Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Интересно ще е ако Галена заложи на Шефката на концерта. Както се абстрахирсше от проекта, за да има силен прием като нищо да се появи със Стораро. Той ще си пее хита, а тя ще се изявява като кючекчиня

Няма да го прави за първи път :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма да го прави за първи път :3fdb8960598fa63e:

 

Този път Хабиби може да бъде заместена от новата дуетна половинка на Стораро - Ашли. А защо да не направят микс Шефката +Слончето Раму+Пара бидже :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Има много чар в нeя, но e страшна лигла. :1000 (34):

Пуснах го за малко без звук и дори така си личи каква кифла е. Маниери и джуки все едно е щерка на Мария, а не на Анелия. И разбира се, си лепна слънчевите очила, нищо, че са на закрито. :1000 (10): От дъщерите на големите единствено Теодора на Ивана изглежда като нормално, лъчезарно момиче - евала за възпитанието. Симона си кифлее доста и тя, ама то и майка й го прави, така че нищо чудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах го за малко без звук и дори така си личи каква кифла е. Маниери и джуки все едно е щерка на Мария, а не на Анелия. И разбира се, си лепна слънчевите очила, нищо, че са на закрито. :1000 (10): От дъщерите на големите единствено Теодора на Ивана изглежда като нормално, лъчезарно момиче - евала за възпитанието. Симона си кифлее доста и тя, ама то и майка й го прави, така че нищо чудно.

Ужас! Много е зле положението при Ивон. Определено Ивана е възпитала най-добре детето си. Теди няма нищо общо с подобен тип "хора", като маймуната във видеото. Анелия може да се застреля с такава дъщеря- потрес. Лъха на простотия и липса на мозък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас! Много е зле положението при Ивон. Определено Ивана е възпитала най-добре детето си. Теди няма нищо общо с подобен тип "хора", като маймуната във видеото. Анелия може да се застреля с такава дъщеря- потрес. Лъха на простотия и липса на мозък.

 

Моля? Теодора възпитана? На един концерт на които бях, Ивана тръгна да се снима и да дава автографи след концерта и дъщеря й вика: "Ама какво се снимаш с тие, айде". Страшно възпитание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мразя я единствено заради тормоза, който е причинила на любимката ми! :gun_bandana:
Можеш ли да конкретизираш?

 

 

Иначе, Бобито е прав донякъде за Ванчината щерка - виждала съм физиономии на безразличие и явно отегчение, докато лелята на жанра се снима с чакащи я фенове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш ли да конкретизираш?

Иначе, Бобито е прав донякъде за Ванчината щерка - виждала съм физиономии на безразличие и явно отегчение, докато лелята на жанра се снима с чакащи я фенове.

Прекрати едно дългогодишно приятелство заради награда, и използва всичките си платформи да я унизи в публичното пространство. Че и феновете си настройваше срещу нея. Много добре помня как лайкваше и отговаряше на негативни коментари за Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрати едно дългогодишно приятелство заради награда, и използва всичките си платформи да я унизи в публичното пространство. Че и феновете си настройваше срещу нея. Много добре помня как лайкваше и отговаряше на негативни коментари за Преслава.
Беше ли толкова критичен към Петя и случката в Универсиада, с първата награда на Галя за певица?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш ли да конкретизираш?

Иначе, Бобито е прав донякъде за Ванчината щерка - виждала съм физиономии на безразличие и явно отегчение, докато лелята на жанра се снима с чакащи я фенове.

Което не я оприличава по нищо на някои маймунски дъщери. Нормално е понякога това да ти дойде в повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво възпитание очаквате да даде Анелия - същата която се храчи в салфетки, показва превръзки и е перманентно неадекватна с мозък колкото дъвка? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво възпитание очаквате да даде Анелия - същата която се храчи в салфетки, показва превръзки и е перманентно неадекватна с мозък колкото дъвка? :mf_surrender:

Съгласен. Учудваме се, а последствията са повече от ясни и очаквани. И докато едни деца са научени на труд от завършването си, други си блъскат джуките в камерата по най-демонстративния начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но пък Анелия е по-упорита и амбициозна от леля Ваня. Че и по-работлива и целенасочена. Но пък, може би залутана в кариерата и вечната игра на добре изиграни карти срещу Преса и Галя, е пропускала да бъде родител. Знам ли...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрати едно дългогодишно приятелство заради награда, и използва всичките си платформи да я унизи в публичното пространство. Че и феновете си настройваше срещу нея. Много добре помня как лайкваше и отговаряше на негативни коментари за Преслава.

