Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пази Боже! Ще излезе, че Преслава е с по-силна дискография от Глория, по-смислени песни от Ивана, по-гласовита е от Деса, че и от Кама е по-сексапилна и с повече емблематични шлагери... :mf_surrender:

Тук има хора, които наистина не знаят къде се намират! :feminist_en:

Отдавна има подмятания, че е по-голяма от всичките, не е от днес. За мен лично това е една от причината Преслава да ми е антипатична- 2 години я подготвяха за звезда чрез мощно налагане, после 2 години беше еднолично на върха, след това още няколко години не беше толкова еднолично и други й дишаха във врата, след това тръгна едвам-едвам да изкарва по 1-2 хита на година докато други имаха поне 3-4, въпреки което нагласено им взимаше техните награди, през 2016 пък дори и от ТОП 3 излезе... и понеже, видиш ли, продължавала и днес да прави хитове отвреме-навреме и една групичка от нейни фенове да й дава незаслужени награди... била по-голяма от онези, идващи от златните времена на жанра, които изцяло народът си ги избра за любимци и щяха да са си големи дори и без да ги помпат със статуетки.

 

BTW, много се радвам за Тони Дачева. Бях се притеснил и аз за здравето й. Страшно много ми се иска да се завърне към музиката и да прави още песни от душата, независимо дали й стават успешни или не. Но то всичко опира до средства, а нея не я знам как е в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Имаше някакъв лайф в профила на Дачева, но вече спря. Доста добре изглежда, радвам се, че вече е окей.

Глото е качила снимка в инстаграм току-що с двете, супер са. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна има подмятания, че е по-голяма от всичките, не е от днес. За мен лично това е една от причината Преслава да ми е антипатична- 2 години я подготвяха за звезда чрез мощно налагане, после 2 години беше еднолично на върха, след това още няколко години не беше толкова еднолично и други й дишаха във врата, след това тръгна едвам-едвам да изкарва по 1-2 хита на година докато други имаха поне 3-4, въпреки което нагласено им взимаше техните награди, през 2016 пък дори и от ТОП 3 излезе... и понеже, видиш ли, продължавала и днес да прави хитове отвреме-навреме и една групичка от нейни фенове да й дава незаслужени награди... била по-голяма от онези, идващи от златните времена на жанра, които изцяло народът си ги избра за любимци и щяха да са си големи дори и без да ги помпат със статуетки.

 

BTW, много се радвам за Тони Дачева. Бях се притеснил и аз за здравето й. Страшно много ми се иска да се завърне към музиката и да прави още песни от душата, независимо дали й стават успешни или не. Но то всичко опира до средства, а нея не я знам как е в това отношение.

На мен Петя не ми е антипатична, даже наскоро я защитавах за визията, защото наистина изглежда все по-модерно и светски. Което си е, си е. Просто си дразня Калин, защото се връзва, чак анкета направи... :3fdb8960598fa63e:

И въпреки всичко, някак не мога да я приема толкова насериозно, както лелчинка и кралската особа. Ето, даже една Камелия, която ми е най-малко любима от легендите. Ами - категорична звезда с тежест. При Пресито тая тежест ми липсва, леко ми е в списъка с дискотечните гърли на конвейра. Може би защото наистина спря да пее с душа, да вади албуми, да пее на живо изобщо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

13. Дискотечен хит на годината

Преслава - Не се изтриваш 22,95% 14

Галин - #MeGusta 19,67% 12

Камелия и Гъмзата - Дразни ме 19,67% 12

Галена - Moro mou 18,03% 11

Наско Ментата - Шушана 11,48% 7

Емануела - Виновна 8,20% 5

 

Ок 'Не се изтриваш' песен на годината ама и ДИСКО ХИТ ?!?! :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Петя не ми е антипатична, даже наскоро я защитавах за визията, защото наистина изглежда все по-модерно и светски. Което си е, си е. Просто си дразня Калин, защото се връзва, чак анкета направи... :3fdb8960598fa63e:

И въпреки всичко, някак не мога да я приема толкова насериозно, както лелчинка и кралската особа. Ето, даже една Камелия, която ми е най-малко любима от легендите. Ами - категорична звезда с тежест. При Пресито тая тежест ми липсва, леко ми е в списъка с дискотечните гърли на конвейра. Може би защото наистина спря да пее с душа, да вади албуми, да пее на живо изобщо...

Там е въпроса- не е само Cally-Pressyfan' та коментара да се подмине ей така- това си е практика на сумати Пресови откакто изпитват нуждата да доказват, че любимката им не е тръгнала да изпада т.е от 2010 насам. :1000 (29):

Ще взема да организирам всички Десови, Кралски, Иванови и Камелоти догодина да им набутаме всички награди само на тях четирите, та после да можем да кажем, че са не знам си колко десетилетия на върха, щом едни толкова комични награди толкова вдигат самочувствието на феновете. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:wacko: :stupid: :roll1:

Е, какво смешно каза? Глория какви клубни хитове има? Най-много "Златна клетка" и "Дива нощ".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, какво смешно каза? Глория какви клубни хитове има? Най-много "Златна клетка" и "Дива нощ".

Е защо спомена само тези двете песни? Абсурдно е. Никой не отрича множеството хитове на Преслава, но със сигурност може да се поспори, че Глория няма клубни хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако по времето на Глория на върха приоритет бяха клубовете, тя със сигурност щеше да е сред най-вървежните. Тя просто хвана доста по-доброто време, в което не ди джеите и дискотеките правеха хитовете, а народа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава се "доближавала" до концертната дискография на Глория...

