Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Симеонова,поздрав с един истински мегахит на Галенче. :Vishenka_05:

Тази песен ми е мега противна,но да, беше един от хитовете на годината когато на Галя фенс не им се налагаше да водят една от многото цигании на Стораро,кавър на супер успешна песен,най-големия успех на Галена за годината.Смисъл да, голям хит е , но не е най-големия и не е само на Галена със сигурност.

Поздрав с още един истински хит на Галена,който обожавам. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох моля ви не обръщайте пак темата на бойно поле. Чак и мен почна да ме дразни.

стига пък и ти ! да има Шоу,кръв,бой,

 

и без това този форум замря почти

Link to comment
Сподели в други сайтове

На банкет съм, диджеят се скъса да пуска дискографията на Галена цяла вечер, "Шефката" звуча няколко пъти. Преслава само веднъж с "Да гори в любов". Ще си говорим ли за лидерки?

ами при клубовете така

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това не вярвам да се случи. Дори не е минало гласуване за бюджета през 2019, за да знаем какво получава БНТ. Просто нахъсват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен ми е мега противна,но да, беше един от хитовете на годината когато на Галя фенс не им се налагаше да водят една от многото цигании на Стораро,кавър на супер успешна песен,най-големия успех на Галена за годината.Смисъл да, голям хит е , но не е най-големия и не е само на Галена със сигурност.

Поздрав с още един истински хит на Галена,който обожавам. :Vishenka_05:

Разбра ли,че Галена и Андреа ще са заедно на някакви награди? Аз очаквам Андреа да й забие някое цица в мутрата. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефката няма никакъв шанс пред Пара Бидже ако ще броим и кючеците в класация за Попфолк, каквито са и двете. А и ми е странно защо ви е важно Стораро да е номер 1. Толкова години прави песни с много милиони, които дори не са били споменавани тук

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Немога да си обясня защо тази песен не стана хит , абсулютно всичко е на ниво - музика,текст,изпяване, видеоклип всичко е прекрасно , много жалко ,че не се оцени!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Немога да си обясня защо тази песен не стана хит , абсулютно всичко е на ниво - музика,текст,изпяване, видеоклип всичко е прекрасно , много жалко ,че не се оцени!

 

Валя се беше позасилила с 2 песни на Оцко преди 4-5 години, но сама си изтърва инерцията. Тя не е Преслава или Десислава, за да издава по 1 парче на година и половина и това да не е проблем.

Ужасна стратегия има. Липсва и амбиция.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Немога да си обясня защо тази песен не стана хит , абсулютно всичко е на ниво - музика,текст,изпяване, видеоклип всичко е прекрасно , много жалко ,че не се оцени!

 

Вчера се качих в едно такси и шофьорът слушаше Веселина. Като почна тая песен, я наду. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя се беше позасилила с 2 песни на Оцко преди 4-5 години, но сама си изтърва инерцията. Тя не е Преслава или Десислава, за да издава по 1 парче на година и половина и това да не е проблем.

Ужасна стратегия има. Липсва и амбиция.

Според мен й липсват пари, а не амбиция.

Но последната песен, макар да ме кефи кючечето като такова, ме навежда на мисълта, че и усет няма.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен й липсват пари, а не амбиция.

Но последната песен, макар да ме кефи кючечето като такова, ме навежда на мисълта, че и усет няма.

Не е до парите. Едно време когато правеше песни като "Ще горя", "Минало си ти за мене", "100 покани, 100 букета", "Силната жена", да не би тогава да е имала повече пари?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е какво работиш. :3fdb8960598fa63e:

Каквото не предполагаш дори.

 

Жалко че този противняга Пикпук и взе първото място. Какво намират дечурлигата в него? :mf_surrender:

И мен не ме кефи песента на Пикпук, но не може все Преслава да е първа, нека не сме нахални чак толкова. Днес дори е трета, още една песен я мина. Но не го изживявай тежко. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен й липсват пари, а не амбиция.

Но последната песен, макар да ме кефи кючечето като такова, ме навежда на мисълта, че и усет няма.

 

Не е до финанси , тя е всеки ден на участие. Проблема е в това,че се съобразява с по-младата аудитория и иска да бъде актуална, но трябва да си следва нейният си стил - “Ще горя”,”Минало си ти за мене”,”Морето стене” и т.н., за да може пак да успее!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...