Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И азз. Най-сетне песен в стилистика,която обичам.

Е, тази стилистика не ми е любима на мен. В смисъл този тип текстове от последните години, в които се пее как жената "мачка" вече са ми банални, но добре че тук поне не е вулгарен.

 

А ти к'во - на вълна "мачкане" ли си? И мислиш ли, че би стоял по-адекватен от Десислава, ако беше на нейно място в клипа, в контекста на това, което се пее? Хаха :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галена виждайки колко добре върви песента на Деси Слава, можеше да изчака поне 2 седмици преди да пусне нейната. Тъкмо се завърна, а сега ще и вземе мястото в трендинг, интереса и всичко. Големи приятелка няма що.

Че никой не е карал Десислава да се тутка 10 месеца след раждането, за да се завърне. Галена в момента има огромна нужда да докаже, че не може да изкара хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тази стилистика не ми е любима на мен. В смисъл този тип текстове от последните години, в които се пее как жената "мачка" вече са ми банални, но добре че тук поне не е вулгарен.

 

А ти к'во - на вълна "мачкане" ли си? И мислиш ли, че би стоял по-адекватен от Десислава, ако беше на нейно място в клипа, в контекста на това, което се пее? Хаха :1000 (29):

Нее,аз не говоря за текста.Говоря за самата песен-умерена с инстументи,а не някоя дивотия.Иначе и текста не е толкова зле,а може би изпълнението на Деси го прави такъв? Най-любимите ми песни в чалгата винаги са били като тази с изключение може би на Докрай,която направо ми действа като афродизиак. :1000 (29):

Определено съм на вълна "мачкане" и то на бивши и смятам,че щях да си изиграя ролята в клипа по още по-добър начин,скандализирайки с ковренски пози,муцки и чупки,особено с тази рокличка.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че никой не е карал Десислава да се тутка 10 месеца след раждането, за да се завърне. Галена в момента има огромна нужда да докаже, че не може да изкара хит.

Със сигурност е имала някаква причина. Деса не е от мързеливите по принцип. За 2 седмици нищо нямаше да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не се самонавиваме, за да не получим някоя куха песньовка като "Маракеш", долен кючек като "Шефката" или "експеримент" като "Дай ми любов". Преслава вече над година е над Галена.

Преслава винаги е била над Галена. Дори и да не е имала силни песни, името ѝ винаги я е държало на хоризонта. Галош няма този лукс, защото е мимолетно име. Има хит - държи се на повърхността, няма хит - потъва. Истината е, че Кралицата позволи на слугинята да си поиграе малко на велика, но вече е време всеки да се върне по местата. Преслава на трона, а Галена в кухнята. Луканката знае това и затова сънува кошмари, в които Преса се хили с характерния си кикот. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Една жена" не ти ли харесва? Това е един от уникалните проекти на Галя. Клипа е на световно ниво, един от най-добрите в жанра. От Джена ще видим нещо подобно точно никога.

 

Добре, че си ти да ни кажеш, че ние сме тъпи и ме знаем

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека видим двете врагини какви гледания са направили от декември 2015 насам, т.е. последните 3 години: (фийчърингите на Галена ще ги броя като 40% от броя гледания в общите сметки)

 

Преслава:

  • С теб или с никой: 14,2 млн.
  • Стига ти: 3,5 млн.
  • Чуплива и влюбена: 4,6 млн.
  • Няма да ти пиша: 12,7 млн.
  • Без теб: 3,3 млн.
= 38,3 млн. за 2016
  • Пада звезда: 7,8 млн.
  • Тук жена му пази: 9,6 млн.
  • Не се изтриваш: 16,2 млн.
= 33,6 млн. за 2017 (71,9 млн. общо)
  • Обратно в играта: 9,4 млн.
  • Богови земльом ходе: 2,8 млн.
  • Да гори в любов: 5,6 млн.
= 17,8 млн. за 2018 (89,7 млн. общо)

 

Галена:

  • Една жена: 8,6 млн.
  • Коледа: 1,8 млн.
  • Да ти олекне: 2,4 млн.
  • За две жени: 1,3 млн.
  • Пей, сърце: 25,7 млн.
  • Все ми е тая: 10,8 млн.
  • С друг ме бъркаш: 20,6 млн.
  • #МамаУраган: 12,8 млн.
= 64,4 млн. за 2016 (31,7 млн. + 40% от 32,7 млн.)
  • Мина ми: 7,1 млн.
  • Moro mou: 15,2 млн.
  • #TheBo$$: 10,3 млн.
  • Поздрав за жена ти: 7,3 млн.
  • Изневериш ли ми: 7,2 млн.
  • #ПростоШоу: 9,1 млн.
= 51,8 млн. за 2017 (48,9 млн. + 40% от 7,3 млн.) (116,2/80,6 млн. общо)
  • #ДайМиЛюбов: 4,8 млн.
  • Маракеш: 7,1 млн.
  • Шефката: 12,4 млн.
  • Няма "не": 0,3 млн.
= 17,2 млн. за 2018 (12,2 млн + 40% от 12,7 млн.) (133,4/92,8 млн. общо)

 

На който му се разглежда обстойно, ето тук може да сравни. Гледайки числата, определено нещата са на кантар и реално фийчърингите са това което кара Галена да изпъкне.

Реално дори Преслава я води. През последните години е спряла да бълва и предлага по по-малко проекти.

