Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е, върна се за мъничко:

 

Човекът не обича да чете и е над тези неща! :3fdb8960598fa63e:

Ненужна пауза направи. Дано да я компенсира с цял албум на религиозна тематика!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Генетиката е дълбинна и сложна метерийка, Дарки, не ходи там! :Vishenka_05:

 

Кали също харесвам, благодаря за поздрава! Бива я в модулациите! :3fdb8960598fa63e:

Учил съм генетика, бе, скъпа. Е, разбира се, нямам твоя личен опит с лисваща хромозома, но все пак. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително посредствено изявление, на низша категория индивид, при който еволюцията (по Дарвин) трудно би имала успех.
И на Дарвин ли са ви учили в ченгеджийската школа? :3fdb8960598fa63e:

 

Сигурно там си придобил усещането, че Камелия била говорела по философски проблеми в интервютата си... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Дарвин ли са ви учили в ченгеджийската школа? :3fdb8960598fa63e:

 

Сигурно там си придобил усещането, че Камелия била говорела по философски проблеми в интервютата си... :whistling:

 

Ми че няма само свинята да фолософства, я?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ненужна пауза направи. Дано да я компенсира с цял албум на религиозна тематика!
Добра идея - информирам я на мига!

 

 

 

Учил съм генетика, бе, скъпа. Е, разбира се, нямам твоя личен опит с лисваща хромозома, но все пак. :Vishenka_05:
Толкова си научил... :3fdb8960598fa63e:

Та сега - гушата я няма, мъжът го няма, това генетиката как го обяснява?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ненужна пауза направи. Дано да я компенсира с цял албум на религиозна тематика!

Ако това ще ѝ донесе повече пари и реквиема на Моцарт ще изпълни заедно със Стояна и оркестър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всеки се случва. Пък и тази дума не е особено книжовна :3fdb8960598fa63e:
Ооо, ти си ни такъв виден книжовник - Петър Берон, Черноризец Храбър, от теб са се вдъхновявали...

 

 

Ми че няма само свинята да фолософства, я?
Прав си, Ваня Червенкова прекаляваа с това... :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

На всеки се случва. Пък и тази дума не е особено книжовна :3fdb8960598fa63e:

Оправдания! Е, все пак не е българска дума, де. Но щом я ползУваш, редно е да я научиш. Не е нужно да ми благодариш за урока :3fdb8960598fa63e:

 

Добра идея - информирам я на мига!

Набожно ми е тия дни! Но и някоя по-бърза песен може, тип кючече, пробутано за хоро.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра идея - информирам я на мига!

 

Толкова си научил... :3fdb8960598fa63e:

Та сега - гушата я няма, мъжът го няма, това генетиката как го обяснява?

 

Генетиката не обяснява всичко. Има много други неща. Както например синдромът на Търнър не обяснява твоето поведение и настървеност, както и фикс-идеята ти за провисналата свиня. Има и други съпътстващи диагнози. Нещо от рода на аутизъм ми се струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко предвидимо,че Гальочка ще пуска поредната гнусна чикия.Видя се,че залязва и сега ще се мъчи да си реанимира кариерата с кючеци ала някоя треторазядница в Диапазон. Директно я пишем залязла вече. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това дори децата го разбраха.Няма смисъл от преповтаряне.

 

Аз не знаех и се изненадах. Мислех, че е като в инста и е в топ форма :feminist_en: Чувствам се излъган хахаха

 

Иначе някои неща като пеенето или са талант и са там, или ги няма и нищо не може да се направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко предвидимо,че Гальочка ще пуска поредната гнусна чикия.Видя се,че залязва и сега ще се мъчи да си реанимира кариерата с кючеци ала някоя треторазядница в Диапазон. Директно я пишем залязла вече. :3fdb8960598fa63e:

 

Ама ти е много зле инфото, грешничко е ... Почакай да я чуеш и тогава говори, малко търпение още имай, не остана. Има няма 2-3 дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Генетиката не обяснява всичко. Има много други неща. Както например синдромът на Търнър не обяснява твоето поведение и настървеност, както и фикс-идеята ти за провисналата свиня. Има и други съпътстващи диагнози. Нещо от рода на аутизъм ми се струва.
Много съм контактна и палава за аутист, скъпи!

Пробвай пак, но не те съветвам да навлизаш в анамнестична и диагностична картина, защото тук съм те изяла с парцалите, а и вече видяхме, че си учил, ама нищо ненаучил от генетика! Цялата ти работа такава! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знаех и се изненадах. Мислех, че е като в инста и е в топ форма :feminist_en: Чувствам се излъган хахаха

 

Иначе някои неща като пеенето или са талант и са там, или ги няма и нищо не може да се направи.

Хаха,неее. От години не е в "топ форма" :1000 (29):

 

Ама ти е много зле инфото, грешничко е ... Почакай да я чуеш и тогава говори, малко търпение още имай, не остана. Има няма 2-3 дни.

Виж себеподобното фенче по-горе какво е написало.Пък и нека е бясна чалгия,да има какво да ви топли през предстоящите празници. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И такова мога мигом да предложа:

 

Предпочитам това!

 

Но и в твоето предложение ми хареса как палаво размахва пръст. Весело е било на снимките. Обаче липсва религиозното. В моето предложение поне икони се виждат.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм контактна и палава за аутист, скъпи!

Пробвай пак, но не те съветвам да навлизаш в анамнестична и диагностична картина, защото тук съм те изяла с парцалите, а и вече видяхме, че си учил, ама нищо ненаучил от генетика! Цялата ти работа такава! :Vishenka_05:

 

А, контактна и палава само по форумите. Навън гледаш в една точка и мълчиш като пукел. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, и ти като мен вечно си в спор с някой. А уж сме бели и добри по души. Или това не променя добрината ни? Как мислиш? :3fdb8960598fa63e:

 

Амин!

 

 

 

Предпочитам това!

 

Но и в твоето предложение ми хареса как палаво размахва пръст. Весело е било на снимките.

Много е кокетна, като размахва пръста! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...