Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преси е по-голяма гранд дама от всички останали, но се правите на разсеяни и не го осъзнавате :Vishenka_05:
Да попее за нещо различно от дискотеката, питието, чукането, нещастната любов, новата и бившата. Тогава може и да я признаем! :mf_surrender:

И не каза дали пи хапчета, задето не е взела успехи зад граница?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да попее за нещо различно от дискотеката, питието, чукането, нещастната любов, новата и бившата. Тогава може и да я признаем! :mf_surrender:

И не каза дали пи хапчета, задето не е взела успехи зад граница?

Не знам Кама и Деса да са пяли за нещо различно, но ги включваш във въпросната група ..

Не, стигат ми останалите награди :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм била във форума на Планета и историите от тогава са ми много интересни. А поставянето на Яна, Теда и Галинчо до онези четирите гранддами силно ме тревожи... :bn:

Тук бяха поствали линкове към форума, може да поразгледаш, да видиш що за чудо беше. :3fdb8960598fa63e:

Въпросните имена в никакъв случай няма как да бъдат поставени до четирите гранддами, аз затова правя въпросното сравнение. Каквито и успехи да имат, това че са звезди в съвремието, а не в златната епоха на чалгата, малко или много винаги би им пречило дори и да се доближат до такива имена.

 

Не знам Кама и Деса да са пяли за нещо различно, но ги включваш във въпросната група ..

Не, стигат ми останалите награди :Vishenka_05:

И двете са пяли, но в началото на кариерите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук бяха поствали линкове към форума, може да поразгледаш, да видиш що за чудо беше. :3fdb8960598fa63e:

Въпросните имена в никакъв случай няма как да бъдат поставени до четирите гранддами, аз затова правя въпросното сравнение. Каквито и успехи да имат, това че са звезди в съвремието, а не в златната епоха на чалгата, малко или много винаги би им пречило дори и да се доближат до такива имена.

 

И двете са пяли, но в началото на кариерите си.

Не мисля, че тези песни са нещо кой знае какво, а и със сигурност хората не ги асоциират с тях .. ако става въпрос и Преслава има подобни - "Всеотдайност", "Ден благословен" и още.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че тези песни са нещо кой знае какво, а и със сигурност хората не ги асоциират с тях .. ако става въпрос и Преслава има подобни - "Всеотдайност", "Ден благословен" и още.

Темите за приятелите и за живота не са кой знае какво? Това, че не са им най-известните песни не значи, че са нямали такива. Аз и тези на Преслава за първи път ги чувам. :D

Според мен Преслава е на крачка да влезе в лигата на най-големите. Но да се твърди, че е по-голяма от тях... няма как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големите звезди в световен мащаб пеят за каквото си искат. Мисля, че песните им на "социална тематика" се броят на пръстите на едната им ръка. Само тук това да пееш за неща, различни от обичайните като любов, купони, драма, се има за нещо невероятно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големите звезди в световен мащаб пеят за каквото си искат. Мисля, че песните им на "социална тематика" се броят на пръстите на едната им ръка. Само тук това да пееш за неща, различни от обичайните като любов, купони, драма, се има за нещо невероятно. :mf_surrender:
Да, има се! Но не ви достига акъл, та да разберете причината това да е така!

Със световни звезди не ми прави сравнения, този жанр тръгва от фолклора, където не се пее само за любов. А и нали уж беше близко до народа, до социума. Разбирам, че вас ви вълнуват предимно клецането и разделите, но в живота има и друго!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та то новите имена не само нямат тяхната дискография, а изобщо нямат дискография, в смисъла на албуми. :roll1: Фики едвам-едвам издаде един, Теди не я знам има ли, Яница издаваше в годините, в които никой не я отразяваше, но днес не, Галин пък сега се замислям, че и един албум няма още... :mf_surrender:

Теодора има два.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, има се! Но не ви достига акъл, та да разберете причината това да е така!

Със световни звезди не ми прави сравнения, този жанр тръгва от фолклора, където не се пее само за любов. А и нали уж беше близко до народа, до социума. Разбирам, че вас ви вълнуват предимно клецането и разделите, но в живота има и друго!

Аз се кефя на такива песни, неслучайно Ивана ми е вечната любимка точно заради това разнообразие от теми и песни, но не смятам, че липсата на такива в дискографиите на някои изпълнители трябва да се изкарва негатив. В случая Преслава има предостатъчно качествени песни и без да пее за майката, бабата и стринката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се кефя на такива песни, неслучайно Ивана ми е вечната любимка точно заради това разнообразие от теми и песни, но не смятам, че липсата на такива в дискографиите на някои изпълнители трябва да се изкарва негатив. В случая Преслава има предостатъчно качествени песни и без да пее за майката, бабата и стринката.
Хайде да ни ги принизяваме като "песни за майката, бабата и стринката", защото те са нещо много повече и поводите са доста. Глория и Ивана са засягали дори религиозни теми в свои песни. А да си възпитаничка на българско музикално училище, да се пишеш и народна певица като Петя, пък една песен за Родината да не си изпял, но за чекнене да си първа писта... Разбира се, че е негатив!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ли ще се справи Софка в ''Капките'' ? Във Вип Брадър хората я харесаха, но тук не знам дали ще се получи. От доста години не е имала някакъв масов хит.

