In-Shot-20190707-190604286.jpg

Защо,защо,защо?? 😭😭😭 

От лекарства ли,от ядене ли дебелее не знам,ама да спре!!! 

Добре, хубаво. Теб ще те послуша. Тя не се беше замисляла над това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Добре, хубаво. Теб ще те послуша. Тя не се беше замисляла над това.

Според мен не е в състояние да приеме критика, защото като гледам в инстаграм лайква само коментарите, в които й пишат колко е красива и готина, останалите очевадно ги подминава, защото са с най-много лайкове..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gadinata каза:

Според мен не е в състояние да приеме критика, защото като гледам в инстаграм лайква само коментарите, в които й пишат колко е красива и готина, останалите очевадно ги подминава, защото са с най-много лайкове..

Тя е комплексирана свиня, паднала на дъното от абсолютния връх в класацията за секс бомбите. Сега оглавява чарта за домуси и най-осмивани личности в държавата. Доказала е, че е мега егоцентрична, нормално е да я боли от критиката и да стимулира коментри с комплименти.

Знае как трябва да изглежда и какво се очаква от нея. Иска го. Но не знае как да го постигне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, TSARvul каза:

Тя е комплексирана свиня, паднала на дъното от абсолютния връх в класацията за секс бомбите. Сега оглавява чарта за домуси и най-осмивани личности в държавата. Доказала е, че е мега егоцентрична, нормално е да я боли от критиката и да стимулира коментри с комплименти.

Знае как трябва да изглежда и какво се очаква от нея. Иска го. Но не знае как да го постигне.

Не знам каква е и що е, но имам все още някакви минимални надежди, че ще се вземе в ръце, когато му дойде времето. Че е комплексирана е факт, и се надявам като й прелее чашата да станат стимул за нейната промяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, PHILIPP PLEIN каза:

In-Shot-20190707-190604286.jpg

Защо,защо,защо?? 😭😭😭 

От лекарства ли,от ядене ли дебелее не знам,ама да спре!!! 

Моят въпрос не е ЗАЩО, моят е - КАК.....

Някой магьосник й обработва снимките.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gadinata каза:

Не знам каква е и що е, но имам все още някакви минимални надежди, че ще се вземе в ръце, когато му дойде времето. Че е комплексирана е факт, и се надявам като й прелее чашата да станат стимул за нейната промяна.

Ако смята да бъде същата надменна интригантка и да прави номерца под масата на колежки, да завлича хора с пари и тем подобни, времето няма да дойде. Тук играят други закони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Андреа в Пайнер ли започна да пълнее или след като напусна. 

Мен ми е жал. И аз съм имал периоди, в които не се побирам в кожата си и това влияе във всички аспекти. 

Нека е жива и здрава и дано си реши проблемите. Каквато и да е днес, успя да се запише в историята на попфолка и повлия в онези години на целия жанр. 

  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Тя Андреа в Пайнер ли започна да пълнее или след като напусна. 

Мен ми е жал. И аз съм имал периоди, в които не се побирам в кожата си и това влияе във всички аспекти. 

Нека е жива и здрава и дано си реши проблемите. Каквато и да е днес, успя да се запише в историята на попфолка и повлия в онези години на целия жанр. 

Още в "Пайнер", "Няма да съм аз" и "Най-добрата" са доста разтегнати.

Най-добре изглеждаше в този период - красива, секси, без да е вулгарна.

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, TSARvul каза:

Ако смята да бъде същата надменна интригантка и да прави номерца под масата на колежки, да завлича хора с пари и тем подобни, времето няма да дойде. Тук играят други закони.

Изобщо си нямам и представа какво и що е правила и каква е, не съм чак дотолкова запознат с тези работи, а и не ме бъркат. Харесвам я като изпълнител. С "когато му дойде времето" исках да кажа, че няма вечно да е на това дередже.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е от края на 2018-та и определено не е толкова дебела.

Сега е направо двойна. Според мен се опитва да си реши проблемите, но неуспешно засега. Може би наистина става въпрос за здравословен проблем.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Това е от края на 2018-та и определено не е толкова дебела.

Сега е направо двойна. Според мен се опитва да си реши проблемите, но неуспешно засега. Може би наистина става въпрос за здравословен проблем.

Аз й бях на участие последно през средата на септември миналата година и определено беше в пъти по-добре.

Дано да е жива и здрава, да си реши проблемите и да се завърне ударно.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gadinata каза:

Изобщо си нямам и представа какво и що е правила и каква е, не съм чак дотолкова запознат с тези работи, а и не ме бъркат. Харесвам я като изпълнител. С "когато му дойде времето" исках да кажа, че няма вечно да е на това дередже.

На мен ситуация, в която си фен на даден певец, но не те бъркат просташките му изцепки като човек, ми изглежда странна. Всякакви случаи има, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

На мен ситуация, в която си фен на даден певец, но не те бъркат просташките му изцепки като човек, ми изглежда странна. Всякакви случаи има, де.

На Анди голямо фенче й бях като малък, но дори и тогава не са ме вълнували чак толкова работи, които не са свързани с проектите й. В момента Теда ми е по на сърце, но и за нейната личност не се вълнувам особено, вълнуват ме единствено бъдещите й проекти и композиторите, с които ще работи по тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gadinata каза:

Изобщо си нямам и представа какво и що е правила и каква е, не съм чак дотолкова запознат с тези работи, а и не ме бъркат. Харесвам я като изпълнител. С "когато му дойде времето" исках да кажа, че няма вечно да е на това дередже.

Кво го слушаш тоя. Говори така сякаш той е изпълнявал мръсните поръчки на Андреа... 

Всички знаят, че Галена и Янева често спъваха Андреа докато беше в Пайнер. Плащали са на хора, за да не работят с нея, крадоха и екипите и идеите и какво ли още не. 

И аз се надявам това и положение да е временно. 

Този трак в канала на Кости има 12 милиона. Никоя в чалгата няма такива милиони на песните си в този период. 

Някой помни ли колко милиона имаше Неблагодарен в канала на планета преди да я изтрият? 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...