Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И мен супер много ме е зарибила. :)

 

Къде е Paradise да каже как е минало снощи?

Много хора имаше. Пълно беше. Много е яка Деса,малко пухкавичка,бая деее ама добра е жената.Просто знае как се прави купон, хоро, народно,к'чек,от всичко по-малко. Новата я изпя 3 пъти и то на бис.Много е яка наистина, много хора я знаят,голям хит. За пръв път отивам на нейно участие , но наистина беше много яко! Евала ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тогава от какъв зор аз да си мълча на дружката ти като ни обижда? :1000 (29):

Много се радвам каква поредица от банове му се нареди,форумът е много по-приятен така. :Vishenka_05:

 

И към мен се обръща с "шебек", "кюпек". Това са шеговити, закачливи обръщения, а не обиди. Мислех, че имаш достатъчно капацитет, за да си опознал стила му и да си си дал сметка за това. Явно не. Както и да е. Имаше правото да подмнеш поста, както 10 човека направиха, но не! Стане ли въпроса за мен, Галена или Кондомчо - както казах одеве си първа писта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хора имаше. Пълно беше. Много е яка Деса,малко пухкавичка,бая деее ама добра е жената.Просто знае как се прави купон, хоро, народно,к'чек,от всичко по-малко. Новата я изпя 3 пъти и то на бис.Много е яка наистина, много хора я знаят,голям хит. За пръв път отивам на нейно участие , но наистина беше много яко! Евала ...

 

Хахаха, звучи доста добре. Значи е пяла и на живо :1000 (29): Новата сигурно си я дъни най-безсрамно на плейбек? Кефи ме, че се знае. Дано до ден два чукне милион :1000 (29): Имаш ли снимки :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И към мен се обръща с "шебек", "кюпек". Това са шеговити, закачливи обръщения, а не обиди. Мислех, че имаш достатъчно капацитет, за да си опознал стила му и да си си дал сметка за това. Явно не. Както и да е. Имаше правото да подмнеш поста, както 10 човека направиха, но не! Стане ли въпроса за мен, Галена или Кондомчо - както казах одеве си първа писта.

Ти си му приятелка на теб да ти говори както си иска,не ме интересува,но на мен няма да търпя някой да ми говори така,капиш?Вие двамата сте безинтересни като цяло,ако не беше Шефката,която тръбихте цяло лято и не изнервихте всички с нея още щяхте да сте по-ниски от тревата. Иска ви да сте скандални като мен,но уви не можеееее. :stupid: Относно Галена..вчера съвсем случайно ми попадна нейн клип,на който ясно се вижда каква дива селянка и разпоретина е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хора имаше. Пълно беше. Много е яка Деса,малко пухкавичка,бая деее ама добра е жената.Просто знае как се прави купон, хоро, народно,к'чек,от всичко по-малко. Новата я изпя 3 пъти и то на бис.Много е яка наистина, много хора я знаят,голям хит. За пръв път отивам на нейно участие , но наистина беше много яко! Евала ...

Супер! Радвам се, че си се забавлявал/а! :)

А колко песни изпя на живо? И "Много съм добра" звучи ли добре в дискотека и предразполага ли към купон, при все монотонността си? И аз да помоля за снимки, клипче, ако има нещо... :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме зариби новата на Деса.А не залагах много на нея.Но Преслава пръска .На Камелия е готина песента,но липсата на реклама и ротация си казва думата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер! Радвам се, че си се забавлявал/а! :)

А колко песни изпя на живо? И "Много съм добра" звучи ли добре в дискотека и предразполага ли към купон, при все монотонността си? И аз да помоля за снимки, клипче, ако има нещо... :)

Мисля,че повечето песни бяха на живо. Да, много добре звучи,много откачиха хората не нея. Не съм снимал нищо.. Но ме изкефи, хареса ми ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер май нещо се опитват да затоплят връзките с Мтел. :3fdb8960598fa63e:

"Да гори в любов" е в клипа, а дори не е качена в стрийминг услугите. :mf_surrender:

Дано не почнат да качват само в лайняната, бъгава услуга на Ментел че ще стане лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" е в клипа, а дори не е качена в стрийминг услугите. :mf_surrender:

Дано не почнат да качват само в лайняната, бъгава услуга на Ментел че ще стане лошо.

Не са монопол вече, че да са фактор коя платформа ще използват.

Та те още докато бяха силни не стана с планетаплей.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заклевам се, по-голям боклук от A1 Xplore Music не бях ползвал. Страшно лагава и неоптимизирана услуга.

Когато Vivacom и Telenor сключат сделки със Spotify и Apple Music, никой няма да се сеща за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

received-256753838363986.jpg

 

Това е с връзки Миле Китич не харесва певици ,които не могат да пеят. Миналият път не случайно избра Валя да участва на концерта му в Арената , защото тя е пееща певица и прекрасно изпълнява всякаква вид музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...