Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма за какво да се обясняваме. Всички знаят, че Кама не може да пее. Вокално е по-зле и от Андреа.

Това, че е на живо по участия, не означава, че може да пее. За нейните песни не се изисква кой знае какъв глас. Запей си някоя (Ти си, Луда по тебе, Защо повярвах...) и ще видиш, че ще ти се получи. Не се изисква някакъв талант, а просто повечко лигня.

 

Топ прием по концерти също не я прави певица с голям глас. Не виждам връзка между двете.

Ти си вокален педагог предполагам?

Топ прием по концерти означава, че хората в залата са я харесали, което има значение! Всеки си избира песни според възможностите в което няма нищо лошо. Не казвам, че Камелия е втората Селин Дион, но да я слагате до Андреа е нелепо, както и да омаловажавате факта, че си изкарва участията на живо при положение, че “пеещите” ви любимки го правят веднъж в месеца!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти си вокален педагог предполагам?

Топ прием по концерти означава, че хората в залата са я харесали, което има значение! Всеки си избира песни според възможностите в което няма нищо лошо. Не казвам, че Камелия е втората Селин Дион, но да я слагате до Андреа е нелепо, както и да омаловажавате факта, че си изкарва участията на живо при положение, че “пеещите” ви любимки го правят веднъж в месеца!

Точно така, правилно предполагаш. :1000 (29):

Съгласен съм, че силен прием по концерти означава, че са я харесали, но това няма общо с вокалните й възможности. Много бездарници са имали топ приеми.

 

Не омаловажавам факта, че си изкарва участията на живо, напротив - евала! Но това също не я прави талантлива.

 

Андреа пее много по-добре от нея. Най-малкото сме я чували да пее и на различни езици, и в други жанрове. ;)

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така, правилно предполагаш. :1000 (29):

Съгласен съм, че силен прием по концерти означава, че са я харесали, но това няма общо с вокалните й възможности. Много бездарници са имали топ приеми.

 

Не омаловажавам факта, че си изкарва участията на живо, напротив - евала! Но това също не я прави талантлива.

 

Андреа пее много по-добре от нея. Най-малкото сме я чували да пее и на различни езици, и в други жанрове. ;)

 

Опитвам се да бъда така по-широко скроен с малките тролове тук, но като прочета дивотия като твоята, не мога да не реагирам. Хайде да се кротнеш малко с малоумните изказвания, че прехваленото ви Пресли не може повече от 20 минути на живо и свършва тъжно. Не бутай някакви "пайнерски" ментета (като Преслава), до проверени милион пъти в последните 30 години кръчмарски, концертни, клубни и всякакъв друг вид певици (като Кама), че вече спорът бе решен преди години и то с "чипровски" разгром в "Син сити", на 13 януари 2014 година.

 

Чудо-невиждано! Преслава загуби от Камелия битката за феновете! (СНИМКИ)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, тази статия ти ли си я писал? :1000 (29):

 

Аз винаги съм се чудил защо Камелия се изкарва чак толкова бездарна. Няма велик глас, но глас има. И то доста разпознаваем и градиращ с времето. Да не говорим наистина колко дълго издържа на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така, правилно предполагаш. :1000 (29):

Съгласен съм, че силен прием по концерти означава, че са я харесали, но това няма общо с вокалните й възможности. Много бездарници са имали топ приеми.

 

Не омаловажавам факта, че си изкарва участията на живо, напротив - евала! Но това също не я прави талантлива.

 

Андреа пее много по-добре от нея. Най-малкото сме я чували да пее и на различни езици, и в други жанрове. ;)

 

За кви вокални възможности си говорим изобщо, след като "бездарната безгласна" Камелия си изкарва всички участия на живо, а едни примерно Деса и Преса, набедени за "ангелогласни" таланти никой никъде не ги е чувал да пеят на живо от цифра петилетки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, тази статия ти ли си я писал? :1000 (29):

 

Аз винаги съм се чудил защо Камелия се изкарва чак толкова бездарна. Няма велик глас, но глас има. И то доста разпознаваем и градиращ с времето. Да не говорим наистина колко дълго издържа на живо.

 

Нито аз съм писал статията, нито имам сайт, нито сътруднича на някой. Аз никога, ама никога няма да напиша "Чудо невиждано", защото знам, че на каквато и да е сцена Камелия винаги, ама абсолютно винаги ще бъде по-добра от Преслава. И тук няма никакви сантименти, пристрастия и фенски глупости. Просто такива са били реалностите винаги. Пропагандата на Пайнер свърши своето и аз нищо не мога да направя. Затова толкова ревностно пазят Преса от среща с Камелия и винаги по концерти са ги раздалечавали максимално. Всичко е толкова ясно и прозрачно, че дори не се налага да го натягам по форумите. Това нито е първото разбиване на Преса от Кама, нито ще е последното. Едно време в "Син сити" ги викаха по 4-5 изпълнители и всеки пееше по 2 пъти по 20 минути. Това не е инцидент, както тези заразени от пропагандата журналя си мислят. Пайнер не им даде възможност никога да ги сравнят двете. Само фаворизиране на Преса, щото така казал Митака и толкоз. Ама като излязат на една сцена и хоп..... изненадани били. Айде бе, баш чалгари изненадани? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЕСЛАВА - ДА ГОРИ В ЛЮБОВ

