Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Гала:Други твърдят,че клипът ти прилича на такъв на Деси Слава

Емануела:Като цяло за това нещо е виновен режисьорът , аз не мога да гледам всички клипове на всички певици

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Гала:Други твърдят,че клипът ти прилича на такъв на Деси Слава

Емануела:Като цяло за това нещо е виновен режисьорът , аз не мога да гледам всички клипове на всички певици

:1000 (29):

Длъжна е да го прави, за да не стават такива неща. Тя сигурно не слуша и песните им, затова пуска такива еднообразни парчета. Анелия е същата. Тя също е казвала, че не следи кой какво пуска. Оцко и Пашев затова ги правят на маймуни и им пробутват еднакви парчета. Не конкретно на тях, а като цяло. Как да се отличиш от другите, ако дори не знаеш те какво правят.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Длъжна е да го прави, за да не стават такива неща. Тя сигурно не слуша и песните им, затова пуска такива еднообразни парчета. Анелия е същата. Тя също е казвала, че не следи кой какво пуска. Оцко и Пашев затова ги правят на маймуни и им пробутват еднакви парчета. Не конкретно на тях, а като цяло. Как да се отличиш от другите, ако дори не знаеш те какво правят.

 

+1

 

Емануела е като машина, каквото и дадът тя такво вземе и пусне - дали ще е хит дали не, дали и' харесва песента или не - това не я късае, разчита на късмета. Ана като певица е по-уважавана от Емануела но и при нея всичко е късмет. Направи един мега хит и сега слушаме подобни верзии, дано нещо умно и силно пусне, стига копии на "Дай ми още".

 

#foreverfavesssssss

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Деса ли може да се снима в наводнена стая? Голяма работа...

Дам , неин патент си е :girl_witch:

Деси го направи доста по класно. Емица пак е снимала в мазата и клипа и евтинее.

 

Не го прави ми е страшно любим проект :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не го прави" дори не беше в номинациите за видео на 2015 година, а заслужаваше! :Vishenka_05:

Еми май В твоите очи беше в номинация тогава. Спечелиха Янева и Килата с провала си. На дали е имала най много точки :gun_bandana:

Но за всеки по нещо. ЗнаеМ политиката им :)))

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми май В твоите очи беше в номинация тогава. Спечелиха Янева и Килата с провала си. На дали е имала най много точки :gun_bandana:

Но за всеки по нещо. ЗнаеМ политиката им :)))

Номинацията трябваше да е за "Не го прави". Парчето с Галя си беше за дует, както и спечели, де. Иначе видеото на Янева и Килата си беше гъзарско.

 

 

Деса по-перфектен проект от "Не го прави" не е имала, според мен.
Да - страхотно звучене от Драганински, тя е изпяла всичко много нахъсано в припева и приятно в куплетите, видеото е топ. Особено с оранжевото пуловерче е ... :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова коментирана песен във Випа,когато участваше Емануела :3fdb8960598fa63e:

Една от първите чалгии които слушах. :3fdb8960598fa63e:

Но е доста описателна за нас към хората тук. Таралежчета сме. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, някой помни ли кога за последно е излизал албум в тоя жанр с повече от 1-2 непознати песни? Трагедията е голяма.

Тони Стораро пусна двоен преди няколко години, имаше 10-на нови песни, хахаха

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ви помоля да преместите личните си спорове в чат мания или на лични съобщения. Не е тук мястото.Считайте се за устно предупредени! Благодаря!
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...