Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И е прав, и не е. Камелия, дето е с почти 10 години по-голяма от него и е жена как намира сили да обикаля страната по нощите и да не спи? Че и на живо пее, а той само си отваря устата.

 

Истината е, че наркотиците и алкохолът са го съсипали. В чалгата няма по-брутална визуална промяна към зле от неговата, при това говорим за период от порядъка на 7-8 години. Хората не се сбабичосват чак толкова за такъв кратък период.

 

Има начини да си жизнен и да изглеждаш добре за възрастта си и на 55, и на 65. Все по-трудно е в днешно време, ако не прибегнеш до пластики, но начини има.

Камелия е 5 години по-стара, а не 10. Освен това няма деца, освен тоя Златин ли е, какъв е, който ѝ се води мъж. Какво да прави вкъщи? Явно ѝ е писнало да си слага "колана" всяка вечер. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

Много ми хареса интервюто на Яница в ОМ. Изглежда ми като приятна личност. Има две готови песни от Пашев.

И коя нейна песен е останала във времето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е 5 години по-стара, а не 10. Освен това няма деца, освен тоя Златин ли е, какъв е, който ѝ се води мъж. Какво да прави вкъщи? Явно ѝ е писнало да си слага "колана" всяка вечер. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

-------

Той, щото точно Константин ги е раждал неговите и се скъсва да ги дондурка по цял ден. Първото му дете се роди преди 7-8 години, това не му пречеше всяка вечер да вилнее неадекватен по дискотеките. Амортизиран е, виж го как изглежда.

 

Камелия не пуши, пие много малко, ако изобщо, за друсане и дума не може да става, и се храни здравословно. Дори си носи собствена вода, когато ходи на почивка за по-дълго.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали създателят на темата очаква още съдбовния знак? Аз не знам, не!

 

 

Принципно вече 2 пъти са ги обирали в тях, защото вечер не заключвал... dontknow.gif

Хитра малка маймунка е той! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обективността е относителна величина, Слав! Не обобщавай и не съди по това, че теб не те вълнуват определени песни - не означава автоматично, че те не вълнуват хората по презумпция! Призивите към осъзнаване е редно да си надраснал вече, дърт мъж си! :Vishenka_05:

А на теб кой ти каза, че обобщавам по себе си? Аз харесвам и Мистерия, и Феникс и Къде си ти. Да, Като на 17 не ми е допадала. Но не оспорвам успеха им в годините, в които са излезнали. Нито като гледания, нито като ротация по клубовете към днешна дата тези песни впечатляват...

Жалко, че са изтрили клипа на Миг моя с 4 милиона, както и Пак си жива с 2 милиона. Това са вечни класики. Докато изброените от мен са една идея по неконсумирани във времето. Разбира се, това са лично моите наблюдения и макар да апелирам, не ангажирам никой с тях.

 

Иначе няма какво да се заблуждаваме.Ретро Песните на Камелия и Десислава и към днешна дата са с най много гледания и с най сериозна ротация по клубовете. Ивана и Глория са поне 2 крачки зад тях. Младите се кефят на Луда по теб и Две сърца, Ти си и Казваш, че ме обичаш, както им се кефехме ние преди 20 години

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как в тоя форум. То пак добре, че и до тия песни се е стигнало.

Иначе песните на Руслан и Мая и Магапаса, които си изброил, са разкошни и аз няма да гласувам да отпадат. И не само, има и още други - "Хиляди слънца", "Обич за двама" и един куп други. Просто са прекалено много. А за съжаление, като теглим чертата, в ретро блоковете в дискотеките въртят само една определена част - нещо на Слави, на Кама, на Деса + баналната вече "Дар от съдбата", дето и 2000 не беше чак такъв хит, какъвто впоследствие... и общо-взето, едно и също.

Тогава на година се раждаха поне по 5 големи хита. Всеки, който беше действащ изпълнител, имаше, дори разни като Сиси, Ина, Сани, Нина. Че тя дори "Лъвица" на Нина беше тотален хит. Ара мачкаха тогава. 90-те години добре, че в Пайнер беше Глория - то реално тя първа спомогна да придобият такова име.

Най-малките тук няма как да подкрепят въпросните песни, които визираш. Но както казва Янева - всеки разбира нещо различно под "вечен хит", на различна възраст сме всички, различни етапи, преживявания, от различни краища на страната, различна среда и какви ли още не фактори...

