Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Поздрав за asylum :3fdb8960598fa63e:

Как съм пропуснал тази песен, а се пиша фен на тези песни на Дачева!

 

Защо не сме коментирали, че тази песен кърти в малките часове на нощта, независимо дали е ретро парти или не! В доста дискотеки съм я чувал към 5 ч, извън рубриката с Кама, Слави и Любимеца :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как съм пропуснал тази песен, а се пиша фен на тези песни на Дачева!

 

Защо не сме коментирали, че тази песен кърти в малките часове на нощта, независимо дали е ретро парти или не! В доста дискотеки съм я чувал към 5 ч, извън рубриката с Кама, Слави и Любимеца :D

Има и една "Сватба" - много е здрава- :д

Иначе целият фолк микс от Беста от 2002, дето са кръшните хитове с Кристал - брутален, Митко Петров е направил брилянтни аранжименти.

Въобще Димитър Петров е уникален композитор и аранжор. "Хичирия" е негов продукт. По едно време беше музикален продуцент на Емилия - говоря за албума "Ангел в нощта", който е един от най-добрите в жанра изобщо. Също и първия албум на Димана продуцира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ще пее на концерта!

Дано да разиграе сцената от "Една жена", поне има тематичен повод да го направи. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да разиграе сцената от "Една жена", поне има тематичен повод да го направи. :Vishenka_05:

А може и да покани Тони да изпеят хита на годината? :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да разиграе сцената от "Една жена", поне има тематичен повод да го направи. :Vishenka_05:

:mf_surrender: :mf_surrender: :gun_bandana: :gun_bandana:

Адски тъпи и жалки изказвания правите феновете на Преслава. Усещаш ли поне колко долно и грозно е това? Нямам думи... Вие семейства и близки нямате ли? Имайте малко респект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А може и да покани Тони да изпеят хита на годината? :Vishenka_05:

После със сигурност няма да го излъчат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и една "Сватба" - много е здрава- :д

Иначе целият фолк микс от Беста от 2002, дето са кръшните хитове с Кристал - брутален, Митко Петров е направил брилянтни аранжименти.

Въобще Димитър Петров е уникален композитор и аранжор. "Хичирия" е негов продукт. По едно време беше музикален продуцент на Емилия - говоря за албума "Ангел в нощта", който е един от най-добрите в жанра изобщо. Също и първия албум на Димана продуцира.

 

И аз много го харесвам. Сега май само Милко и Глория работят с него.

 

Джулия кога ще пуска новата песен?

Коя е Джулия?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей капутинковци, толкова ли ви е жалък и мизерен живота, че говорите тея неща и се ебавате със смъртта?

Галена е тази която го прави. Задай въпроса си към нея. :Vishenka_05:

 

galena-6.jpg

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей капутинковци, толкова ли ви е жалък и мизерен живота, че говорите тея неща и се ебавате със смъртта?

Явно да.. щом го правят и за пореден път. Направо ми се повдига от това. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно да.. щом го правят и за пореден път. Направо ми се повдига от това. :gun_bandana:

Ние много обичаме Галчето. :Vishenka_05: Даваме й идея за оригинална сценична изява, с която да изпъкне на концерта. Не разбирам защо протестирате. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние много обичаме Галчето. :Vishenka_05: Даваме й идея за оригинална сценична изява, с която да изпъкне на концерта. Не разбирам защо протестирате. :gun_bandana:

Те такива прасета като тебе и тях ги обичат за Коледа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те такива прасета като тебе и тях ги обичат за Коледа. :1000 (29):

Аз съм мацка, та дрънкам. :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние много обичаме Галчето. :Vishenka_05: Даваме й идея за оригинална сценична изява, с която да изпъкне на концерта. Не разбирам защо протестирате. :gun_bandana:

Стига иронизира, ясно е за всички, я мразите. Никой не ви и кара да я обичате, но това е грозно. Няма значение за Галена ли става дума, или не. Да се смееш на някой, че негов близък е починал е ужасно, ужасно грозно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига иронизира, ясно а за всички, я мразите. Никой не ви и кара да я обичате, но това е грозно. Няма значение за Галена ли става дума, или не. Да се смееш на някой, че негов близък е починал е ужасно, ужасно грозно!

Казах, че си предизвиква съдбата с такива клипове. Никой не я е карал на сила да прегръща скелети и трупове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай му минус и ти.

Отдавна не съм на 15 да се впечатлявам от минуси. Това няма да промени мнението ми за дивата селянка с болните амбиции от Смядово. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм на 15 да се впечатлявам от минуси. Това няма да промени мнението ми за дивата селянка с болните амбиции от Смядово. :Vishenka_05:

Да си чул някой от нас да говори така грозно за Преслава? Само вие падате толкова ниско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...