Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Stela каза:

Оле, един от любимите ми кючеци от едно време. Много спомени.. :e040:

 

Не ми беше любим, но сега го оценявам високо. Не се правят кючеци като едно време! 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Няма песен дето да се е харесала на по-черничките ни братя-сънародници и да не е с поне минимум 15-20 милиона. 

Не знаят как да си теглят музика на айфоните и яко слушат от YouTube. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Единствената  реакция, която провокира у мен новата песен на Джена е да се плясна по челото, да изцъкам с език и да кажа “горкото момиче”. 

Някой да направи класация за най-деградирал откъм творчество изпълнител, за да сбием Джена и Анелия за първото място. 

Редактирано от retr0
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, retr0 каза:

Като стана дума... още ли не са успели да разтегнат Андреа, че няма клип на последната й песен от Ганев? Да беше спазвала диета 4 месеца и после да го снима, поне щеше да спести десетки безсънни нощи на монтажиста си. 

Как може да очаквате да е в топ форма, как да сваля килограми докато е на антидепресанти или някои хапчета които побъркват хормоните. Трябва да спрете с хейта към нея, тя затова си обработва снимките, не защото и хрумна да се обработва до неузнаваемост, според мен тя е лабилна особено след като напусна Пайнер и тези неща я засегват.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Последен стадий на депресия при Преслава - пуска си “моето слабо място” и клипа на “феноменален” без звук, за да си представи, че тя се чекне на космическия стол под звуците на мегахита си с хубав клип, а не обикновено слайдшоу. 

Редактирано от retr0
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато вие спорите за някакви уж лидерки, истинската лидерка присъства на сигурно най-уважаемият концерт в страната

https://www.instagram.com/p/Bzlol2ojnH9_bpWaqWoCH92c641TiySVYWlXBo0/?igshid=1p3jiyfi7rv36

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Как може да очаквате да е в топ форма, как да сваля килограми докато е на антидепресанти или някои хапчета които побъркват хормоните. Трябва да спрете с хейта към нея, тя затова си обработва снимките, не защото и хрумна да се обработва до неузнаваемост, според мен тя е лабилна особено след като напусна Пайнер и тези неща я засегват.

Не е хейт, наистина. Съчувствам й, но да си пуснеш снимка минала през поне 3 програми за фотообработка и в описанието да напишеш “Без грим и дълги коси, само аз и слънцето” е меко, ама много меко казано НАГЛОСТ.

Хейт и подигравки за външен вид не правя, или поне когато външния вид не е в следствие на корекция по наш избор, но в случая става въпрос за мега лъжлив характер. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Ако Азис продължава да не вижда мегахит до година максимум е прибегнал до роклите и старата си травестит визия, помнете ми думата! 

Не мисля, че ще му помогне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Андреа е на антидепресанти от тях е напълняла. Дори не е забавно да се подигравате... Качват се доста килограми, но понякога човек без тях не може да се справи с паник атаките. Животът ни стана доста изнервен и пълен с проблеми от всякакво естество и хората масово прибягват до такива лекарства. На едни им оказват влияние на килограмите, на други не. Всичко е строго индивидуално.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , i810 каза:

Ако Андреа е на антидепресанти от тях е напълняла. Дори не е забавно да се подигравате... Качват се доста килограми, но понякога човек без тях не може да се справи с паник атаките. Животът ни стана доста изнервен и пълен с проблеми от всякакво естество и хората масово прибягват до такива лекарства. На едни им оказват влияние на килограмите, на други не. Всичко е строго индивидуално.

Това хората няма как да го знаят. Виждат едно злобно прасе. Трябва да се говори за проблемите. Ще я разберат. Може и да помогне на много хора с историята си.

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Над 9 милиона за малко повече от месец и половина. И само за същото време и вече е с повече лайкове и коментари от всичко излизало в чалгата през 2019.

Кой да очаква, че вечната 5та Емел ще разгроми и Галени и Преслави и Емануели... 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

 

Над 9 милиона за малко повече от месец и половина. И само за същото време и вече е с повече лайкове и коментари от всичко излизало в чалгата през 2019.

Кой да очаква, че вечната 5та Емел ще разгроми и Галени и Преслави и Емануели... 

Нищо не е разгромила. Прекрасно знаеш, че огромно значение има Денис Теофиков. Ако ще и с треторазрядна да бяха направени дуетите, щяха да се забележат. Ще я видим Емилия какво ще разгромява като пусне самостоятелна песен.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Преслава каквато и операция да си направи, каквото и да си промени, гласът ѝ си остава ЗАВИНАГИ! 

Няма друга такава! Клип от снощи... Три Биса и те оставя без думи...

 

Редактирано от PreslavaIsTheQueen
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе кой да предположи, че няма и 10 години след този концерт, двете ще са си разменили килограмите. :lol:

 

 

 

  • Haha 7

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Преслава каквато и операция да си направи, каквото и да си промени, гласът ѝ си остава ЗАВИНАГИ! 

Няма друга такава! Клип от снощи... Три Биса и те оставя без думи...

 

Все още ми въздейства този глас, за който умирах от 2004 година. И тя да правеше подобни песни цена нямаше да има. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Нищо не е разгромила. Прекрасно знаеш, че огромно значение има Денис Теофиков. Ако ще и с треторазрядна да бяха направени дуетите, щяха да се забележат. Ще я видим Емилия какво ще разгромява като пусне самостоятелна песен.

Факт е, че Емилия със самостоятелните си парчета трудно достига и 4 милиона, но и Теофиков не се е доказал самостоятелно с гледания, така че и двамата си имат заслуга за успеха на проекта. Иначе не вярвам, че ако Денис беше направил проектите с Юнона или Соня Немска, биха имали и на половината от успеха, който имат с Емилия. Освен това ако не бе Ема, щеше да е едно дуетче без концепция, така че Емел си има нейните заслуги за успеха. 👻

Иначе ако беше с Преслава, вече щяха да гонят поне 12тия милион със сигурност. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...