Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не е до финанси , тя е всеки ден на участие. Проблема е в това,че се съобразява с по-младата аудитория и иска да бъде актуална, но трябва да си следва нейният си стил - “Ще горя”,”Минало си ти за мене”,”Морето стене” и т.н., за да може пак да успее!

Тази я бях забравила направо. Страхотна песен. Да, това е Валя, която според мен хората искат да слушат. Тя хубаво се опитва да се хареса на младите, но те сега се кефят на Криско, Тита, Гери, Преслава, Галена, Емануела... трудно ще стане да се пребори с тях. Затова трябва да залага на нейният си стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Официално реших да заявя:

 

Галена е лидерката, Преслава - класиката! Няма война помежду им, няма конкуренция, трябва да сме доволни, че и двете все още бачкат на пълни обороти и ни радват с хитове. :Vishenka_05:

 

Меси и Роналдо на поп-фолка :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е до парите. Едно време когато правеше песни като "Ще горя", "Минало си ти за мене", "100 покани, 100 букета", "Силната жена", да не би тогава да е имала повече пари?

Тогава имаше продуценти, които се грижеха за певиците, особено за новите такива.

 

Не е до финанси , тя е всеки ден на участие. Проблема е в това,че се съобразява с по-младата аудитория и иска да бъде актуална, но трябва да си следва нейният си стил - ”Ще горя”,”Минало си ти за мене”,”Морето стене” и т.н., за да може пак да успее!

Със сигурност парите от тези участия не стигат и за водене на добър живот, и за инвестиране в песни и клипове. Певици като Валя, Екстра Нина и други се издържат с тази работа. Не ми е известно Валя да има някой голям богаташ зад себе си, че да може да си позволи да хвърля луди пари по проекти от вървежни композитори. И последната й песен не е никакво съобразяване - нито като текст, ни като музика и аранжимент. Такива бяха модерни преди няколко години, не сега. Хубаво, сега е експеримент, защото предишните й песни не бяха такива провали и се забелязаха, но щом не може да си позволява по 3-4 проекта на година, редно е да внимава какво купува. Нека прави това, в което е силна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално реших да заявя:

 

Галена е лидерката, Преслава - класиката! Няма война помежду им, няма конкуренция, трябва да сме доволни, че и двете все още бачкат на пълни обороти и ни радват с хитове. :Vishenka_05:

 

Меси и Роналдо на поп-фолка :Vishenka_05:

И Анелия излиза и ги разбива и двете с хитове! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е до финанси , тя е всеки ден на участие. Проблема е в това,че се съобразява с по-младата аудитория и иска да бъде актуална, но трябва да си следва нейният си стил - “Ще горя”,”Минало си ти за мене”,”Морето стене” и т.н., за да може пак да успее!

То големите имена са с по 15 - 20 участия, камо ли Валя да има всеки ден... Ако имаше работа, щеше и да издава по често и да и се получават нещата. А не да се опитва да се хареса 20 години след старта си...

 

То и Рени ако я питаш, всеки ден имала участия... Колкото повече остаряват, толкова повече пощръкляват във фантасмагориите си.

 

 

Щом Мира и Татяна могат, значи всеки с труд и идеи ще може...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално реших да заявя:

 

Галена е лидерката, Преслава - класиката! Няма война помежду им, няма конкуренция, трябва да сме доволни, че и двете все още бачкат на пълни обороти и ни радват с хитове. :Vishenka_05:

 

Меси и Роналдо на поп-фолка :Vishenka_05:

 

 

Умиротворителките не са добре дошли!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То големите имена са с по 15 - 20 участия, камо ли Валя да има всеки ден... Ако имаше работа, щеше и да издава по често и да и се получават нещата. А не да се опитва да се хареса 20 години след старта си...

 

То и Рени ако я питаш, всеки ден имала участия... Колкото повече остаряват, толкова повече пощръкляват във фантасмагориите си.