На Софка хит не й трябва, тя винаги ще си е хит. Има достатъчно, неслучайно е единствената чалгарка с концерт в голяма зала.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не мисля, че това да пееш на други тематики, освен любов, те прави голям. Какво като Преслава няма такива песни? Това не променя факта, че има златен албум, за разлика от Ивана например и че е в групата на най-актуалните много повече от всички останали.

 

п.с. Да не говорим, че не е ясно до колко тия "социални" песни са направени искрено и без разни скрити помисли - я от лицемерие и двуличие, я за престорен престиж .. щото е странно да пееш за майката и за Господ и половин година по-късно да пуснеш поредната вулгарна чекия или да се покажеш чисто гола пред цяла България, но да не задълбавам, че пак ще ми скочат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не мисля, че това да пееш на други тематики, освен любов, те прави голям. Какво като Преслава няма такива песни? Това не променя факта, че има златен албум, за разлика от Ивана например и че е в групата на най-актуалните много повече от всички останали.

 

п.с. Да не говорим, че не е ясно до колко тия "социални" песни са направени искрено и без разни скрити помисли - я от лицемерие и двуличие, я за престорен престиж .. щото е странно да пееш за майката и за Господ и половин година по-късно да пуснеш поредната вулгарна чекия или да се покажеш чисто гола пред цяла България, но да не задълбавам, че пак ще ми скочат.

"Златен" албум по нови стандарти за продажби... :3fdb8960598fa63e:

Утешавай се, че Петя нищо друго не ви научи, освен простотии и мелодрами! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Златен" албум по нови стандарти за продажби... :3fdb8960598fa63e:

Утешавай се, че Петя нищо друго не ви научи, освен простотии и мелодрами! :gun_bandana:

Какви нови стандарти? Винаги стандартът е бил 10000, още повече че тя е направила този тираж във времена, когато Интернет вече беше доста разпространен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви нови стандарти? Винаги стандартът е бил 10000, още повече че тя е направила този тираж във времена, когато Интернет вече беше доста разпространен.
Тоест твърдиш, че Преслито е продала повече от Десислава и Камелия? :mf_surrender:

И друго да попитам - коя песен от този "златен" албум се слуша и пее сега?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво очакваш! Кама 4ever :Vishenka_05:

 

И Глория, не я пропускай :Vishenka_05:

Да отбележим цялостната картинка- най-активни са темите за Камелия, Глория, Десислава и Ивана, в този ред. След толкова много години пак те четирите предизвикват най-голям интерес, случайност? :1000 (29):

Не е случайно. Толкова години кариера и безброй уникални песни, нормално е. Всичите са дали толкова на фолка, колкото надали някой вече ще даде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест твърдиш, че Преслито е продала повече от Десислава и Камелия? :mf_surrender:

И друго да попитам - коя песен от този "златен" албум се слуша и пее сега?

Не твърдя това - те също имат златни албуми, Камелия дори и платинен.

Относно песните - "Водка с утеха", "Не съм ангел", "Последен адрес" са страхотни песни с висока гледаемост в канала на Планета :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не твърдя това - те също имат златни албуми, Камелия дори и платинен.

Относно песните - "Водка с утеха", "Не съм ангел", "Последен адрес" са страхотни песни с висока гледаемост в канала на Планета :Vishenka_05:

Ама те може да са страхотни песни, но аз на едно ретро парти не съм ги чула, за разлика от "Дяволско желание", например.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви нови стандарти? Винаги стандартът е бил 10000, още повече че тя е направила този тираж във времена, когато Интернет вече беше доста разпространен.

Глория, Деса и Камелия правеха големи тиражи, когато интернет съвсем не беше разпространен и нямаше как да се сдобием с песните и албумите. Или купуваш касетката или чакаш да ги чуеш по тв/радиото. И какво от това? Това обезценява ли успехите им от продажбите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Ивана 100% има албуми като за златни и дори платинени сертификати, но не са ги обявявали. Нима е възможно някой да твърди, че "Няма спиране" и "Доза любов", за които цялата държава беше чувала, са по-малко продавани от "Не съм ангел"? Не мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама те може да са страхотни песни, но аз на едно ретро парти не съм ги чула, за разлика от "Дяволско желание", например.

Не твърдя, че в албума "Не съм ангел" се съдържат най-големите й хитове, просто албумът се появи в период когато тя беше на абсолютния връх и това до голяма степен помогна за успеха.

 

п.с. Гласувайте :3fdb8960598fa63e:

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=107975

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не твърдя, че в албума "Не съм ангел" се съдържат най-големите й хитове, просто албумът се появи в период когато тя беше на абсолютния връх и това до голяма степен помогна за успеха.

 

п.с. Гласувайте :3fdb8960598fa63e:

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=107975

Аз пък твърдя, че албумът на десетилетието се казва "Няма спиране" и никакви прехвалени Пресини албумчета, излизали в години на нейни върхове,

не могат да го променят това! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...