Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Значи може да е друг регламента за да е пак на 1-во място хита на Преслава. Може би няма повече право ,че е стояла твърде много там, не знам не го разбирам? :helpsmilie:

 

Иначе 4 000 000 за 18 дни , песента се очертава да е хита не само на есента , но и на годината, но да не бързаме толко много не чухме още на Галя и следователно на Деси предложенията за сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена никога не е говорила директно против Преслава, достатъчно я уважава въпреки всичките подигравки от страна на другата. Може и да е направила някои завоалирани намеци какво мисли, но реално тълкуването им е от страна на феновете. Въпреки, че Преслава си заслужаваше много по-директни коментари, като онзи подигравателния на Камелия. Галена даже си беше твърде кротка като се има в предвид колко години преди това тя и други колеги бяха прецаквани по всевъзможни начини, само и само да не излезе, че при Преслава има спад, въпреки че спад осезаемо имаше.

Според мен на Галена никога не й е било наистина до наградите, макар и да ги приемаше с удоволствие. Видя се, когато тя самата им сложи края. Проблемът й беше какви гаври си позволяваше уж най-добрата й приятелка. После си излизаше с широката усмивка и си мислеше, че на нея трябва да й се извиняват едва ли не.

 

Btw друга тема- този Бг Трендинг вече съвсем показва колко е манипулиран с цел да изпъкне поп-рапа. :mf_surrender: По мои наблюдения песните на Преслава/Цветелина Янева и Денис са с по-добри показатели от всички над тях, а втората е едва на пето място, даже под Софка.

Галена е истинската наградоманка, като се има в превид че прекрати 10+ годишно приятелство заради такава, и най-вероятно е плакала на рамото на всичките си приятели и познати в средите с надеждата да се изкажат против Преслава, за да излезе едва ли не, че си е уредила наградата и да се почувства тя победител. Тези които клъвнаха ги видяхме. Гледай нейни стари интервюта, и обърни внимание колко ентусиазирано говори на тази тема, за човек който уж не се интересува от награди. Лицемерие отвсякъде. Всички знаем, че Преслава взе наградата заради тлъстия хонорар от "Вип Брадър", който сподели с фирмата. Не случайно бе връчена от Ритон. Не беше правилно тя да отнася вината и всичката злоба която се изля по нея. Единствено такива като Мария и Цветелина Янева са си уреждали награди по собствена инициатива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е истинската наградоманка, като се има в превид че прекрати 10+ годишно приятелство заради такава, и най-вероятно е плакала на рамото на всичките си приятели и познати в средите с надеждата да се изкажат против Преслава, за да излезе едва ли не, че си е уредила наградата и да се почувства тя победител. Тези които клъвнаха ги видяхме. Гледай нейни стари интервюта, и обърни внимание колко ентусиазирано говори на тази тема, за човек който уж не се интересува от награди. Лицемерие отвсякъде. Всички знаем, че Преслава взе наградата заради тлъстия хонорар от "Вип Брадър", който сподели с фирмата. Не случайно бе връчена от Ритон. Не беше правилно тя да отнася вината и всичката злоба която се изля по нея. Единствено такива като Мария и Цветелина Янева са си уреждали награди по собствена инициатива.

Че то по тая логика винаги Преса е била и ще бъде певица на годината, понеже снася най-много, работейки на странен принцип. Голяма награда да получиш парче желязо в замяна на парите, които си изкарал с обикалянето на чалготеки. По-добре годишен бонус да й връчат. Помпане на болно его. Дали реве под душа поради неналичието на награди, или й произвеждат статуетки тайно и й ги връчват чат-пат за мотивация!?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да е станало между певиците, наградите на Планета бяха готини и крайно е време да ги върнат

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази мода сред тийнейджърите да ходят със 7/8 впити панталони и да носят обувки на босо? Изглежда ми селско. Гледам и Денис в клипа на Цура се носи така.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази мода сред тийнейджърите да ходят със 7/8 впити панталони и да носят обувки на босо? Изглежда ми селско. Гледам и Денис в клипа на Цура се носи така.

 

Най-вероятно е с къси чорапи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

А това пък каква брутална песен е, като се включват бабите, получавам ушен оргазъм всеки път.

Наистина е топ. Ако беше попаднала на някоя от лидерките тогава щеше да е мега хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ПикПук има 5000 коментара и 40 000 лайка за нула време. Нали коментирахме вече, че трендинга се определя от няколко критерия. Че то хитове като Моро му и И на всички като теб нямат подобни цифри като коментари. Факт е, че малките коментарат най много, а те не се вълнуват от нашите дърти чанти.

Остави ги да вярват, че Трендинг се МАНИПУЛИРА - как, сигурно се плаща на Ютуб :roll1:

 

В САЩ сигурно са по-големи СУМИТЕ, за да МАНИПУЛИРАШ Трендинга... някаква си Куийн Наиджа е на първо място с 388К, а на второ - Маруун 5 и Карди Би с 2.7 милиона, как е възможно??? На трето място пък е видео с 488к за 1 ден, а на трето - такова с 1.6 млн пак за 1 ден! Какви манипулатори!!!

 

Само тук може да прочетеш такива тъпни, не е реално.

 

Купуването на гледане е едно и е факт (който обаче си личи), ама за МАНИПУЛИРАНЕ НА ТРЕНДИНГА, ЗА ДА ИЗПЪКВА ХИПХОПА ПРЕД ЧАЛГАТА....... просто не знам какво да кажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави ги да вярват, че Трендинг се МАНИПУЛИРА - как, сигурно се плаща на Ютуб :roll1:

 

В САЩ сигурно са по-големи СУМИТЕ, за да МАНИПУЛИРАШ Трендинга... някаква си Куийн Наиджа е на първо място с 388К, а на второ - Маруун 5 и Карди Би с 2.7 милиона, как е възможно??? На трето място пък е видео с 488к за 1 ден, а на трето - такова с 1.6 млн пак за 1 ден! Какви манипулатори!!!

 

Само тук може да прочетеш такива тъпни, не е реално.

 

Купуването на гледане е едно и е факт (който обаче си личи), ама за МАНИПУЛИРАНЕ НА ТРЕНДИНГА, ЗА ДА ИЗПЪКВА ХИПХОПА ПРЕД ЧАЛГАТА....... просто не знам какво да кажа.

Аз обясних че всичко се определя от алгоритъм, ама кой да слуша. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз обясних че всичко се определя от алгоритъм, ама кой да слуша. :1000 (29):

Да, алгоритъм, който Шейн Доусън и Пюдипай, иконите на Ютуб в цял свят с милионите абонати и милионите доходи, не могат да разберат, но СуперГошо от Рамания го е разбрал - всичко е манипулация за да изпъкне Диона пред Джулия!

 

Ще обясня съвсем просто:

 

Trending = набиращи популярност! НЕ най-популярни в последните часове, не най-гледани в последните дни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, бъдете обективни във Вечните хитове... Може ли да оставяте песните на Деса, Кама, Глора и Ивана, които към днешна дата не будят интерес (като Мистерия, Като на 17, Къде си ти), а да гласувате да отпадат класики като Миг моя, Пак си жива. Това не е класация за любими, а за вечни песни... Осъзнайте се!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...