Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И то разбирам "Шефката" да ставаше за нещо, ама то - долен кючек, какъвто се появява на всеки 3 месеца по чалготеките. С какво се различава от "Най-добрата фирма", "Кой ще кара влака", "Дубай", "Шейк", "Лято 2016" и т.н.? Мен би ме било срам да си сложа името под тази песен, неслучайно Галена е свела участието си в нея до минимум. Вярно, че е хит, ама то и тези, които изброих са, дори някои повече от нея.

 

Иначе Галена вече 3 години кара по инерция. Ако не бяха "Пей, сърце" и "Моро му", предполагам щеше вече да е на ниво Джена. Аз лично още в деня, в който излезе "Една жена" усетих, че хитмейкърката от "Аз" до "Стара каравана" вече я няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Иначе Галена вече 3 години кара по инерция. Ако не бяха "Пей, сърце" и "Моро му", предполагам щеше вече да е на ниво Джена. Аз лично още в деня, в който излезе "Една жена" усетих, че хитмейкърката от "Аз" до "Стара каравана" вече я няма.

Радвам се да прочета едно трезво мнение. Коментирай факта, че хитмейкърката от "Нямаш сърце" до "Да гори в любов" още е на мода. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината вече не е 2013 г., свали розовите очила. Не е имала масов хит от "Моро му", прави някакви опити за рапиране, които изветряват за два месеца. Взела се е прекалено на сериозно и това не й се отразява положително. Никакъв страх от издухване нямаме, по-скоро вие го имате. Не случайно промивате мозъци цяло лято с "Шефката".

 

"Просто шоу" е изветряла ли? Има почти 10 милиона. И все още се пуска по клубовете и се приема добре на участията на Галена. Тя още като излезе твърдяхте, че е провал, а тя гърмеше по няколко пъти в дискотеките и приема беше топ.

 

Никакви мозъци не сме промивали, просто сме ви показвали фактите такива каквито са. Знам, че не ви изнасят, но сори. Иначе как ще твърдите, че няма масов хит от "Моро му", ако признаете шефката за такъв. Тя даже май е много по-масов, такова гърмене от всевъзможни места съм чувала последно от Азис и "Шушана". Нежеланието ви да го признаете няма да промени фактите. И тук все още не минава ден в който да не се коментира хита на лято 2018 - "Шефката" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се да прочета едно трезво мнение. Коментирай факта, че хитмейкърката от "Нямаш сърце" до "Да гори в любов" още е на мода. :Vishenka_05:

Аз имам чувството, че всичките скандали покрай онези знаменити последни награди и провала в Капките подействаха като рестарт на Преслава - тя реално след това няма слаба песен или поне не се сещам, докато при Галена стана точно обратното - цялата гилдия и всички фенове бяха на нейна страна, а тя оттогава свали нивото сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам чувството, че всичките скандали покрай онези знаменити последни награди и провала в Капките подействаха като рестарт на Преслава - тя реално след това няма слаба песен или поне не се сещам, докато при Галена стана точно обратното - цялата гилдия и всички фенове бяха на нейна страна, а тя оттогава свали нивото сериозно.

Има, мило - "Без теб". :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то разбирам "Шефката" да ставаше за нещо, ама то - долен кючек, какъвто се появява на всеки 3 месеца по чалготеките. С какво се различава от "Най-добрата фирма", "Кой ще кара влака", "Дубай", "Шейк", "Лято 2016" и т.н.? Мен би ме било срам да си сложа името под тази песен, неслучайно Галена е свела участието си в нея до минимум. Вярно, че е хит, ама то и тези, които изброих са, дори някои повече от нея.

 

Иначе Галена вече 3 години кара по инерция. Ако не бяха "Пей, сърце" и "Моро му", предполагам щеше вече да е на ниво Джена. Аз лично още в деня, в който излезе "Една жена" усетих, че хитмейкърката от "Аз" до "Стара каравана" вече я няма.

 

"Една жена" не ти ли харесва? Това е един от уникалните проекти на Галя. Клипа е на световно ниво, един от най-добрите в жанра. От Джена ще видим нещо подобно точно никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче е парадоксално как с махането на наградите всички прогнозираха, че Пресли ще рухне и ще загуби стимул за работа, а стана обратното :1000 (29): Сега е по-спокойна и сякаш повече изпипва нещата. При Галена пък не е така.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми няма само Деса да пуска кючеци. :3fdb8960598fa63e:

Според мен са се разбрали да разкъртят жанра с неочаквани от тях дивотийки, баджаначки са все пак. :3fdb8960598fa63e:

Галка според мен може да постигне много с един само нейн си кючек. Ако е с приличен текст и му направи клип в нейн си стил ще привлече доста интерес, определено не е правила такова нещо от доста време.

Иначе съм съгласен, че Шефката не е долна песен. Със забавен и закачлив, дори саркастичен текст е, може да те накара да се усмихнеш, като някои други диви песни от зората и златните години на поп-фолка. Все трябва да има и такива, жанрът е чалга, все пак.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен са се разбрали да разкъртят жанра с неочаквани от тях дивотийки, баджаначки са все пак. :3fdb8960598fa63e:

Галка според мен може да постигне много с един само нейн си кючек. Ако е с приличен текст и му направи клип в нейн си стил ще привлече доста интерес, определено не е правила такова нещо от доста време.

Иначе съм съгласен, че Шефката не е долна песен. Със забавен и закачлив, дори саркастичен текст е, може да те накара да се усмихнеш, като някои други диви песни от зората и златните години на поп-фолка. Все трябва да има и такива, жанрът е чалга, все пак.

 

Хората нали си искат чалга звучене, защо да не им го даде? Ето, на Деса е кючек, но текста мачка наред и е уникален. И както се вижда има интерес и песента ще си стане хит.

