Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тая песен е ужасна, а това е най-смешната й визия евър. Тоалета е абсурден :1000 (29):

Според мен е супер! Много свежа, а тая коса как стои така не знам- 3 минути зад нея. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На пък ми харесва визията.

 

Бялата рокля на "Искам още" й стои много по-зле :1000 (29):

Роклята е с ефект на коледна играчка, но Ванча по-скоро прилича на огромно борче там. :3fdb8960598fa63e:

 

Тук беше повече от прилична:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роклята е с ефект на коледна играчка, но Ванча по-скоро прилича на огромно борче там. :3fdb8960598fa63e:

Прилича на марципанов еклер с пудра захар :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роклята е с ефект на коледна играчка, но Ванча по-скоро прилича на огромно борче там. :3fdb8960598fa63e:

 

Тук беше повече от прилична:

 

Тук е адски стилна. Има добри попадения, не може да се отрече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича на марципанов еклер с пудра захар :gun_bandana:
Именно, сладурка само за папкане. :Vishenka_05:

 

 

Тук е адски стилна. Има добри попадения, не може да се отрече.
А тук я обожествявам:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И песента обожествявам! Една от най-добрите в чалгата!
Щом дори Ванчомразецът Сашкони Варненски я признава песента... :3fdb8960598fa63e:

 

Ами тука каква е юбавица:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И колко дъъълъг микс си позволи, край нямаше. :1000 (29):
Може да си позволи и да ги избута всичките парцалани от сцената и да си пее само тя, ще е уникално! :Vishenka_05:

 

Да си легнем с хита на хитовете:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да си позволи и да ги избута всичките парцалани от сцената и да си пее само тя, ще е уникално! :Vishenka_05:

 

Да си легнем с хита на хитовете:

 

Аз викам с "10 без 10 в събота вечер..." :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е супер! Много свежа, а тая коса как стои така не знам- 3 минути зад нея. :1000 (29):

А тва надолу, какво е точно? :1000 (29):

С тоя корем и с тая ниска талия на долната част на дрехата, добре са подчертали късите й крака и шкембето. А в комбинация и с ръкавите, които й правят циците двойно по-малки, изглежда наистина супер смешно.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да си позволи и да ги избута всичките парцалани от сцената и да си пее само тя, ще е уникално! :Vishenka_05:

Преси изпя само една песен, но получи пет пъти по-силен прием :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена моментално да се изръси, това е готов мегахит.

И те си взеха готов мегахит! :3fdb8960598fa63e:

Обаче, очаквам Галена с новата песен в понеделник да гръмне както не го е правила от Моро му и Пей сърце!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И те си взеха готов мегахит! :3fdb8960598fa63e:

Обаче, очаквам Галена с новата песен в понеделник да гръмне както не го е правила от Моро му и Пей сърце!

Честно казано сръбската е даже по-яка - има нещо в нея, което в момента, в който свърши, да искаш да си я пуснеш пак.

Аз нямам очаквания от Галена. Очаквам поредния миш-маш, в който се хвали каква е велика, "мама", "кака", "бос" и нз кво. Ще се учудя, ако е чалга песен - тя такава реално не е имала от "Моро му" ("Просто шоу" е някъде посредата, да кажем).

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този концерт Преси тежеше 30 кг. и мясаше на съсухрен прилеп!

На двете крайности, както винаги! :Vishenka_05:

 

2012-2013 изглеждаше ужасно. И пускаше страшни бози - Скоро, Разкрий ме, Бутилка, Правено е с друг. Тва й е най-слабият период в кариерата.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преславови, много сте тихи в очакване на новата песен на Галена. Затишие голямо. Треперим ли? Знаем вече, че Галена с кючеци отнася всичко живо, нали? Ще има "Стоп" на безценните ви гледания май ... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преславови, много сте тихи в очакване на новата песен на Галена. Затишие голямо. Треперим ли? Знаем вече, че Галена с кючеци отнася всичко живо, нали? Ще има "Стоп" на безценните ви гледания май ... :3fdb8960598fa63e:

Галена от близо 2 години се движи само надолу, ще е цяло чудо да уцели :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преславови, много сте тихи в очакване на новата песен на Галена. Затишие голямо. Треперим ли? Знаем вече, че Галена с кючеци отнася всичко живо, нали? Ще има "Стоп" на безценните ви гледания май ... :3fdb8960598fa63e:

Нека не се самонавиваме, за да не получим някоя куха песньовка като "Маракеш", долен кючек като "Шефката" или "експеримент" като "Дай ми любов". Преслава вече над година е над Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преславови, много сте тихи в очакване на новата песен на Галена. Затишие голямо. Треперим ли? Знаем вече, че Галена с кючеци отнася всичко живо, нали? Ще има "Стоп" на безценните ви гледания май ... :3fdb8960598fa63e:

Галка кючек ли ще пуска? Сори ако вече е коментирано някъде. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена от близо 2 години се движи само надолу, ще е цяло чудо да уцели :3fdb8960598fa63e:

 

С кое се движи надолу, бъди по конкретен? Защото има доста факти, които показват друго. Завърти кръшното си дупе в някоя дискотека и виж дали се движи надолу, или вечерта не минава без да я спукат от въртене. Отиди на участие и виж приема на песните, които тук наричате провали.

Такива спадове ги има само във вашите фантазии. Донякъде ви разбирам, не е лесно да трепериш толкова години в очакване на Галенини проекти и знаейки, че всеки момент може да духне любимката. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кое се движи надолу, бъди по конкретен? Защото има доста факти, които показват друго. Завърти кръшното си дупе в някоя дискотека и виж дали се движи надолу, или вечерта не минава без да я спукат от въртене. Отиди на участие и виж приема на песните, които тук наричате провали.

Такива спадове ги има само във вашите фантазии. Донякъде ви разбирам, не е лесно да трепериш толкова години в очакване на Галенини проекти и знаейки, че всеки момент може да духне любимката. :Vishenka_05:

Годината вече не е 2013 г., свали розовите очила. Не е имала масов хит от "Моро му", прави някакви опити за рапиране, които изветряват за два месеца. Взела се е прекалено на сериозно и това не й се отразява положително. Никакъв страх от издухване нямаме, по-скоро вие го имате. Не случайно промивате мозъци цяло лято с "Шефката".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не се самонавиваме, за да не получим някоя куха песньовка като "Маракеш", долен кючек като "Шефката" или "експеримент" като "Дай ми любов". Преслава вече над година е над Галена.

 

Защо "Шефката" да е долен кючек? Трябва да се пускат и такива песни, нека има разнообразие. И все пак да наричаме долен хита на лятото не върви. Виж, че повечето песни големи хитове са именно с такова звучене. А "Шефката" се задържа във времето и още си набира скорост. Има стабилен интерес, като за песен излязла преди 4 месеца.

 

"Дай ми любов" е уникална песен. По заведенията се пуска много, само тук се отрича.

 

 

Галка кючек ли ще пуска? Сори ако вече е коментирано някъде. :1000 (29):

 

Ми няма само Деса да пуска кючеци. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...