Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не я сваля тази рокля. Цял месец се вихри с нея :1000 (29):

Защо не си се отчел с коментар в сектата ни. :3fdb8960598fa63e:

Я кажи сега - на живо изглежда ли тюфлек. Как мина. Имаше ли хора

По принцип там винаги има хора. Особено събота. Имаше да. Мина стандартно, пя обичайните песни, лигавеше се пак, накаря каза да очакваме новата и песен скоро :)

 

Като слезе от сцената пуснаха Името ти :DD

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

2n05112.jpg

Кралицата се завръща

 

Като гледам с удоволствие акцентира на новите дадености дори и на новите си фотоси. :D

 

Да излиза вече тази песен.

 

По принцип там винаги има хора. Особено събота. Имаше да. Мина стандартно, пя обичайните песни, лигавеше се пак, накаря каза да очакваме новата и песен скоро :)

 

Като слезе от сцената пуснаха Името ти :DD

Лятото и аз бях на ДС там. Най-добрата Бг дискотека, в която съм бил- нямах и идея, че имате такава. Направо си е като малка зала, излъчване на световно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Фиклена я е проклинал бебето й да се роди мъртво или да абортира спонтанно.

Недей да лъжеш ?НИКОГА НЕ СЪМ ПИСАЛ ТАКИВА НЕЩА . Аз да не съм ти /??? :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам с удоволствие акцентира на новите дадености дори и на новите си фотоси. :D

 

Да излиза вече тази песен.

Лятото и аз бях на ДС там. Най-добрата Бг дискотека, в която съм бил- нямах и идея, че имате такава. Направо си е като малка зала, излъчване на световно ниво.

Чисто нова е - да. Който идва във Варна му я препоръчвам. Голяма гъзария е ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка Порте. Прекалено елитна е и мяза на гала вечеря и като цяло не може да се излагат хората като в нашите софийски 33 и Плаза :1000 (29):

Хеле па онуй мазе-столова Ревю...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЕСЛАВА ТРЕСЕ ДЪРЖАВАТА!

Ще направи 4 милиона гледания за 17-18 дни.

 

 

Мачкай кралице! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На стоп кадъра помислих, че е Алисия със Златото на тати, която е голям хит. Много си приличат понякога двете на снимки.

Щото си правят скули и ринопластика при едни същи специалисти. И двете нямат общо с овалите на лицата си преди 10 години. Деса и тя прекали...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чисто нова е - да. Който идва във Варна му я препоръчвам. Голяма гъзария е ;)

И Деса много я хареса, и тя тогава за първи път беше там и се изненада колко е различен клуба от останалите. Стори ми се, че мернах и Гери-Никол насред хората на участието, и тя беше във вихъра си.

А когато ДС слизаше от сцената ди джея пусна Шефката и тя започна да се поклаща, много й се изкефи. :1000 (29):

 

Много е яка Порте. Прекалено елитна е и мяза на гала вечеря и като цяло не може да се излагат хората като в нашите софийски 33 и Плаза :1000 (29):

Точно нещо такова се канех да напиша и аз. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото си правят скули и ринопластика при едни същи специалисти. И двете нямат общо с овалите на лицата си преди 10 години. Деса и тя прекали...

Песни по калъп, визия по калъп, живот по калъп.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Деса много я хареса, и тя тогава за първи път беше там и се изненада колко е различен клуба от останалите. Стори ми се, че мернах и Гери-Никол насред хората на участието, и тя беше във вихъра си.

А когато ДС слизаше от сцената ди джея пусна Шефката и тя започна да се поклаща, много й се изкефи. :1000 (29):

Точно нещо такова се канех да напиша и аз. :1000 (29):

Всички много я харесват ;)

Майки също беше сега с нея на участието, беше зо нашето сепаре с авера й и шефката на дискотеката - Ваня Цветанова. Страшна мадама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излязох навън, ходих цял ден из града. Пих кафе на няколко места и никъде не чух чалга. Как аджеба тук някой фантазира, че Преса тресе държавата?

 

Държавата се тресе от скандалите за милиарди, крадени от ОПГ "ГЕРБ". Това е проблемът на България и никой не се вълнува от някаква Преслава. Между другото, тя като мръсна кувра на ГЕРБ, разкарвана с правителствен хеликоптер до язовир "Батак" на банкети на същата ОПГ "ГЕРБ" бе поводът да се направи специална парламентарна анкетна комисия за "Авиоотряд 28" и за една бройка да падне правителството на "Тиквата" заради тази наглост и преяждане с власт...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излязох навън, ходих цял ден из града. Пих кафе на няколко места и никъде не чух чалга. Как аджеба тук някой фантазира, че Преса тресе държавата?

 

Държавата се тресе от скандалите за милиарди, крадени от ОПГ "ГЕРБ". Това е проблемът на България и никой не се вълнува от някаква Преслава. Между другото, тя като мръсна кувра на ГЕРБ, разкарвана с правителствен хеликоптер до язовир "Батак" на банкети на същата ОПГ "ГЕРБ" бе поводът да се направи специална парламентарна анкетна комисия за "Авиоотряд 28" и за една бройка да падне правителството на "Тиквата" заради тази наглост и преяждане с власт...

Фоксииш очаквам гласа ти във Вечните хитови ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цървула си е сложила нови снимки в Инстаграм, на които изглежда перфектно. Само където я ожалвате тука. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес в 14 часа Планета бяха пуснали една след друга брутални песни на по 2-3-4 години, Глория, Десислава, Джулия, Димана и т.н.

А ДСТВ само сръбско без паузи, да не са купени от сърби? Балканика въртя през час на Анастасия Ражнатович песента, бг почти не се вясва там. Ели Кокино, Джогани и разни гърци и албанци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...