Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Баси боклука. Смътно я помня, но и преди и сега ми изглежда мега анти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

До финалния етап на годишната класация на Signal.bg за попфолк хитове достигнаха 10 песни. Може да гласувате за 3 от тях до 16 февруари 2017 година.

 

Ето и кои парчета ще се борят за хит на 2017 година:

 

Азис - Мотел

Галена - Moro mou (Бебето ми)

Галин и Емануела - 5,6,7,8

Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат

Джена - Коя

Емануела - Без чувства

Камелия и Гъмзата - Дразни ме

Лорена - Ако можеш

Преслава - Не се изтриваш

Яница - Изкушение

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До финалния етап на годишната класация на Signal.bg за попфолк хитове достигнаха 10 песни. Може да гласувате за 3 от тях до 16 февруари 2017 година.

 

Ето и кои парчета ще се борят за хит на 2017 година:

 

Азис - Мотел

Галена - Moro mou (Бебето ми)

Галин и Емануела - 5,6,7,8

Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат

Джена - Коя

Емануела - Без чувства

Камелия и Гъмзата - Дразни ме

Лорена - Ако можеш

Преслава - Не се изтриваш

Яница - Изкушение

На Лорена не би трябвало да се бори чак за хит на годината. Изкушение на Яница също не стана кой знае колко голям хит. На Преслава пък излезе в края на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо против Лорена, но "Ако можеш" нито е някаква уау песен, нито е имала време да се върти и наложи! Тя не излезе ли броени дни преди 31.12?

Аре ся, един път се оплакваме как нямало нови имена в жанра, а като такова успее да се докопа до няква позиция някъде, веднага се почва таа ко праела там.

 

Има фенове жената, влезнала е в подборката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре ся, един път се оплакваме как нямало нови имена в жанра, а като такова успее да се докопа до няква позиция някъде, веднага се почва таа ко праела там.

 

Има фенове жената, влезнала е в подборката.

Аз обясних, че нямам нищо против нея, дори я подкрепих в категорията най-прогресиращ изпълнител за нашите награди. Но какъв хит на 2017 може да бъде "Ако можеш"? :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъвто може да е "албум на годината" на Андреа, излезнал 3 дни преди нова година, или преди някои хитове на Преслава, излезели декември, и писани за песен на годината.

Та така и Лорена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има фенове жената, влезнала е в подборката.

Според мен се е класирала заради многото Галенови които я слагат на второ/трето място. Рано и е за собствена фенска маса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да и е рано, открои се жената, харесва се, с Галена или без - факт е, че се открои. Те и други правиха дуети с по-големи имена, ама не им се получи. Ваня само с Глория още не направи дует, ама.... ама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Лорена не би трябвало да се бори чак за хит на годината. Изкушение на Яница също не стана кой знае колко голям хит. На Преслава пък излезе в края на годината.

+1

Лорена и Яница нямат място дори в топ 20. Яница можеше да присъства по уместно с парчето и с Галин. Изкушение е яка, но дори и сезонен хит не бих я нарекъл. На Лорена е добра песента но все още няма популярност за да е там.

 

Битката ще бъде между Не се изтриваш и Моро му. Миналата година така Деси им отне под носовете Попфолк хит на годината с И на всички като теб. Явно не са виждали пресовите и галеновите конкуренция в Деса и са я слагали на второ и трето място и я изведоха на първо. Дано Ангелите да е в топ 3. Не е изключено

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Битката ще бъде между Не се изтриваш и Моро му.

Според мен трябва да спечели "Моро му". Много харесвам песента на Преслава, но както казах не смятам за редно песни появили се в края на годината да се борят за годишен хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да спечели "Моро му". Много харесвам песента на Преслава, но както казах не смятам за редно песни появили се в края на годината да се борят за годишен хит.

Но повечето години печелят песни появили се последното тримесечие. Реално Мотел е победителя. Иначе и Морото и Не се изтриваш биха били достойни за победители. Хем мегахитове, хем авторски

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но повечето години печелят песни появили се последното тримесечие. Реално Мотел е победителя. Иначе и Морото и Не се изтриваш биха били достойни за победители. Хем мегахитове, хем авторски

Мотел също е уникална песен и заслужава да спечели. Няма да ме е яд ако стане тя. С нея видяхме, че публиката има интерес към това типично фолк звучене, което в последните години се загуби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е "Ме густа", "Не се изтриваш" трябва да спечели тук. Яница си е съвсем на място, това е една от най-хубавите песни изобщо през годината. Иначе най-честно е "Мотел", но толкова да омръзна и опротивя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но повечето години печелят песни появили се последното тримесечие. Реално Мотел е победителя. Иначе и Морото и Не се изтриваш биха били достойни за победители. Хем мегахитове, хем авторски

 

Интересно. Точно ти беше човека, който лансираше идеята, че Моро Му била еднодневка, дет се вика, а сега я наричаш "мегахит". Типична Риба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно. Точно ти беше човека, който лансираше идеята, че Моро Му била еднодневка, дет се вика, а сега я наричаш "мегахит". Типична Риба.

Ти нещо различно очакваш ли от фен на Фатмата и омаловажаващ топ статуса на Яница?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно. Точно ти беше човека, който лансираше идеята, че Моро Му била еднодневка, дет се вика, а сега я наричаш "мегахит". Типична Риба.

Еми не е от калибъра на Мотел но си е сред хитовете на годината. Не съм лансирал идеята , че е еднодневка, а че я прехвалвате от лятото че хита на годината бил в Галена, а реално има поне още 6-7 песни които са над или наравно с нея. Всяко от тези 6-7 биха били достойни победители. Вие просто когато някой не напише за Галена, че е най, откачате и виждате смъртен враг в лицето на всеки който не я смята за лидерката.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не си и ти фен на Яница? :helpsmilie:

Не, ма почна да ме кефи от клипа с лампата насам :)

 

Или по точно почна пак да ме кефи, щото и бях нещо като фен още навремето. Ся тряя се сетя коя песен ми се беше откроила точно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен "Moro mou" е най-добрата песен за 2017 година, а и е тотален хит. Още настръхвам като я слушам, а това не ми се е случвало с песен на почти година, която слушам непрекъснато. Обаче реално "Мотел" е Хитът на годината. Няма как някоя от останалите песни да се сравнява с успеха на това парче, защото тук говорим за балкански хит.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...