Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това е с връзки Миле Китич не харесва певици ,които не могат да пеят. Миналият път не случайно избра Валя да участва на концерта му в Арената , защото тя е пееща певица и прекрасно изпълнява всякаква вид музика.

Не злобей. Не даваш хубав пример на жената и децата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нямаш търпение, повече от мен я чакаш. :1000 (29):

Да, мило! Зареждам арсенала от елегантно поднесени псувни, за да не ме баннат. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е с връзки Миле Китич не харесва певици ,които не могат да пеят. Миналият път не случайно избра Валя да участва на концерта му в Арената , защото тя е пееща певица и прекрасно изпълнява всякаква вид музика.

 

Моляя? :1000 (29):

 

Мисли малко преди да напишеш нещо.

 

Първо Миле харесва Галена страшно много. Ще останеш изненадан дори колко, но на този етап няма да го коментирам, хич не е случайно, че ще бъде тя. Още пък по-малко е с връзки.

 

Второ Валя съвсем скоро пя на една сватба при нас, но в другият хотел. Не ме карай да ти обяснявям какви бяха отзивите на управителката, както и на водещата на програмата и на мои познати, които бяха сред гостите. Всички се възмущаваха как е грачела и как ако хванат микрофона ще пеят много по-добре. Знам дори сумата за която е пяла голямата певица. И преди да попиташ, аз също съм чувала Валя на живо на друга сватба - ами беше потрес! Точно защото твърдиш, че може да пее всичко, тя грачеше в опити да пее Цеца, Шабан и други сръбски величия. :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро "Да гори в любов" ще мине официалния клип на "Шефката" :whistling:

Да, но за твое огромно нещастие не са само те, има още, които няма да се позволи да не признаваш. Пак няма да ви се получи. При положение, че видя снощи фактите черно на бяло, щеше да е добре сега да си тих. :3fdb8960598fa63e:

 

Миле Китич всяка година ли смята да идва? :mf_surrender:

 

Миле Китич идва през 2016-та в Арената.

 

Нещо очакването на Галена не ви се отразява добре, изнервени ми се виждате. А сега и новината за концерта. Мъка.... :3fdb8960598fa63e:

 

Да, мило! Зареждам арсенала от елегантно поднесени псувни, за да не ме баннат. :3fdb8960598fa63e:

 

Мило, и аз мога да те изпързалям елегантно, нали знаеш? :3fdb8960598fa63e: Тъкмо ще можеш на спокойствие да си слушаш Галя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моляя? :1000 (29):

 

Мисли малко преди да напишеш нещо.

 

Първо Миле харесва Галена страшно много. Ще останеш изненадан дори колко, но на този етап няма да го коментирам, хич не е случайно, че ще бъде тя. Още пък по-малко е с връзки.

 

Второ Валя съвсем скоро пя на една сватба при нас, но в другият хотел. Не ме карай да ти обяснявям какви бяха отзивите на управителката, както и на водещата на програмата и на мои познати, които бяха сред гостите. Всички се възмущаваха как е грачела и как ако хванат микрофона ще пеят много по-добре. Знам дори сумата за която е пяла голямата певица. И преди да попиташ, аз също съм чувала Валя на живо на друга сватба - ами беше потрес! Точно защото твърдиш, че може да пее всичко, тя грачеше в опити да пее Цеца, Шабан и други сръбски величия. :3fdb8960598fa63e:

Назови сумата! Нека има пикантерии у тоз форОм!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип на Миле Китич не му трябва подгряване, но все пак човекът е професионалист и уважава мнението на местните мениджъри, за нашия пазар.

 

За протокола: - Миле Китич не познава Галена лично, но ще се запознае. Не я е избирал той - избрали са му я. Не му я е избрал Пайнера, а организаторът....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е с връзки Миле Китич не харесва певици ,които не могат да пеят. Миналият път не случайно избра Валя да участва на концерта му в Арената , защото тя е пееща певица и прекрасно изпълнява всякаква вид музика.

Че кой е Миле Китич??? Бахти смешника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В България си е голяма звезда, в Сърбия май също. Не ме интересува.

В България големи са Цеца, Лепа и до някъде Драгана. Китич сигурно е звезда в северозападна БГ, но в останалата част - не. Всичко на всичко има 2-3 разпознаваеми хита. Цеца има поне 15.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В България големи са Цеца, Лепа и до някъде Драгана. Китич сигурно е звезда в северозападна БГ, но в останалата част - не. Всичко на всичко има 2-3 разпознаваеми хита. Цеца има поне 15.

Нарицателно е за сърбеж. И две песни са достатъчни тук, за да го обожествят. Дори в случайни майтапчийски картинки, разпрострявани из фейсбук, името му присъства. От мъжете Миле и Шабан се радват на огромно одобрение тука, колкото и да не понасям сръбска музика. И Цеца млазя, и всички.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай Боже провал за Галенчиту,че да спя спокойно. :Vishenka_05:

 

Съня ти зависи от Галена ли? Горкичкият ... А иначе твърдиш, че не ти е интересна. На мен безинтересните не ми крадат съня. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съня ти зависи от Галена ли? Горкичкият ... А иначе твърдиш, че не ти е интересна. На мен безинтересните не ми крадат съня. :3fdb8960598fa63e:

Определено! Галена ми е идол! Очаква ме поредната безсънна нощ,че като гледам днес няма да й излезе песента. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано и Галена пръсне най-сетне, ще вземе да се окаже супер успешна годината за поп фолка, ако го направи. Само да не е rnb боза или някое "новаторство". Мечтая си за нещо като "Пак ли", "Кой", "Спри ме", нещо от добрия поп фолк. Без Кости или маанета...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...