Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Янева, и ти като мен вечно си в спор с някой. А уж сме бели и добри по души. Или това не променя добрината ни? Как мислиш? :3fdb8960598fa63e:

Нормално. Жадни за внимание застаряващи и нереализирани жени. Оттук нататък е все надолу по баира :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А, контактна и палава само по форумите. Навън гледаш в една точка и мълчиш като пукел. :1000 (29):
И така да е, аутизмът е синдром, който изисква множество симптоми, за поставянето на подобна диагноза. :Vishenka_05:

 

Иначе навън съм доста по-хард мадама, тук съм палава, заради хубавата музика на Ваня, с която заливаме форума тази вечер. Очи в очи, досега да си търсеше зъбите по пода на фитнеса, мили! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що получих факс защо Ванча не си дава зор в музиката! Тресе я менопауза и се праска като за световно. Няма време за песньовки, живее й се на жената! Меракът е повишен. Песните после.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна красотичка, но мина и замина. Такова трябва да е новичкото:

 

Не, няма да се забележи. Бързо парче, в което да има бузуки, леко мръснишка визия и закачлив текст от типа "да се разтворя в теб, да ти се дам". :1000 (29):

 

Това е ритъма, който й трябва.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що получих факс защо Ванча не си дава зор в музиката! Тресе я менопауза и се праска като за световно. Няма време за песньовки, живее й се на жената! Меракът е повишен. Песните после.
Защо не е лесбийка наистина?! :feminist_en:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И така да е, аутизмът е синдром, който изисква множество симптоми, за поставянето на подобна диагноза. :Vishenka_05:

 

Иначе навън съм доста по-хард мадама, тук съм палава, заради хубавата музика на Ваня, с която заливаме форума тази вечер. Очи в очи, досега да си търсеше зъбите по пода на фитнеса, мили! :3fdb8960598fa63e:

Да, изисква. Като те прегледам лично, ще поставя диагнозата. Сега мога да съдя само по изявите ти по форума.

 

Е, не, много си агресивна. Още един важен щрих към клиничната картина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж себеподобното фенче по-горе какво е написало.Пък и нека е бясна чалгия,да има какво да ви топли през предстоящите празници. :Vishenka_05:

 

Видяла съм какво е написал. Важното е да е хит песента. Да отнася всичко живо наред. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, няма да се забележи. Бързо парче, в което да има бузуки, леко мръснишка визия и закачлив текст от типа "да се разтворя в теб, да ти се дам". :1000 (29):

 

Това е ритъма, който и трябва.

Напротив, сега има глад за умерени песни с лирични послания, както е "Името ти", например.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам дует между Луна и Ванча на религиозна тема!

http://hotarena.net/tainiiat-jivot-na-luna...t-na-bial-sviat

 

Не знам как се прилага снимка, затова пляскам линк, за да видиш как Луна целува иконата си!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, изисква. Като те прегледам лично, ще поставя диагнозата. Сега мога да съдя само по изявите ти по форума.

 

Е, не, много си агресивна. Още един важен щрих към клиничната картина!

За кога и къде мога да си запиша час?

 

 

Може да реши да експериментира на дърти години. На теб не би отказала.
Амин! Дай Боже!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяла съм какво е написал. Важното е да е хит песента. Да отнася всичко живо наред. :Vishenka_05:

И аз така мисля. Друго си е да е Коледа и Галена да е с мегахит. Дай Боже Шушана 2 :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче свинята получи по-голямо внимание във форума в последния час и нещо, отколкото предните 5 години. Невероятно, но факт.
Иди да поплачеш във фитнеса по този повод. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И 20 да е, пак си е алчна и долна свиня.

Това, че си знае цената не я прави алчна :Vishenka_05: Нормално е да не приема да пее под 6 000!!! Истинските мегазвезди си знаят цената! Ивана Megastar, както се пишеше Калинчо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има заряд, наистина. Защо не се наложи дори средно, според теб?

Защото самата тя не се и опита да я наложи. Нали я знаеш, не е ли "Полужива" или "Ех, любов" значи не върви. :1000 (29): Втората я пее непрекъснато и определено хората я научиха, дори в youtube си трупа гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наводнениееееееее!
Просто разкош! :Vishenka_05:

 

 

 

Ивана Megastar, както се пишеше Калинчо!
Щях да го обожавам, ако го познавах тогава! :Vishenka_05:

 

Сега е едно малко и досадно паразитче! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...