Точно. Иначе Азис и Стораро също не могат да се оплачат от липса на ротация по клубовете. Имат поне по 4-5 парчета, част от диджейските програми. Хубаво щеше да бъде да има изготвен списък, по който да се подсещаме и ориентираме за вечните класики. Сещам се за Иди си на Деси, Никсън с 2 тотални хита,Орхан с Хиляди слънца и Хайде в Приморско, Пепа със Синята прашка, Кати с Волната пеперуда, Ростислава със Слънце мое, Джон и т. Н. А за още колко не се сещаме в момента.

 

В този смисъл ми е нелепо Деса, Кама, Гло и Ивана да участват с по 5-6 песни...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно. Иначе Азис и Стораро също не могат да се оплачат от липса на ротация по клубовете. Имат поне по 4-5 парчета, част от диджейските програми. Хубаво щеше да бъде да има изготвен списък, по който да се подсещаме и ориентираме за вечните класики. Сещам се за Иди си на Деси, Никсън с 2 тотални хита,Орхан с Хиляди слънца и Хайде в Приморско, Пепа със Синята прашка, Кати с Волната пеперуда, Ростислава със Слънце мое, Джон и т. Н. А за още колко не се сещаме в момента.

Орнела също, например.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има да се чудите? Във форум с малко влизащи и пишещи хора не може да се очаква кой знае колко обективност, поради бройката на гласуващите и огромното разнообразие от песни за толкова години, които няма как да се включат. Периода е много голям. Освен това всеки си гласува за песните, които му харесват най-много и бута своята любимка - нормално е. Няма как в топ 50 да се включат песни излизали през периода от началото на чалгата до сега, това са страшно много години и песни. Всеки ще се сети за поне няколко песни, които иска да види в класацията, но няма как да стане.

 

Камелия, Деса, Ивана и Глория е нормално да участват с няколко песни, защото тук имат доста фенове и те си ги бутат. Не казвам, че е най-редното нещо, но няма как да се избегне.

 

Относно избора за отпадане на песни, не е чак такава драма, просто избирате тези които най-малко ви харесват от списъка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има да се чудите? Във форум с малко влизащи и пишещи хора не може да се очаква кой знае колко обективност, поради бройката на гласуващите и огромното разнообразие от песни за толкова години, които няма как да се включат. Периода е много голям. Освен това всеки си гласува за песните, които му харесват най-много и бута своята любимка - нормално е. Няма как в топ 50 да се включат песни излизали през периода от началото на чалгата до сега, това са страшно много години и песни. Всеки ще се сети за поне няколко песни, които иска да види в класацията, но няма как да стане.

 

Камелия, Деса, Ивана и Глория е нормално да участват с няколко песни, защото тук имат доста фенове и те си ги бутат. Не казвам, че е най-редното нещо, но няма как да се избегне.

 

Относно избора за отпадане на песни, не е чак такава драма, просто избирате тези които най-малко ви харесват от списъка.

Това написано от човек,който е гласувал,че Галена има златни хитове.. :1000 (29): :bx:

 

Към днешна дата "Кожена пола","Батальона","Богиньо моя" и почти всички стари песни на Слави също са огромни ретро хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това написано от човек,който е гласувал,че Галена има златни хитове.. :1000 (29): :bx:

 

Към днешна дата "Кожена пола","Батальона","Богиньо моя" и почти всички стари песни на Слави също са огромни ретро хитове.

 

Ами има - да. За мен "Утешителна награда" е златен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

100 пъти на ден си казвам, че няма никога те потърся, малкото което днес ми остана да спася от теб поне.. :happyppl:

Обожавам тази песен :Vishenka_05:

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Знам диагнозата" не е нищо повече от "Новата ти" или "Първата-последната", но тях никой не ги гласи за златни хитове.

 

Просто до към 2010-2011 г., Галена нямаше други големи хитове и се наложи това схващане, че й били златните хитове. Далеч са от това понятие. Вижте колко малко гледания имат към днешна дата в канала на Планета. Докато на Преса старите песни са с по 3-4 милиона.

 

п.с. Дори ми се струва, че "Душата ми крещи" ще се приеме по-силно на концерт.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно. Иначе Азис и Стораро също не могат да се оплачат от липса на ротация по клубовете. Имат поне по 4-5 парчета, част от диджейските програми. Хубаво щеше да бъде да има изготвен списък, по който да се подсещаме и ориентираме за вечните класики. Сещам се за Иди си на Деси, Никсън с 2 тотални хита,Орхан с Хиляди слънца и Хайде в Приморско, Пепа със Синята прашка, Кати с Волната пеперуда, Ростислава със Слънце мое, Джон и т. Н. А за още колко не се сещаме в момента.

 

В този смисъл ми е нелепо Деса, Кама, Гло и Ивана да участват с по 5-6 песни...

