Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Носят се слухове, че Кали щяла да напуска Пайнер.

 

Тя обиколи всички компании и навсякъде хвалеше настоящия издател и плюеше предишния. Пълна лицемерка!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По принцип на Миле Китич не му трябва подгряване, но все пак човекът е професионалист и уважава мнението на местните мениджъри, за нашия пазар.

 

За протокола: - Миле Китич не познава Галена лично, но ще се запознае. Не я е избирал той - избрали са му я. Не му я е избрал Пайнера, а организаторът....

 

Коментирай ,че той лично си избра Валя след като беше на нейно участие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моляя? :1000 (29):

 

Мисли малко преди да напишеш нещо.

 

Първо Миле харесва Галена страшно много. Ще останеш изненадан дори колко, но на този етап няма да го коментирам, хич не е случайно, че ще бъде тя. Още пък по-малко е с връзки.

 

Второ Валя съвсем скоро пя на една сватба при нас, но в другият хотел. Не ме карай да ти обяснявям какви бяха отзивите на управителката, както и на водещата на програмата и на мои познати, които бяха сред гостите. Всички се възмущаваха как е грачела и как ако хванат микрофона ще пеят много по-добре. Знам дори сумата за която е пяла голямата певица. И преди да попиташ, аз също съм чувала Валя на живо на друга сватба - ами беше потрес! Точно защото твърдиш, че може да пее всичко, тя грачеше в опити да пее Цеца, Шабан и други сръбски величия. :3fdb8960598fa63e:

 

Галена е много по-голяма звезда от Валя ,но за певчески способности точно Валя ще сложи Галена в малкия си джоб. На моменти всеки може да е фалшив , но всички знаем че Валя е пееща и е смешно да пишеш глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой е Миле Китич??? Бахти смешника.

 

Като дойде във Варна през декември и напълни "Двореца на културата и спорта", като събере повече хора от Цеца, ще ти стане ясно.... :1000 (19):

 

 

Коментирай ,че той лично си избра Валя след като беше на нейно участие.

 

Валя бе е избрана, защото взе "Kilo dole kilo gore". А Галена сега е избрана, защото промоутърката беше най-голямата фенка на Преслава, а сега не е. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като дойде във Варна през декември и напълни "Двореца на културата и спорта", като събере повече хора от Цеца, ще ти стане ясно.... :1000 (19):

Валя бе е избрана, защото взе "Kilo dole kilo gore". А Галена сега е избрана, защото промоутърката беше най-голямата фенка на Преслава, а сега не е. :1000 (19):

Ех, да е била на Деси Слава поне. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Носят се слухове, че Кали щяла да напуска Пайнер.

 

Тя обиколи всички компании и навсякъде хвалеше настоящия издател и плюеше предишния. Пълна лицемерка!

От къде това инфо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като дойде във Варна през декември и напълни "Двореца на културата и спорта", като събере повече хора от Цеца, ще ти стане ясно.... :1000 (19):

Валя бе е избрана, защото взе "Kilo dole kilo gore". А Галена сега е избрана, защото промоутърката беше най-голямата фенка на Преслава, а сега не е. :1000 (19):

 

Съмнява ме. Варна не сме чалгарски град...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнява ме. Варна не сме чалгарски град...

 

Може пък да останеш изненадан от Варна. :whistling: Те и Бургас се имаха за столица на естрадните шлагери, но на "Бургас мези" си късаха дрехите на Весна Змиянац. Като споменах Весна тя много харесала Варна напоследък. Не е само заради 20-тинта сватби за последните 2 години, на които е пяла там при вас. Мислела даже да си купи нещо по курортите около Варна...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак Андреа

Не престават да се бъзикат с нея... :mf_surrender:

 

Направо е тъжно, много тъжно. Чак нямам мерак да се бъзикам с нея. И няма да пускам снимката от последното участие на Кама, която Сашо е качил....

 

На Цура и този Теофиков не е лоша песента, ама много прилича на "Кой"....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо е тъжно, много тъжно. Чак нямам мерак да се бъзикам с нея. И няма да пускам снимката от последното участие на Кама, която Сашо е качил....

 

На Цура и този Теофиков не е лоша песента, ама много прилича на "Кой"....

 

Фокс, коментирай последните няколко проекта на Райна и по-специално “Една на милион”. Какво мислиш за нивото на продукцията и, без да разчита на богат тъпкач или инжекции от Пайнер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа (освен ако няма здравословен проблем), как може да се занемари така? От секс символ и топ мацка е станала като 50-годишна лелка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, коментирай последните няколко проекта на Райна и по-специално “Една на милион”. Какво мислиш за нивото на продукцията и, без да разчита на богат тъпкач или инжекции от Пайнер?

 

Екскурзионният и период свърши. Депресията и тя. Чувам, че там някакъв нов момък си имала и може би той е заключил лудостта и в самотна стая. Спря да се прави на различна, пусна се по комерса и стана забележима. Но не виждам това да и се отразява кой знае колко на заетостта. Когато си изпуснал влака трябват години, за да стигнеш на подходящата гара преди той да е дошъл и да се качиш на него отново. Виж, че Преслава си захвърли детето и месец след раждането пак на амбразурата, щото Митака може да припознае някоя друга кандидатка с желание за статуетки срещу 80% от хонорара...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа (освен ако няма здравословен проблем), как може да се занемари така? От секс символ и топ мацка е станала като 50-годишна лелка.

Яка е и така. Просто трябва да скандализира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е и така. Просто трябва да скандализира.

Прилича на Ивана в дебелия период. Като поничка е в лицето.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой нямаше да бъзика Андреа ако не се “преобразяваше” до неознаваемост във фейсбук и инстаграм. Сама си е виновна. Не мисля, че изглежда зле, но я разбирам при положение, че цялата й кариера се крепеше на визията, която вече не в така ефектна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...