Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Slavi каза:

Доста са комплексирани от успехите на Азис. Все пак са Галенови. Те мразят всеки, който е по голям и доказан от Галената. Обаче не им пречеше като Галена го кани в проектите си. И с Тони Стораро са така. Не могат да го слушат, ама като Галена беше фийт в Шефката го издигнаха на върха. Тръгнали да коментират кой какъв човек е. Сякаш Галена е Дева Мария... 

бе какви успехи има Азис ? само Хабиби и Мотел .. а гледанията идват само от Турция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Какво значи да си комплесиран ? Къв дебилизъм е това ? Като не харесваш нещо, значи си комплексиран от него. Аз слушам някои негови песни и не отричам таланта му.

Не всички сме обсебени от певиците, и това че не харесваш някой като човек, не значи че не го харесваш като изпълнител. Моя съвет е, не се занимавай да спориш с абсурдистан.

Знаеш ли случката от миналата късна есен, в която дават интервю на Стораро по телевизията. Слави идва тук и пише, че Тони бил казал как Галена му се молила за "Шефката", изкара работата зле за нея демек и злорадстваше.

На другия ден Миро намира интервюто качено във Интернет и се оказва, че Стораро е поканил Галена за участие в песента и сам казва "То си стана направо дует". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

бе какви успехи има Азис ? само Хабиби и Мотел .. а гледанията идват само от Турция.

Обичам те

Никой не може

Не сме безгрешни

Цвлувай ме

Казваш, че ме обичаш

Мразиш

Хоп

Сен тропе

Хабиби

Мотел

Азис има гледания от Турция, Сърбия, Русия, Китай, Албания и целия балкански полуостров. 

Не случайно във всяка една държава го имитират в техните варианти на като 2 капки вода. 

Заради Азис хиляди хора по света чуха, че съществува България. 

Азис е признат от интелектуалци, медии, телевизионери, канят го балкански звезди за дуети като Йелена Карлеуша, Йоргос Тсаликис. 

Азис е онова, което Галена и със 100 вафлени завода няма как да бъде. 

 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Born to Die каза:

Погледнах назад, Преслава пак е разгромила на някакво участие, прилича на цял концерт и как я викат на бис, не ми се е случвало на друга певица в дискотека и как пееее. Също видях и Андреа, лол, това в Инстаграм е някакъв панаир, аз не мога да си обясня как я докарват такава. Дано не е здравословно. Между другото и за Галена, и за Преслава не се ли знае дали ще пускат скоро песни, то вече е средата на лятото?

Галена на 10ти, Преси на 19ти уж

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Новата на Теда е яка. И мен ме зариби. Има потенциал за мегахит

Да викнат Сашо Роман да си изпее ремейк на "В петък вода нема", само и само Митко Пайнера да опита да излекува раната от "Името ти", с поредният перхидролен клонинг на Камелия е вече прекалено. 15-20 години опитва и не става. Що си мисли, че някога ще стане? Оригиналът е един, а ето какво пишат родените през 2000-та набори на "Луда по тебе", Ти си..." и "Защо повярвах" днес, на 07.07.2019 година.... 

Теодор Иванов.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Да викнат Сашо Роман да си изпее ремийк на "В петък вода нема" само и само Митко Пайнера да опита да излекува раната от "Името ти" с поредният перхидрален клонинг на Камелия е вече прекалено. 15 години опитва и не става. Що си мисли, че някога ще стане? Оригиналът е един, а ето какво пишат наборите на "Луда по тебе", Ти си..." и "Защо повярвах" днес, на 07.07.2019г.  

Теодор Иванов.jpg

Е те Пайнер все така правят. Вземат успешните формули извън фирмата им и гледат дс повторят. Не им е за пръв път. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Е те Пайнер все така правят. Вземат успешните формули извън фирмата им и гледат дс повторят. Не им е за пръв път. 

И Димана щеше да е Деса. И Каролина щеше да е Анелия. И Джулия ще е Преса/Галена.

Само объркват мераклиите за слава. :1000(15):

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой във форума гледал ли е Мад ВМА комцертите,които правят всяка година. Пайнер да гледат и да се упат. Уникално шоу. Сцената и ефектите са на светлинни години пред това, което виждаме на пайнерските сбирки. Освен това правят специални дуети между хитови изпълнители, които пеят заедно иначе отделните си хитове. Канят и европейски и балкански звезди. Пеят и големи световни хитове. Навремето Деса пя на тази сцена кавър на Мърси с Костас Мартакис. 