За 2017 Преслава има 3 песни а Галена 5 + 1 ft.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако махнете от тази статистика "Пей сърце", която е от преди 2 години и 6 месеца, Галена пада на 108/67 млн. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирахте ли, че "Скандау", които имат богата дискография от 10 песни, правят концерт в "Арена Армеец" през април 2019? Нашите чалгарки докога с оправданията?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарките всъщност дори не си правят труда да се оправдават, ние им ги измисляме оправданията. :1000 (29): Те си живеят живота, печелят си пачки по дискотеките и изобщо не мислят какво ще стане с тях, когато на даден етап стане наложително да си изкарват парите чрез по-сериозни мероприятия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да направи пак такава песен, че в последно време нищо нейно не ми харесва.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарките всъщност дори не си правят труда да се оправдават, ние им ги измисляме оправданията. :1000 (29): Те си живеят живота, печелят си пачки по дискотеките и изобщо не мислят какво ще стане с тях, когато на даден етап стане наложително да си изкарват парите чрез по-сериозни мероприятия.

 

Нормално е да си вадят парите от дискотеките, защото там се котират.Прави се музика за клубовете, не за концертната сцена.Когато започнат да правят песни за зала, оркестър, сценично представяне ..тогава може да се мисли върху такива ивенти, но засега си остават в чалготеките.

Всеки се насочва към мястото, на което би се продал.Не знам Елени Фурейра да е била гост на някоя таверна, но въпреки всичко е един от най-гледаните гръцки артисти.Тя работи за радио, клубове и ютуб.Същото е и с нашите ..правят песни за youtube и студентски.

 

Говорим за временни артисти, защото време на дискотеките също ще отмине така както отмина това на концертите.След 10 години нито Елени,нито Галена или Емануела ще бъдат толкова успешни както в момента, но това не им пречи сега да пръскат.

пр.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да си вадят парите от дискотеките, защото там се котират.Прави се музика за клубовете, не за концертната сцена.Когато започнат да правят песни за зала, оркестър, сценично представяне ..тогава може да се мисли върху такива ивенти, но засега си остават в чалготеките.

Всеки се насочва към мястото, на което би се продал.Не знам Елени Фурейра да е била гост на някоя таверна, но въпреки всичко е един от най-гледаните гръцки артисти.Тя работи за радио, клубове и ютуб.Същото е и с нашите ..правят песни за youtube и студентски.

 

Говорим за временни артисти, защото време на дискотеките също ще отмине така както отмина това на концертите.След 10 години нито Елени,нито Галена или Емануела ще бъдат толкова успешни както в момента, но това не им пречи сега да пръскат.

пр.

 

Доста от тези дискотечни изпълнители имат хубави песни от старите времена на жанра. Даже почти всички изпълнители са така, защото големи дебюти след 2010 има само 3-4. А някои правят подходящи за концерт песни и до днес.

Просто не искат. Участията по дискотеките наистина са им един начин за печелене на пари без да влагат никакви усилия в подготовката за тях. Но и аз мисля, че това ще е до време. Дори и дискотеките да останат фактор, малко ще са тия като Камелия, които и на почти 50 да властват в тях. Тогава може и да се сетят, че самостоятелните концерти са много по-добра инвестиция не само в дългосрочен план, а и за имиджа им като имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси показва бъдещата фолк принцеса - Паола. :Vishenka_05:

 

Принципно ни е през оная работа и за Пресли и за нейната бъдеща фолк принцеса. Просто от толкова броене вече не знаете какво да поствате за Преслава тук. Такъв дебилски спам в тези форуми има само за двете най-големи компрексарки - Деса и Преса Славови. Иначе чакаме 4 декември, за да видим пак и двете как не стават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Могат ли да бъдат видяни някъде архивни теми след 2007 година /в архива виждам само до тази година включително/?

 

Те ги почистиха, за да си оставят спаменето в ония раздели дето се псуват на лична основа. Но все пак, отиваш на основната страница поп-фолк. Най-долу има едни опции от последните 90 дни. Слагаш на всички и страниците с теми стават много, горе на банера. Там са старите теми или каквото е останало от тях незатворено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те ги почистиха, за да си оставят спаменето в ония раздели дето се псуват на лична основа. Но все пак, отиваш на основната страница поп-фолк. Най-долу има едни опции от последните 90 дни. Слагаш на всички и страниците с теми стават много, горе на банера. Там са старите теми или каквото е останало от тях незатворено.

Има от 2015 до момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

изводи:
  • фалшива фактура
  • нагъл и безочлив фокс, целящ да направи цял форум на глупаци.
...темата е приключена!

 

 

А там са едни от най-хубавите теми. Особено от концертите.... жалко.

 

Разбира се, но ей такива нещастни дечурлига, като Нолето, на което някой тук даде безгранична власт да коли и беси изтри и затвори всичко просто, защото на Галена не и се получаваше. А тя му се бе усмихнала и той глупакът се бе разтопил, че го е погледнала някъде в някаква дискотека. Те това е цената, на която местните "големци" си продават душата, а накрая псуват и сочат с пръст Фокс. Влез в темата с червената стрелкичка в поста му да го видиш какъв е смешник. Целта беше ясна и поръчката бе от Галена - чалга преди 2014-та в Рамания да няма. Тогава е измислена, с "Кой". Преди него нищо не съществува. Те така се промиват мозъци на деца. Влез и чети как всички мишки са на амбразурата начело с "пайнерските" подложки....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...