Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ако Денис Теофиков беше направил същите дуети, със същите видеа, но вместо Емилия да беше която и да е друга жена на планетата, или примерно zai4eto82 ефекта щеше да е същия, съжалявам. :) 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Липсва ли ви ретро фолк богинята Силвия? ❤️

 

Не, ама имаше една жестока песен с клип на гара и пееше за някаква изгубена любов на перона. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Putin каза:

Не, ама имаше една жестока песен с клип на гара и пееше за някаква изгубена любов на перона. 

Рофл. Тази е, много яка!

 

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Липсва ли ви ретро фолк богинята Силвия? ❤️

 

Имаше приятни парчета. С какво се занимава в момента? Според Сигнал не е имала участие от 2015 г.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , retr0 каза:

Ако Азис продължава да не вижда мегахит до година максимум е прибегнал до роклите и старата си травестит визия, помнете ми думата! 

Не мога да разбера дали се шегуваш или просто си забравил, че за 4 месеца Жено бягай направи 21 милиона и 100ка лайка. Нещо, което Галена не е правила от Пей сърце и в Твоите очи, но дори и там и трябваха по 2 години, за да ги навърти. Това ако не е мега хит, не знам кое е. И няма значение дали и цигани и селяни ги навъртат тези гледания, защото и те са част от населението на България. 

Циганче може и да не е мегахит, но върви по добре от Болка моя като гледания, която тук се изкарва бахти мегахита. Азис толкова е вдигнал летвата като гледания, че когато върви както другите чалгарки, ви изглежда като провал. А и на 30ия ден от излизането си Циганче прави по 90ка дневно, така че песента не е провал или флоп. До края на годината ще е минимум с 10 милиона. 

А да не говорим, че Жено бягай прави повече дневни от Прехвалена и Китич, а е доста по стара. Добре ли си всеки момент ще падне под Сен тропе като гледания, а втората е песен на 10 години... Доста ще им трябва на която и да е пайнерка дори да го доближи като успехи. Бъди сигурен, че всяка фолк певица си мечтае за хитовете, признанието и кариерата на Азис. 

Не случайно Азид е канен в разнородни предавания със социална или политическа тематика, където другите няма как да припарят и дори да си го помислят. 

По долу се вижда, че за последното 3месечие  е в топ 3 след Криско и Стораро като гледания от бг а в профила му в тубата Жено бягай дори не присъства. Тоест ако беше отчетена, щеше и да е първи.

 

http://i64.tinypic.com/2qleccm.jpg

 

Иначе не вярвам Азис пак да нахлузи токчетата, защото големите успехи и признания за него дойдоха след като ги махна. Освен това вече е стар и противен педал, и нито грим, нито фотошоп биха му помогнали да изглежда женствено. 

 

Дори няма нужда да ти е симпатичен, за да признаеш, че е нс светлинни години пред останалите в бранша. 

Screenshot_20190707_124126_com.android.chrome.jpg

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Putin каза:

Не, ама имаше една жестока песен с клип на гара и пееше за някаква изгубена любов на перона. 

 С главно действащо лице д-р Хари Янакиев! 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Putin каза:

Точно пък Преслава и Галена няма как да бъдат разгромени... особено пък от Емел точно

Преслава все пак е пуснала само една песен. До края на годината очаквам да навакса преднината на Емел. Иначе Преслава ги убива по принцип без много да си дава зор. Представям си ако реши някоя година да се постарае за проектите си - няма да има дори конкуренция. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Screenshot-20190707-120517-Instagram.jpg

Слончето се казва Раму!:1000(30):

Не съм и предполагал до преди няколко месеца, че може да ми се доповръща като я видя или чуя. 

Да си маа баниците и да си люби младото лъвче.. Друго не и остана. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Преслава все пак е пуснала само една песен. До края на годината очаквам да навакса преднината на Емел. Иначе Преслава ги убива по принцип без много да си дава зор. Представям си ако реши някоя година да се постарае за проектите си - няма да има дори конкуренция. 

Нормално, Преслава е харизматична и естествен лидер, от 10 години я отписват, а тя продължава да мачка. 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия гледания. Не са мерило. Абсурдно е в премиерен ден да правят повече гледания от европейски и световни хитове 😂

Тотален мега-гига-хипер-турбохит е Името ти и това никой не може да го оспори. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Не съм и предполагал до преди няколко месеца, че може да ми се доповръща като я видя или чуя. 

Да си маа баниците и да си люби младото лъвче.. Друго не и остана. 

Може да се е приела такава и да е щастлива, че вече не се съобразява.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, retr0 каза:

Ако Денис Теофиков беше направил същите дуети, със същите видеа, но вместо Емилия да беше която и да е друга жена на планетата, или примерно zai4eto82 ефекта щеше да е същия, съжалявам. :) 

 

И как може да сме сигурни в това ?

Гласа на Джена или която и да е друга и този на Емилия нямат нищо общо. Съответно емоцията която носи песента също би била различна.

Артистичното присъствие на Емилия и това на Юнона пред камера също нямат нищо общо.

Дебютното солово парче на Денис за 7 месеца има 6,1 милиона. Дуета за месец и половината над 9 милиона.