Иначе Елени Фурейра е много добра. Пред нейното шоу, и Галена и Андреа изглеждат като аматьорки:

 

 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Slavi, нищо лично към теб, но имам чувството, че основната цел в живота ти е да изкараш всичко и всички НАД Галена, дори и в коментарите си които УЖ са за други изпълнители. Отстрани изглежда, че дори не харесваш толкова Преслава, колкото мразиш Галена и нейните фенове, но тъй-като Преслава е основната й конкуренция, чрез нея се опитваш да тъпчеш и омаловажаваш упехите на Галена, дори не и на самата нея, а на феновете й тук с които забелязвам, че си имате някакви дразги. Нито ме интересува Галена, нито Преслава до такава степен, че да взимам страна, но приличаш на обсенен, сякаш живота ти зависи от това. А да не говорим пък, че и за всеки успех на даден изпълнител твърдиш, че някой друг е комплексиран, депресиран, съсипан и едва ли не на лекарства, което просто е абсурдно. 

На никого не му пука за изпълнителите до такава степен. Надявам се, че коментарите ти са силно преувеличени и по някакъв начин се забавляваш, пишейки ги защото ако си сериозен, то имаш сериозни проблеми, да знаеш!

P.S - Само като видя твой коментар и още преди да съм започнал да чета знам, че до края му ще си споменал Галена в някакъв негативен аспект. Заради феновете ли й е, или наистина толкова дълбоко я мразиш? И ако я мразиш наистина толкова дълбоко, защо? Какво има? 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

В кой китайски сайт Азис има милиони гледания, че не се справям особено с китайските платформи😂

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно ми е интересно как се комплексираш от хора дето не познаваш ? И защо точно от българските, защо не от Лейди Гага например ? 

It’s actually the other way around: Галена е модна и гей икона, има готин мъж, много пари, демонстрира лукс. Всичко крещи богата съм!

Останалото мисля, че всеки може да се сети.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Някой във форума гледал ли е Мад ВМА комцертите,които правят всяка година. Пайнер да гледат и да се упат. Уникално шоу. Сцената и ефектите са на светлинни години пред това, което виждаме на пайнерските сбирки. Освен това правят специални дуети между хитови изпълнители, които пеят заедно иначе отделните си хитове. Канят и европейски и балкански звезди. Пеят и големи световни хитове. Навремето Деса пя на тази сцена кавър на Мърси с Костас Мартакис. 

Иначе Елени Фурейра е много добра. Пред нейното шоу, и Галена и Андреа изглеждат като аматьорки:

 

 

тая трабваше да спечели Евровизия

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, retr0 каза:

Slavi, нищо лично към теб, но имам чувството, че основната цел в живота ти е да изкараш всичко и всички НАД Галена, дори и в коментарите си които УЖ са за други изпълнители. Отстрани изглежда, че дори не харесваш толкова Преслава, колкото мразиш Галена и нейните фенове, но тъй-като Преслава е основната й конкуренция, чрез нея се опитваш да тъпчеш и омаловажаваш упехите на Галена, дори не и на самата нея, а на феновете й тук с които забелязвам, че си имате някакви дразги. Нито ме интересува Галена, нито Преслава до такава степен, че да взимам страна, но приличаш на обсенен, сякаш живота ти зависи от това. А да не говорим пък, че и за всеки успех на даден изпълнител твърдиш, че някой друг е комплексиран, депресиран, съсипан и едва ли не на лекарства, което просто е абсурдно. 

На никого не му пука за изпълнителите до такава степен. Надявам се, че коментарите ти са силно преувеличени и по някакъв начин се забавляваш, пишейки ги защото ако си сериозен, то имаш сериозни проблеми, да знаеш!

P.S - Само като видя твой коментар и още преди да съм започнал да чета знам, че до края му ще си споменал Галена в някакъв негативен аспект. Заради феновете ли й е, или наистина толкова дълбоко я мразиш? И ако я мразиш наистина толкова дълбоко, защо? Какво има? 

Готов си за новия сезон на Ясновидци. 

Не мразя Галена. Виждаш каквото ти отърва. Вчера и похвалих баладите. Преди няколко дни се превъзнасях по Тихо ми пази. Това как не го видя? 

А че някои от феновете и са мега дразнители не е тайна за никой и често го напомням в коментарите си. Разбира се има и готини не дразнещи фенове като Петя, Чушка и Никола(той само на моменти дразни) 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Ще спечели тя с тая фаца на похабена парантия.

Еее, много е добра Фурейра. Виж и други лайфове в тубата. Много енергия има в тази жена. И самата тя изглежда екзотично. От жените в Гърция няма конкуренция наистина. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Слушаме ли десетгодишни летни хитове?

 

Елена е една от най големите загуби за попфолка. Къде ли щеше да е сега ако не се беше отказала. Буквално се отказа, когато беше на върха. В онези години размазваше - Безумна лудост, Тук и сега, Първата последната, Още и т.н.

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...