Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някой може ли да ми обясни нещо относно палците ("Харесва ми" / "Не ми харесва") в YouTube? Не ми е ясно защо на някои клипове, докато ги гледам и им дам палец нагоре, съответно харесването ми е отчетено, но при следващото ми пускане на същото това видео, вече палецът нагоре, който бях дал, е неактивен. Съответно пак кликвам на него - оцветява ми го в синьо. И всичко се повтаря при всяко следващо гледане на клипа.

А например при някои други клипчета, където съм кликнал "Харесва ми", при последващото им пускане, гласуването ми си стои.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни нещо относно палците ("Харесва ми" / "Не ми харесва") в YouTube? Не ми е ясно защо на някои клипове, докато ги гледам и им дам палец нагоре, съответно харесването ми е отчетено, но при следващото ми пускане на същото това видео, вече палецът нагоре, който бях дал, е неактивен. Съответно пак кликвам на него - оцветява ми го в синьо. И всичко се повтаря при всяко следващо гледане на клипа.

А например при някои други клипчета, където съм кликнал "Харесва ми", при последващото им пускане, гласуването ми си стои.

И при мен се случва с последния клип на Преслава, не ми излиза лайка
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни нещо относно палците ("Харесва ми" / "Не ми харесва") в YouTube? Не ми е ясно защо на някои клипове, докато ги гледам и им дам палец нагоре, съответно харесването ми е отчетено, но при следващото ми пускане на същото това видео, вече палецът нагоре, който бях дал, е неактивен. Съответно пак кликвам на него - оцветява ми го в синьо. И всичко се повтаря при всяко следващо гледане на клипа.

А например при някои други клипчета, където съм кликнал "Харесва ми", при последващото им пускане, гласуването ми си стои.

Забелязал съм, че мобилното приложение е бъгаво в това отношение и не отчита вече лайкнати видеа. При десктоп версията не съм забелязвал такъв проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте, шебеци! Включвам се само за малко да направя едно сравнение за витаещите в облаците:

 

Средно гледания за 24 часа за последните 4 дни:

 

Да гори в любов: 143К/ден

Шефката: 82К/ден

 

Възраст:

Да гори в любов: 30 дни

Шефката: 113 дни

 

Лека вечер!

 

Имате поздрави от Kondomcho :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък и то..баннато и пак спи във форума. :mf_surrender:

 

Кондомчо е на косъм да ми се оплаче от теб, че говориш за него като за неодушевен предмет и да иска бан за теб, а аз съм на косъм да го послушам. Той току-що влезе във форума, а ти си първа писта да цвърчиш, щом видиш ноегов пост. Познай кой спи тук. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомчо е на косъм да ми се оплаче от теб, че говориш за него като за неодушевен предмет и да иска бан за теб, а аз съм на косъм да го послушам. Той току-що влезе във форума, а ти си първа писта да цвърчиш, щом видиш ноегов пост. Познай кой спи тук. ;)

Миличка,а теб кой ще те банне,че онзи ден нарече един потребител солета? :1000 (29): Точно пък заради тоя няма как да спя във форума,нека си изгризе ноктите от яд,че Преслава ще размаже Шефката. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Кама жестоки зъби си е направила. Мигом да сподели в някое интервю къде ги е барала.

И много готина цица. :Vishenka_05: Жалко, че е силиконова.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускайте всички тази тупалка!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличка,а теб кой ще те банне,че онзи ден нарече един потребител солета? :1000 (29): Точно пък заради тоя няма как да спя във форума,нека си изгризе ноктите от яд,че Преслава ще размаже Шефката. :Vishenka_05:

 

Въпросният потребител първи започна да ме напада на лична основа - на тема визия и облекло, без да съм го обиждала или търсила вниманието му. Какво очакваш? Да ме обиждат, а аз да си мълча? Много сбъркани представи имате тука за живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Кама жестоки зъби си е направила. Мигом да сподели в някое интервю къде ги е барала.

В Полша ги прави. 25 хиляди евра.

 

Циците е те са нови :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросният потребител първи започна да ме напада на лична основа - на тема визия и облекло, без да съм го обиждала или търсила вниманието му. Какво очакваш? Да ме обиждат, а аз да си мълча? Много сбъркани представи имате тука за живота.

Тогава от какъв зор аз да си мълча на дружката ти като ни обижда? :1000 (29):

Много се радвам каква поредица от банове му се нареди,форумът е много по-приятен така. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...