Явно Емилия си има голяма заслуга. Не е като и тя да няма силни гледания на солови парчета като ''Да бях от гадните'', ''Специално за всяка'' и ''Ето ме''. После проектите с Борис Дали и Цеци не мисля, че имат +10 милиона заради тях двамата, особено този с Лудата Глава. В този форум Емилия много се подценява а тя реално винаги е била между най-силните за годината защото всяка година си праска по един голям хит.

  • Love 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

И как може да сме сигурни в това ?

Гласа на Джена или която и да е друга и този на Емилия нямат нищо общо. Съответно емоцията която носи песента също би била различна.

Артистичното присъствие на Емилия и това на Юнона пред камера също нямат нищо общо.

Дебютното солово парче на Денис за 7 месеца има 6,1 милиона. Дуета за месец и половината над 9 милиона.

Явно Емилия си има голяма заслуга. Не е като и тя да няма силни гледания на солови парчета като ''Да бях от гадните'', ''Специално за всяка'' и ''Ето ме''. После проектите с Борис Дали и Цеци не мисля, че имат +10 милиона заради тях двамата, особено този с Лудата Глава. В този форум Емилия много се подценява а тя реално винаги е била между най-силните за годината защото всяка година си праска по един голям хит.

Не можем. Преувеличих драстично и провокирах, но за съжаление почти никой не се подпали, явно хората са съгласни с мен. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Не съм и предполагал до преди няколко месеца, че може да ми се доповръща като я видя или чуя. 

Да си маа баниците и да си люби младото лъвче.. Друго не и остана. 

Че какво й е на Дес? На мен ми се порвъща повече от такива като Андреа с лайв записи и разтегнати снимки, отколкото от такива като ДесиСлава, които са себе си - с повечко килограми и поизносен глас, но все пак - себе си. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, retr0 каза:

Ако Денис Теофиков беше направил същите дуети, със същите видеа, но вместо Емилия да беше която и да е друга жена на планетата, или примерно zai4eto82 ефекта щеше да е същия, съжалявам. :) 

 

А аз защо съм намесена тук?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Не можем. Преувеличих драстично и провокирах, но за съжаление почти никой не се подпали, явно хората са съгласни с мен. :D 

Емилия няма много фенове във форума. Единствения начин за провокация е против Преслава или Галена. :D

Нова платена Статия за Тоти:

Едни на жътва - други на плаж! Татяна ИЗНЕНАДА всички! (ВИДЕО и СНИМКИ)

Хитовата певица на Пайнер Татяна, която наскоро пусна топ парчето “Само с теб” продължава да се труди и жъне успехи, но на полето за разлика от своите колежки които си публикуват снимки в социалните мрежи как се препичат на плажа и мързелуват.

Скоро хитовата изпълнителка има рожден ден и очаква едно вълнуващо лято....до жътвата на слънчогледа, която е в края на август! И докато жъне на полето "Само с теб" вече категорично се очертава хита на лятото. За 24 часа песента събра 150 000 гледания.

  • Haha 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Putin каза:

Нормално, Преслава е харизматична и естествен лидер, от 10 години я отписват, а тя продължава да мачка. 

Повече от от 10. Още от 2007 на някои им се иска. За 12 години мъка сигурно са си докарали всякакви болести 👻

Помня, че преди Новата ти още я бяха отписвали... 🤣 

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

А аз защо съм намесена тук?

Защото си колоритна и си ми симпатична, проблем? Освен това мисля, че имаш

осанка на звезда - богаташка, чието кафе се сервира сутрин от 8 мъже в позлатеното ти легло. Както стои Емилия в “Акула”, така те виждам и теб. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, retr0 каза:

Защото си колоритна и си ми симпатична, проблем? Освен това мисля, че имаш

осанка на звезда - богаташка, чието кафе се сервира сутрин от 8 мъже в позлатеното ти легло. Както стои Емилия в “Акула”, така те виждам и теб. 

Брей, аз що не знам. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Стига с тия гледания. Не са мерило. Абсурдно е в премиерен ден да правят повече гледания от европейски и световни хитове 😂

Тотален мега-гига-хипер-турбохит е Името ти и това никой не може да го оспори. 

В Гърция в момента рап вълната набра такава сила, че премиерно Sinboy или Snik правят по над 1 милион, а задържат по 300ка за пи месец, два, че и повече. 

Когато един канал има 1 милион и половина абонати, не е странно премерно да се правят такива гледания. 

Една Дурата Дора направи 170 милиона гледания за 2 месеца, а тръгна от Албания, която е пи малка и от Българиа. Топ световните актуални имена също достигат по 10-20 милиона  премиерно. 

Гледанията са много по голямо мерило от клубовете, защото всеки има достъп до тубата, но едва 1/20 от българите посещават клубовете. 

В този смисъл Името ти може да кърти дискотеките, но не се знае масово, а само от таргета, за който е предназначена. Има и песни, които не влизат в клубовете, но пък хората си ги искат и слушат в тубата. Рядко в попфолка има такива хитове, които да пръскат с гледания, да се пръскат в клубовете, че и да се коментират от родните медии месеци наред. Гери Никол, Азис и Криско са най близо в този смисъл до този тип хитове. 

Само ти още в този форум си се заинатил, че гледанията в чалгата не са реални. Съвсем адекватни са си дори. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...