Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Деса трябваше да вземе да се върне в Пайнер още 2010, след като Фен я резнаха... С тези сумати клубни хитчета феновете й можеше да я бутаме на наградите и днес тя да изглежда противна и нагла, а не Преслава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

За ретро партита Деса винаги е звучала минимум с Две сърца и Мъжете всичко искат. От там насетне е имало случаи да й пускат и други стари парчета.

Иначе съм забелазал, че Камелия, Азис, Слави са най-въртяни по ретрото . С по 3-4 песни минават някога на вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо, сигурно, да... А Преслава се пуска с ПОЛОВИНАТА си песни от периода 2005 - 2008! :mf_surrender:

Не минава ретро парти без "Мъжете всичко искат", "Бели нощи", "Горещи страсти", "Две сърца", "Казваш, че ме обичаш" и "Думи две"!

За Кама пък да не говорим, че при нея даже и "Истински мъж" се върти здраво.

Моето мнение е, че Преслава и Слави Трифонов са най - пусканите заедно с Камелия по ретро партитата. Но като количество песни Преслава се пуска с поне 5/6.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че Преслава и Слави Трифонов са най - пусканите заедно с Камелия по ретро партитата. Но като количество песни Преслава се пуска с поне 5/6.
Слави Трифонов изобщо не го коментираме, той е друга лига, имам чувството, че дори песни, които преди не са били чак такива хитове, сега се въртят като ретро класики. Дори от по-новите чувам една по-монотонна песен, каквато е "Бягай".

Но Преслава да я сложим до него и Кама на ретрото... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5AE457D4

 

Все едно гледам Андреа в лицето на дукеса Славка с отворената уста позираща за снимка :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Жената просто се е усмихнала, нищо общо с отворените джуки тип "секс кукла" на Андра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че как би трябвало да изглежда на стоп кадър? Много ясно,че почти всеки човек спрян на стоп кадър ще излезе кофти.Мислете малко.

Съгласен съм! Много е грозна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...