:beware_mods:

Галена никога не е говорила директно против Преслава, достатъчно я уважава въпреки всичките подигравки от страна на другата. Може и да е направила някои завоалирани намеци какво мисли, но реално тълкуването им е от страна на феновете. Въпреки, че Преслава си заслужаваше много по-директни коментари, като онзи подигравателния на Камелия. Галена даже си беше твърде кротка като се има в предвид колко години преди това тя и други колеги бяха прецаквани по всевъзможни начини, само и само да не излезе, че при Преслава има спад, въпреки че спад осезаемо имаше.

Според мен на Галена никога не й е било наистина до наградите, макар и да ги приемаше с удоволствие. Видя се, когато тя самата им сложи края. Проблемът й беше какви гаври си позволяваше уж най-добрата й приятелка. После си излизаше с широката усмивка и си мислеше, че на нея трябва да й се извиняват едва ли не.

 

Btw друга тема- този Бг Трендинг вече съвсем показва колко е манипулиран с цел да изпъкне поп-рапа. :mf_surrender: По мои наблюдения песните на Преслава/Цветелина Янева и Денис са с по-добри показатели от всички над тях, а втората е едва на пето място, даже под Софка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Трендинг е абсурден. Преслава има 200 000 от вчера до днес, а дори не е там.

 

За сметка на някаква Диона, която има 260 000 за 3 ДНИ и Софка с 320 000 за 5 дни ???

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Трендинг е абсурден. Преслава има 200 000 от вчера до днес, а дори не е там.

 

За сметка на някаква Диона, която има 260 000 за 3 ДНИ и Софка с 320 000 за 5 дни ???

 

Е, новия хит на Цветелина Янева и Денис е на 5-то.. Няма как и Преслава да е там. Мина и времето вече :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това имах в предвид и аз- пълен абсурд. И не е от днес или вчера. Отдавна ми се струва, че попаджиите са с някакви привилегии там и това се забелязва най-ярко сега, когато поп-фолк имената са с по-силните проекти, но истинските им хитове пак са измествани от други, които не вървят толкова силно.

 

YoυTube трябваше да си останат само с най-гледаната песен на началната страница, поне за територията на България. Иначе голяма манипулация става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, новия хит на Цветелина Янева и Денис е на 5-то.. Няма как и Преслава да е там. Мина и времето вече :3fdb8960598fa63e:

Което значи че щом Цура е там, значи прави повече от Преслава (и от останалите в канала на Планета).

Следователно трябва да прави повече и от останалите изброени по-горе, но въпреки това е на 5-то място ???

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ПикПук има 5000 коментара и 40 000 лайка за нула време. Нали коментирахме вече, че трендинга се определя от няколко критерия. Че то хитове като Моро му и И на всички като теб нямат подобни цифри като коментари. Факт е, че малките коментарат най много, а те не се вълнуват от нашите дърти чанти.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ПикПук има 5000 коментара и 40 000 лайка за нула време. Нали коментирахме вече, че трендинга се определя от няколко критерия. Че то хитове като Моро му и И на всички като теб нямат подобни цифри като коментари. Факт е, че малките коментарат най много, а те не се вълнуват от нашите дърти чанти.
Но пък при Диона не е така, а е на 1во място. 300К гледания 16К лайка и 1000 коментара - Преслава за един ден имаше повече от всичко
Link to comment
Сподели в други сайтове

То ако ще са такива коментари, по-добре, че чалга песните имат по-малко. Толкова неграмотност и откровена тъпотия рядко се вижда. И това е бъдещето на държавата ни. Опази боже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...