Песните, които си изброил наистина бяха зверски хитове, към днешна дата може би също, но не мога до кажа че са по-големи хитове от песните но Деса, Кама или Ванча, които 10/20 години са властвали и не само в миналото, а и по турнета, концерти, ротация по дискотеки и до днес. Няма как в топ50 да съберем всички ретро хитове които са над 200. Нормално е имената, които се задържаха и до днес да са с повече песни, все пак и до днес си ги налагат по участия. Никъсн, Каролина и разни други, къде да си налагаг 2та хита от преди 15 години?

 

Всеки е имал право да си сложи 20 песни по избор, нямало е ограничение. Не мисля, че е кофти класацията... Орнела и още разни им трябваше малко за да влязат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би защото за Сашкончето по-важна е не толкова самата тема, колкото евентуалната победа на мис Чипровски килим там. :3fdb8960598fa63e:

 

Че тя "Мис Чипровци, "Мис Монтана" и присъстващата в 6-цата на "Мис България" от 1994 година без Пайнер, без реклама, без PR и въобще без нищо освен ботушите купени от Ниш няколко дни преди конкурса в София отдавна е легенда в чалгата. И колкото и да сме пристрастни някои тук все пак нейните вечни хитове, са не само най-много, но и най-запазени от всички подобни в чалгата. Не е и нужно да има анкети, защото те са безсмислени в този случай. Сигурно затова и фенчетата на старата генерация и тези на новата имат някакво невероятно съгласие по повод плюенето по Камелия. По никоя в чалгата няма такъв гнусен, примитивен и селскостопански ориентиран консенсус, базиран на тинейджърска омраза, преминала отдавна границите на добрия тон и затвърдена в зряла възраст. Сигурно има нещо в "чипровската", което извиква всеки път когато се заформи полемика на помощ демоните в чалгарчетата така, че те вкупом се хвърлят на амбразурата ревейки като чобани, че го правят заради Сашкончето от "Златните пясъци" или заради отровният език, на г-н Фокс "Видински". Отдавна хийтът по Камелия не е просто на първично нехаресване на перхидрола, а бяс, предизвикан от безкрайно дългата и успешна кариера на г-ца Вескова-Томова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните, които си изброил наистина бяха зверски хитове, към днешна дата може би също, но не мога до кажа че са по-големи хитове от песните но Деса, Кама или Ванча, които 10/20 години са властвали и не само в миналото, а и по турнета, концерти, ротация по дискотеки и до днес. Няма как в топ50 да съберем всички ретро хитове които са над 200. Нормално е имената, които се задържаха и до днес да са с повече песни, все пак и до днес си ги налагат по участия. Никъсн, Каролина и разни други, къде да си налагаг 2та хита от преди 15 години?

 

Всеки е имал право да си сложи 20 песни по избор, нямало е ограничение. Не мисля, че е кофти класацията... Орнела и още разни им трябваше малко за да влязат.

 

 

Да, но конкретно Като на 17, Мистерия, Къде си ти и Феникс примерно далеч не са чак такива класики като Нещо нетипично, Две сърца, Луда по теб или Не сме безгрешни. Една Птица скитница е далеч по предпочитана от Мистерия например. Тъпото е, че често опорочаваме класациите с тези 4 имена. Азис и Тони Стораро също не са с по малко хитове, но участват с доста по малко... Слави също.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е вече хит, а не пикнята на Преслава! :Vishenka_05:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но конкретно Като на 17, Мистерия, Къде си ти и Феникс примерно далеч не са чак такива класики като Нещо нетипично, Две сърца, Луда по теб или Не сме безгрешни. Една Птица скитница е далеч по предпочитана от Мистерия например. Тъпото е, че често опорочаваме класациите с тези 4 имена. Азис и Тони Стораро също не са с по малко хитове, но участват с доста по малко... Слави също.

Азис е с 3 песни и 2 дуета - 5 песни малко ли са?

Стораро - да, можеше и още, както и Слави. Но и по принцип - Ивана, Деса, Кама и Гло са с повече фенове и класацията да беше направена сред случайни хора, пак техни песни щяха да преобладават. Азис стари песни не пее по участия, кои други негови песни да влязат, Хабиби или кючеците, които са на по 2-5 годишни.. а и това е класация межсу нас си, ние сме си я направили такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попнейбъл

1.Цветелина Янева и Денис Теофиков - Грешка беше

2.Преслава - Да гори в любов

 

От доста време не бяхме имали такова лидерство на поп-фолка с песни, които да не са кючеци. :1000 (29): Пък в Трендинг нека всички са над тях.

За любителите на кючеците- Назмилер са номер 4 хах. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...