Щом Мира и Татяна могат, значи всеки с труд и идеи ще може...

Вече рядко някоя има над 10. Доста е пусто в раздел участия на Планета напоследък. Дано да разчитат на частни партита, защото иначе фалит.

 

Мен ме потресe, че Валя хвали някаква врачка, от която Ванча се отрекла, въпреки че именно с нейна помощ, видиш ли, се изкачила на върха. :D :D Нещо става с Валя... или винаги си е била такава?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече рядко някоя има над 10. Доста е пусто в раздел участия на Планета напоследък. Дано да разчитат на частни партита, защото иначе фалит.

 

Мен ме потресe, че Валя хвали някаква врачка, от която Ванча се отрекла, въпреки че именно с нейна помощ, видиш ли, се изкачила на върха. :D :D Нещо става с Валя... или винаги си е била такава?

Камелия е с 11 за тоя месец ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече рядко някоя има над 10. Доста е пусто в раздел участия на Планета напоследък. Дано да разчитат на частни партита, защото иначе фалит.

 

Мен ме потресe, че Валя хвали някаква врачка, от която Ванча се отрекла, въпреки че именно с нейна помощ, видиш ли, се изкачила на върха. :D :D Нещо става с Валя... или винаги си е била такава?

 

По принцип Валя е с пиперлив език и си казва всичко което мисли и в това няма нищо лошо. Валя има участия ,които не са от Пайнер , може би договора и е някак си различен от другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, де. Банкет, снимки на работно място, лошо отношение. Чиновничка на държавна работа. Какво друго?

Какви снимки, какво лошо отношение? Не съм чиновника, такова безинтересно нещо не е за мен. Работя в сферата на туризма - управител съм на хотел. Доволен? ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви снимки, какво лошо отношение? Не съм чиновника, такова безинтересно нещо не е за мен. Работя в сферата на туризма - управител съм на хотел. Доволен? ;)

Някой път, ако ти дотъпее, що не почнеш да звъниш на чалгарките по домова книга - да ги пазариш за участие? Ще се посмеем бая с отстъпките, които ще завалят :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой път, ако ти дотъпее, що не почнеш да звъниш на чалгарките по домова книга - да ги пазариш за участие? Ще се посмеем бая с отстъпките, които ще завалят :D

Добре, че ме подсети, аз преди се канех да го правя. Даже коментирахме тук да звъня на Камелия, когато говорихме за участията и хонорара й. Поне ще има какво да обсъждаме после. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви снимки, какво лошо отношение? Не съм чиновника, такова безинтересно нещо не е за мен. Работя в сферата на туризма - управител съм на хотел. Доволен? ;)

Още по-зле. Само се оплаквате от липса на персонал, а екплоатирате работниците за жълти стотинки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че ме подсети, аз преди се канех да го правя. Даже коментирахме тук да звъня на Камелия, когато говорихме за участията и хонорара й. Поне ще има какво да обсъждаме после. :1000 (29):

 

Трябва на повечко, за да сравняваме и да има сеири. Истинско раздвижване ще бъде. :3fdb8960598fa63e:

Още по-зле. Само се оплаквате от липса на персонал, а екплоатирате работниците за жълти стотинки.

Народът е мързелив, работа бол, заплати добри - също.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Народът е мързелив, работа бол, заплати добри - също.

В сферата на туризма не е така. Затова сега гледат да наемат молдовци и украинци, но и те вече не се връзват на байганьовските им номера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново в трендинга!

Тази година има доста успешни дебюти в поп-фолка като Арти, Денис и Емрах а Десита тепърва ще пуска песен и прогреса на Джулия е също налице.

Определено им трябват нови и свежи имена на сцената, но колко ще успеят да ги наложат...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сферата на туризма не е така. Затова сега гледат да наемат молдовци и украинци, но и те вече не се връзват на байганьовските им номера.

И не само в тази сфера внасяме хора, и не само от бедни страни. Просто няма кадри.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...