Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако никой не ни вземе, предлагам да си направим дете. Ще си го гледаме и ще си четем мислите по цял ден. :3fdb8960598fa63e:

 

7 дни са за специални? Значи две по 7 дни са за ултра специални!! 1000%20(19).gif

 

С риск да ме обвинят пак, че ти се подмазвам и искам да спя с теб ще ти кажа - съгласна съм! Пък и детето по друг начин не става все пак.. :3fdb8960598fa63e:

Давала съм и две по 7, ревнуваш ли? Ревност ли надушвам? :3fdb8960598fa63e:

 

Кометнирай, че Фаст промени началния пост на Янева с Преси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кометнирай, че Фаст промени началния пост на Янева с Преси.

 

Изцвилих от смях, като го видях това. Тя ще избеснее. Дотук с кротката, блага Янева. 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз щях да го оставя, да изпукам пуканките и да гледам сеир. :girl_witch:

Тя мисля, че го видя, четеше по едно време.

А за новото правило какво ще кажеш, 7 дни за нарушаването му стигат ли? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже темата беше за редактиране, преди да я закача реших да сложа по-актуална песен. :1000 (29):

 

Бог! Ти си Бог! I'm looking forward to working with you. 1000%20(6).gif

 

Тя мисля, че го видя, четеше по едно време.

А за новото правило какво ще кажеш, 7 дни за нарушаването му стигат ли? 1000%20(29).gif

Предвид превратът, който се извършва срещу теб, мисля, че отиваш твърде далеч. ;)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още един, който се прави на луд.

Неотдавна сам си каза, че имаш любими песни на мадам Калудова, но отказа да ги споделиш, точно защото разсъждаваш детски и не си преодолял онази прословута доминация на въпросната. Знам, че не ви беше леко тогава.

 

Това, че има 2-3 песни, които харесвам далеч не значи, че харесвам самата изпълнителка. Янева, повече няма да се занимавам с невменяеми. Мисли си, каквото щеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая откачена "Шефка" е направила над 500К за последните 5 дни и половина, средно по 95-100К на ден. :surprise: :surprise: Това вече и аз не го очаквах. Навлезнахме в 4-тия месец след премиерата на песента.

 

Усещате ли кой ще е попфолк хитът на 2018 година? 1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че има 2-3 песни, които харесвам далеч не значи, че харесвам самата изпълнителка. Янева, повече няма да се занимавам с невменяеми. Мисли си, каквото щеш.
Липсата на секс е оказала пагубно влияние върху личността ти, досущ както слушането на Преси тъпото - върху тази на Фаст! При все, че ти и Преси тъпото слушаш, нещата съвсем са се закучили при теб! Кризисни интервенции ще трябват, активно лечение с репертоара на мадам Калудова!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес любимката на форума навършва 54 години! Да люшнем едно оро в нейна чест!

55 :Vishenka_05:

 

Честит рожден ден, КРАЛИЦЕ!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

еми нормално трупа гледания покрай бебето

Поне не си озаглави песента "Бебето ми" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне не си озаглави песента "Бебето ми" :3fdb8960598fa63e:

 

Е какво лошо има да песента ти да се казва "Бебето ми"? Ако Преслава наистина го беше направила, нямаше да има хейт за нея, нали? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...