1 месец

 

 

5,744,366 гледания

49219 харесвания

91072 споделяния

1721 коментари

Тотален хит! Тука няма как да не й го признаем. Сигурно ще е най-гледаната песен за тая година. Така като гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЕСЛАВА - ДА ГОРИ В ЛЮБОВ

1 месец

 

 

5,744,366 гледания

49219 харесвания

91072 споделяния

1721 коментари

 

#smash 🔥🔝 хита на годината

 

Фокси, въобще не се обяснявай. Ако тук има трол - това си ти. Преди няколко дни те попитах за любимата ти песен на Преслава и нищо не каза. Какво да говоря с човек, който до такава степен е обсебен от мисълта за хейт по Преслава, че да не може да посочи една нейна песен, която го кефи?

Бутай си Камелията навсякъде, въобразявай си, че е най във всичко и тва е. Опитвам се да бъда обективен, но твоите изказвания са супер нелепи.

Ето, аз не очаквах, че "Името ти" ще се забележи, но е факт, че песента се приема повече от добре и не мога да го отрека.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така, правилно предполагаш. :1000 (29):

Съгласен съм, че силен прием по концерти означава, че са я харесали, но това няма общо с вокалните й възможности. Много бездарници са имали топ приеми.

 

Не омаловажавам факта, че си изкарва участията на живо, напротив - евала! Но това също не я прави талантлива.

 

Андреа пее много по-добре от нея. Най-малкото сме я чували да пее и на различни езици, и в други жанрове. ;)

Факта, че си изкарва участията на живо и че винаги се приема добре е показателен, че талант има и той се оценява. Да имало е бездарници с добри приеми по концерти, но това са били единични случаи, които никога не са се поватаряли. Чипровската е била топ на всеки концерт на който е пяла. Това че на теб ЛИЧНО не ти харесва как пее е съвсем отделен въпрос към който нямам никакви възражения, защото е въпрос на вкус.

 

П.п. Гласът на Андреа е винаги обработван и никога не сме я чували на живо да изпълнява каквото и да било, имаше няколко лайв записа по концерти и това е. И ако наистина ми твърдиш, че Тодорка е голямата певица и можела да пее всякакви стилове по-добре да спрем до тук с дискусията...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса си е направила собствен канал в ютуб.

Което е тъпо. Сега да не вземе да качва нови клипове там, ще се размиват гледанията като при Глория.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта, че си изкарва участията на живо и че винаги се приема добре е показателен, че талант има и той се оценява. Да имало е бездарници с добри приеми по концерти, но това са били единични случаи, които никога не са се поватаряли. Чипровската е била топ на всеки концерт на който е пяла. Това че на теб ЛИЧНО не ти харесва как пее е съвсем отделен въпрос към който нямам никакви възражения, защото е въпрос на вкус.

 

П.п. Гласът на Андреа е винаги обработван и никога не сме я чували на живо да изпълнява каквото и да било, имаше няколко лайв записа по концерти и това е. И ако наистина ми твърдиш, че Тодорка е голямата певица и можела да пее всякакви стилове по-добре да спрем до тук с дискусията...

И аз това щях да кажа. Дайте да чуем лайв на Андреа. Ала лайв , не записи. Щото знаем, че тя точно първа почна с лайв-записите. Някъде я чух да припява в едно предаване - 3 фрази на живо, които бих определил на мяучене - никаква сила, една мяучене и рецитиране. Нищо против Андра, но е тотално бездарна - самия факт, че никога не е пяла на живо на сцената е красноречив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което е тъпо. Сега да не вземе да качва нови клипове там, ще се размиват гледанията като при Глория.

Мисля, че и други Пайнерки имат лични канали там, но премиерите са им в канала на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който не е гласувал във Вечните хитове - да го на направи! Обезателно ! :D

 

Бъзикам се, но има доста песни с равен брой точки...Имате време до утре..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта, че си изкарва участията на живо и че винаги се приема добре е показателен, че талант има и той се оценява. Да имало е бездарници с добри приеми по концерти, но това са били единични случаи, които никога не са се поватаряли. Чипровската е била топ на всеки концерт на който е пяла. Това че на теб ЛИЧНО не ти харесва как пее е съвсем отделен въпрос към който нямам никакви възражения, защото е въпрос на вкус.

 

П.п. Гласът на Андреа е винаги обработван и никога не сме я чували на живо да изпълнява каквото и да било, имаше няколко лайв записа по концерти и това е. И ако наистина ми твърдиш, че Тодорка е голямата певица и можела да пее всякакви стилове по-добре да спрем до тук с дискусията...

Не, нищо не твърдя. Ако още веднъж ме видите да спомена името на Камелия, ми кажете - Ти си тъп. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, нищо не твърдя. Ако още веднъж ме видите да спомена името на Камелия, ми кажете - Ти си тъп. :1000 (29):

 

 

Няма нужда някой да ти го казва :1000 (29):

 

Но ако настояваш, може да ти го кажем и без да споменаваш името на Камелия ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което е тъпо. Сега да не вземе да качва нови клипове там, ще се размиват гледанията като при Глория.

 

Край, сега Галена ще бъде с повече милиони... :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...