Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 37 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе може да пее и има глас, но не е уникален. Колко подобни копия се появиха. Тоя Ерик ли беше, дори и на Джордан е сходен. Се1 де:) Айде готин и секси ден!

Да който е гледал по телевизията на 06.07.2019 в Ничия земя за Васил,тоест Азис щеше да разбере много неща,всичко в нета е лъжа за него.Само едно е вярно че е Циганин и той си го признава.А че има гледания много на неговите песни има,не защото е едикакъв си а защото има глас и смислен текст,нищо повече.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, djmursi каза:

Да който е гледал по телевизията на 06.07.2019 в Ничия земя за Васил,тоест Азис щеше да разбере много неща,всичко в нета е лъжа за него.Само едно е вярно че е Циганин и той си го признава.А че има гледания много на неговите песни има,не защото е едикакъв си а защото има глас и смислен текст,нищо повече.

Гледах го, беше много интересно с майка му, двете му лели. Как се грижи за майка си, като кралица я гледа. В съвсем друга светлина го видях.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Гледах го, беше много интересно с майка му, двете му лели. Как се грижи за майка си, като кралица я гледа. В съвсем друга светлина го видях.

Нали а какво се изписа за него,да не мислиш,че при другите не е същата работа.Ккаво ли не се изписа за тях а реално погледнато нещата изглеждат по съвсем другначин,всичко е за популярност и парици.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, djmursi каза:

Нали а какво се изписа за него,да не мислиш,че при другите не е същата работа.Ккаво ли не се изписа за тях а реално погледнато нещата изглеждат по съвсем другначин,всичко е за популярност и парици.

Така е, да. И Константин го изкарват какъв ли не, а той се утрепва от работа вкъщи. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Така е, да. И Константин го изкарват какъв ли не, а той се утрепва от работа вкъщи. 

Де да беше само за Константин,всичко е жълт вестник както се казва.Популярност това е думата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Инстаграм който си мисли,че имат истински профили певците се лъжат жестоко,винаги стои някой друг зад тези профили и с цел популярност се пускат снимки,за да се забележи реакцията на феновете им.А то се вижда с коментарите под тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, djmursi каза:

В Инстаграм който си мисли,че имат истински профили певците се лъжат жестоко,винаги стои някой друг зад тези профили и с цел популярност се пускат снимки,за да се забележи реакцията на феновете им.А то се вижда с коментарите под тях.

Токът дойде!

Много ясно, че им помагат. Но и сами си постват често. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, djmursi каза:

В Инстаграм който си мисли,че имат истински профили певците се лъжат жестоко,винаги стои някой друг зад тези профили и с цел популярност се пускат снимки,за да се забележи реакцията на феновете им.А то се вижда с коментарите под тях.

Специално за Константин знам, че му е истински инстаграм както и на Рики. И двамата са казвали, че си ги поддържат те. 

Да, но някои изпълнители качват клипчета от дома си, с децата си като Коцето. То си личи, кога е админ и кога не. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Putin каза:

Елени Фурейра е жестока, но вече няма никакви хитове, името и участията и я крепят. След Евровизия пусна 4-5 англоезични боклука а ля Андреа. 

Това и е много силно и успешно. На около година е с 22 милиона гледания. 

 

 

Иначе преди 2 дни с Clаydee атакуваха и европейските чартове с това. 

😜

 

Има какво да чопнат от нея нашите чалгаджийки. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Това и е много силно и успешно. На около година е с 22 милиона гледания. 

 

 

Иначе преди 2 дни с Clаydee атакуваха и европейските чартове с това. 

😜

 

Има какво да чопнат от нея нашите чалгаджийки. 

Карамела действително беше голям хит, спукваха нея и Фуего от въртене по клубовете като бях миналата година в Атина. Трябва да си пее на гръцки според мен. Иначе е факт, че тя оказа по-силно влияние от хипопотама Нета, на тазгодишната Евровизия всеки втори гледаше да чопне нещо от нея.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Putin каза:

Карамела действително беше голям хит, спукваха нея и Фуего от въртене по клубовете като бях миналата година в Атина. Трябва да си пее на гръцки според мен. Иначе е факт, че тя оказа по-силно влияние от хипопотама Нета, на тазгодишната Евровизия всеки втори гледаше да чопне нещо от нея.

Това знаеш ли го. И то и е успешно от миналата година. Кати навремето го изпя - Нестандартни сме. Оригинала беше на Кети Гърби. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Това знаеш ли го. И то и е успешно от миналата година. Кати навремето го изпя - Нестандартни сме. Оригинала беше на Кети Гърби. 

 

Да, всичко и знам, аз съм и фен откакто пропя така да се каже. Иначе не ми е сред любимите тази. Регетон е топа според мен, Анемос агапис също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Putin каза:

Елени Фурейра е жестока, но вече няма никакви хитове, името и участията и я крепят. След Евровизия пусна 4-5 англоезични боклука а ля Андреа. 

Обърках я с една друга Елени. Сега й намерих ТОП парцала на тая, за която си мислех - апотеоз на клетваджийството. И аз, и Емануела сме се учили от тази песен. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Обърках я с една друга Елени. Сега й намерих ТОП парцала на тая, за която си мислех - апотеоз на клетваджийството. И аз, и Емануела сме се учили от тази песен. :D

 

 

Е, жесток текст, полезен! Аз и @Starboy се учим да кълнем от Албена Вулева, но и тази Елени е на ниво.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Е, жесток текст, полезен! Аз и @Starboy се учим да кълнем от Албена Вулева, но и тази Елени е на ниво.

Оле, дай на Вулева някакви клипчета с клетви. Ще е много интересно за всички. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Оле, дай на Вулева някакви клипчета с клетви. Ще е много интересно за всички. :1000(29):

Има в инстаграм в оная страница селокравино ли кво беше. Вадят ги от лайв чатовете и в ютюб. Има даже влогове как прави магии, жестока.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Putin каза:

Е, жесток текст, полезен! Аз и @Starboy се учим да кълнем от Албена Вулева, но и тази Елени е на ниво.

Днеска ми се наложи да прокълна една... най-вероятно циганка в Инстаграм! ЖЕстока е Бени, вече почти се научихме да кълнем като нея, а това не е лесно, но е полезно и истински блян.. ❤️ 

Помните ли този хит, с който Галоч стъпи по психиките на десетки колежки и Галин?

 

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Днеска ми се наложи да прокълна една... най-вероятно циганка в Инстаграм! ЖЕстока е Бени, вече почти се научихме да кълнем като нея, а това не е лесно, но е полезно и истински блян.. ❤️ 

Помните ли този хит, с който Галоч стъпи по психиките на десетки колежки и Галин?

 

Жесток трак, както и онзи за бившите дето твърде късно сещат се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Днеска ми се наложи да прокълна една... най-вероятно циганка в Инстаграм! ЖЕстока е Бени, вече почти се научихме да кълнем като нея, а това не е лесно, но е полезно и истински блян.. ❤️ 

Помните ли този хит, с който Галоч стъпи по психиките на десетки колежки и Галин?

 

Искам да ти кажа, че докато ти четях поста, някъде към фразата "проклех една циганка в Инстаграм", стана силно течение, отвориха се врати и една кана падна на земята и се счупи. Благодаря ти, счупеното е на късмет!:sneaky2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Жесток трак, както и онзи за бившите дето твърде късно сещат се.

Искам да надуеш на 100 новият ми любим трак, нека цял Истанбул усети емусиона!

 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...