 

"Шефката" е забавна песен, няма простащина в текста, не е типичен кючек. Може би заради това успя да се наложи. Направили са текст, които да докосне закачливо хората, да могат да се забавляват. Преди години много сме се радвали на песни на такива тематики. То и сега е същото, песента само тук се плюе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората нали си искат чалга звучене, защо да не им го даде? Ето, на Деса е кючек, но текста мачка наред и е уникален. И както се вижда има интерес и песента ще си стане хит.

 

"Шефката" е забавна песен, няма простащина в текста, не е типичен кючек. Може би заради това успя да се наложи. Направили са текст, които да докосне закачливо хората, да могат да се забавляват. Преди години много сме се радвали на песни на такива тематики. То и сега е същото, песента само тук се плюе.

Аз за на Деса още съм със смесени чувства... но не мога да отрека, че като цяло съм си зарибен от нея като повечето хора, Десов фанатик съм, все пак. :3fdb8960598fa63e:

Относно кючеците- предполагам, че след златния период на поп-фолка с всички хубави текстове в него доста хора просто си вдигнаха очакванията за това какво трябва да се прави. А реално чалгата никога не е спирала да бъде чалга и да предлага и лековати и отпуснати песни, предназначени за забава, дори и в този период. Къде-къде по-долнопробни хитове от Шефката имаше между 2000 и 2006, някои се пускат по купони и до днес.

Разбира се, надявам се текстът на новото парче на Галка да не е като на Шефката, а по-скоро като на Деси, нещо по-премерено. Наистина й е време да си върне някои позиции в жанра и поне в това отношение се изисква да е малко по-стилна, ако мога така да го нарека. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит, но не толкова голям за да бутне Зоопарк, Гледай ме на снимка или Да гори в любов.

 

"Гледай ме на снимка" не е хит на равнище на което го изкарваш. Даже към момента не знам кой се сеща за тази песен. Доста слабо за Емануела. Чак да я слагаш до другите не върви, въпреки, че "Зоопарк" ми е мега противна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека видим двете врагини какви гледания са направили от декември 2015 насам, т.е. последните 3 години: (фийчърингите на Галена ще ги броя като 40% от броя гледания в общите сметки)

 

Преслава:

  • С теб или с никой: 14,2 млн.
  • Стига ти: 3,5 млн.
  • Чуплива и влюбена: 4,6 млн.
  • Няма да ти пиша: 12,7 млн.
  • Без теб: 3,3 млн.
= 38,3 млн. за 2016
  • Пада звезда: 7,8 млн.
  • Тук жена му пази: 9,6 млн.
  • Не се изтриваш: 16,2 млн.
= 33,6 млн. за 2017 (71,9 млн. общо)
  • Обратно в играта: 9,4 млн.
  • Богови земльом ходе: 2,8 млн.
  • Да гори в любов: 5,6 млн.
= 17,8 млн. за 2018 (89,7 млн. общо)

 

Галена:

  • Една жена: 8,6 млн.
  • Коледа: 1,8 млн.
  • Да ти олекне: 2,4 млн.
  • За две жени: 1,3 млн.
  • Пей, сърце: 25,7 млн.
  • Все ми е тая: 10,8 млн.
  • С друг ме бъркаш: 20,6 млн.
  • #МамаУраган: 12,8 млн.
= 64,4 млн. за 2016 (31,7 млн. + 40% от 32,7 млн.)
  • Мина ми: 7,1 млн.
  • Moro mou: 15,2 млн.
  • #TheBo$$: 10,3 млн.
  • Поздрав за жена ти: 7,3 млн.
  • Изневериш ли ми: 7,2 млн.
  • #ПростоШоу: 9,1 млн.
= 51,8 млн. за 2017 (48,9 млн. + 40% от 7,3 млн.) (116,2/80,6 млн. общо)
  • #ДайМиЛюбов: 4,8 млн.
  • Маракеш: 7,1 млн.
  • Шефката: 12,4 млн.
  • Няма "не": 0,3 млн.
= 17,2 млн. за 2018 (12,2 млн + 40% от 12,7 млн.) (133,4/92,8 млн. общо)

 

На който му се разглежда обстойно, ето тук може да сравни. Гледайки числата, определено нещата са на кантар и реално фийчърингите са това което кара Галена да изпъкне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Гледай ме на снимка" не е хит на равнище на което го изкарваш. Даже към момента не знам кой се сеща за тази песен. Доста слабо за Емануела. Чак да я слагаш до другите не върви, въпреки, че "Зоопарк" ми е мега противна.

Исках да кажа "Купих ти сърце" но нещо отвътре ме подтикна да напиша "Гледай ме на снимка" . :1000 (29):

Аз лично страшно доста я въртях тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На който му се разглежда обстойно, ето тук може да сравни. Гледайки числата, определено нещата са на кантар и реално фийчърингите са това което кара Галена да изпъкне.

Мисля че и тя самата го е осъзнала още през средата на 2015, когато пусна изцяло дуетен албум. Уж щеше да пуска и самостоятелен, но така и не излезе. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че и тя самата го е осъзнала. Не случайно пусна цял дуетен албум през 2015. Уж щеше да пуска и самостоятелен албум, но така и не излезе. :3fdb8960598fa63e:

Същевременно правим бърза сметка и виждаме, че Емануела за същия период има 142 милиона, което издухва и двете много сериозно (макар и с уговорката, че при Преслава има 11 песни, при Галена 12 като главен изпълнител, а при Емица - 16 :1000 (29): ).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена виждайки колко добре върви песента на Деси Слава, можеше да изчака поне 2 седмици преди да пусне нейната. Тъкмо се завърна, а сега ще и вземе мястото в трендинг, интереса и всичко. Големи приятелка няма що.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...