Алооооооу, леля ви от Две могили е направила сигурно 200-300 самостоятелни концерта в зали из цяла България, като 4 са били в най-голямата за времето си зала на пъпа на София! :gun_bandana: Преса като концертна дейност какво е отчела, че ще ми се правите на отворени?!

"Клубна" дискография... :mf_surrender: Нещо започнахте да ме ядосвате!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, какво смешно каза? Глория какви клубни хитове има? Най-много "Златна клетка" и "Дива нощ".

Има и "Не заслужаваш", която я въртят доста често в ретро блоковете, и т.н. И защо разделяте нещата така, по-удобно ли ви идва?

А Преслава колко сезонни клубни хита направи, които днес никой не помни? То не бяха "Нищо друго", "Мръсно и полека", "Помощ", не знам си какво...

Всяка жаба да си знае гьола. На Глория генерацията така стартираха кариерата си - с концерти, имат репертоара за това.

След 2000-та навлязоха тия участия, които само в България са единица мярка за нещо си. Както каза Луна веднъж: "По света ме питат в какво точно участваме".

Световните величия не се издържат от "участия" и не са зависими и принудени да пеят само песни за подобни изяви.

https://www.vbox7.com/play:12b529cd38

По този повод - поздрав! Така се прави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, измислят си някакви нови термини, само и само да изкарат Пресла супер.

Какво изобщо взехте да сравнявате Преслава с Глория???

 

Клубна дискография, концертна дискография, улична има ли? Преслава има да се чуди каква песен да извади за по-официални поводи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и "Не заслужаваш", която я въртят доста често в ретро блоковете, и т.н. И защо разделяте нещата така, по-удобно ли ви идва?

А Преслава колко сезонни клубни хита направи, които днес никой не помни? То не бяха "Нищо друго", "Мръсно и полека", "Помощ", не знам си какво...

Всяка жаба да си знае гьола. На Глория генерацията така стартираха кариерата си - с концерти, имат репертоара за това.

След 2000-та навлязоха тия участия, които само в България са единица мярка за нещо си. Както каза Луна веднъж: "По света ме питат в какво точно участваме".

Световните величия не се издържат от "участия" и не са зависими и принудени да пеят само песни за подобни изяви.

https://www.vbox7.com/play:12b529cd38

По този повод - поздрав! Така се прави!

А и е добре да разграничим епохите. Ако днес Преслава и другите актуални гонят настоящата комерс вълна с еднотипни песни с днешния саунд, то онези изпълнители от златните години са били вървежни със съвсем друго звучене. А покрай това ако клубовете бяха най-важното през 90-те, Глория навярно щяха да я въртят не само с по-бързите песни, а с абсолютно всичко що й ставаше хит, включително и със социалните песни. И най-важното- повечето от тези песни пак щяха да оставят по-трайна следа от днешните тупалки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да не харесвам Глория, точно тя е мислила може би най-обхватно и е правила както тежки и разтърсващи песни за големи сцени, така е мислила и за клубното звучене. Винаги през годините е имала песни със здрав саунд и каса. Да не говорим, че още "Илюзия" звучи точно като за голямо заведение, "Град на греха", "Уморих се от теб", "Пулс", "Остани тази нощ", ремиксът на "Феникс", 'Лабиринт", "Опиат" и т.н.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, измислят си някакви нови термини, само и само да изкарат Пресла супер.

Какво изобщо взехте да сравнявате Преслава с Глория???

 

Клубна дискография, концертна дискография, улична има ли? Преслава има да се чуди каква песен да извади за по-официални поводи.

Ама много бяха смешни всички на една от Българските Коледи... бяха ги поканили повечето... Алисия пее някаква балада, Преслава пее "Право на влюбване", докато Глория на БГ Коледата е пяла "Ако бях се родила река", на кампании на Уницеф е пяла "Българка", "Утре ще е по-добре", на концертите на Искра Радева също с подбран репертоар. А Петя с "Право на влюбване", която е за "Приказките"... Еми, не е ли тъпо? Дори една Бони има социална песен. Сигурно и тя, и всички с такива са лицемерки или естрададжийки. Или пък, че само у нас било важно това. Само и само да оправдаем Петя... Срамота е за голяма звезда. На хората им се слуша всичко, не преживяват само любови... Аз не знам, като канят Преслава на частни партита на големи корпорации и на изявени мастодонти, какво им пее - "Червена точка" ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна има подмятания, че е по-голяма от всичките, не е от днес.

 

Кой друг е говорил такива неща?

Защо трябва всички да се слагат под един знаменател?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой друг е говорил такива неща?

Защо трябва всички да се слагат под един знаменател?

Доста фенове на Преслава във времето са ги говорили. Но не сте всички под един знаменател, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да не харесвам Глория, точно тя е мислила може би най-обхватно и е правила както тежки и разтърсващи песни за големи сцени, така е мислила и за клубното звучене. Винаги през годините е имала песни със здрав саунд и каса. Да не говорим, че още "Илюзия" звучи точно като за голямо заведение, "Град на греха", "Уморих се от теб", "Пулс", "Остани тази нощ", ремиксът на "Феникс", 'Лабиринт", "Опиат" и т.н.

Да, и затова днес, когато прави песни като "Ако счупят всяка нота", във фирмата са подмятали: "Ама какви са тия песни, кой слуша сега такива баладки"... Еми то да ти се отще. Една тотална чистка в Пайнер по домова книга - като почнеш от склада в София, минеш горе през телевизията и стигнеш до управата в Димитровград.

Така са си манипулирали изпълнителите, особено по-наивничките и начинаещите, Глория почти не се е поддавала и си е отстоявала своето, което също си има цена.

Хайде поздрав:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...