Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Лелка каква е слаба и зелена още на това изпълнение на 'Исусе". :Vishenka_05:

Кой да предположи, че само година след тази 'Тракия фолк", ще отмъкне наградата за певица от тогавашната лидерка. :3fdb8960598fa63e: А тук печели Дебют с "Вик"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И ние сме ходили на ретро партита. На Преслава се пуска "Дяволско желание". Там властват Камелия и Десислава.

Спрете да си измисляте!

Десислава я пускат само с "Бели нощи" и "Две сърца", какво властване? Тук се измисля какво ли не, за да не се признаят успехите на Преслава.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава я пускат само с "Бели нощи" и "Две сърца", какво властване? Тук се измисля какво ли не, за да не се признаят успехите на Преслава.
Оооо, сигурно, да... А Преслава се пуска с ПОЛОВИНАТА си песни от периода 2005 - 2008! :mf_surrender:

Не минава ретро парти без "Мъжете всичко искат", "Бели нощи", "Горещи страсти", "Две сърца", "Казваш, че ме обичаш" и "Думи две"!

За Кама пък да не говорим, че при нея даже и "Истински мъж" се върти здраво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава я пускат само с "Бели нощи" и "Две сърца", какво властване? Тук се измисля какво ли не, за да не се признаят успехите на Преслава.

Пускат я и с Мъжете, До тук, Мистерия, да не говорим и какви хитове са Горещи страсти, дуетите с Руслан също.

В периода, в който ходих активно на дискотеки, пускаха Деса дори с "Острието", "Мръсни поръчки", "Пусни го пак", "Моето друго аз" от самостоятелния период, какво остава пък за ретрото...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускат я и с Мъжете, До тук, Мистерия, да не говорим и какви хитове са Горещи страсти, дуетите с Руслан също.

В периода, в който ходих активно на дискотеки, пускаха Деса дори с "Острието", "Мръсни поръчки", "Пусни го пак", "Моето друго аз" от самостоятелния период, какво остава пък за ретрото...

Вече не ходиш по дискотеки? Това ще го променим :3fdb8960598fa63e:

Ето едно ретро парти ще посетим да чуем на коя пускат повече от ретро хитовете. Аз също залагам на Деса и Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно живеем на различни планети.

ДесиСлава доста време и трябваше дори СЛЕД като се върна в Пайнер да почнат да я пускат пак в клубовете.

При нея преди при поръчка отказваха да я пуснат, какво остава да мачка в плейлистата...

 

На ретро партита по мои наблюдения мога да кажа, че пускат най-много Камелия и Азис.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нея преди при поръчка отказваха да я пуснат, какво остава да мачка в плейлистата...
Днес ще ме разсипеш... :roll1:

Пръскаха "Пусни го пак", "Мръсни поръчки" и "Моето друго аз", с която даже се откриваше чалгата едно лято.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не ходиш по дискотеки? Това ще го променим :3fdb8960598fa63e:

Ето едно ретро парти ще посетим да чуем на коя пускат повече от ретро хитовете. Аз също залагам на Деса и Камелия.

Ох, ами как да ти обясня... Нещо се наситих от периода в Студентски, а откакто прецакаха Син сити и Найт флайт, и по центъра не ходя. Спрях, защото пускат 5 песни на 5-ма певци и като дойде време за ретрото, все въртяха "Дар от съдбата" и 5-6 други втръснали и предпочитам на домашно вече да се веселя и по заведения.

Едно от последните участия, на които бях, беше на Деса и бяхме даже с Тропчо - може да му пишеш да го питаш какъв шок беше хах.

Деса в един кожен комбинезон, дето щеше да го сцепи... имаше и от нейните имитации на певиците, поръчвахме си песни ѝ показвахме на телефона.

Направила беше един ужасен ремикс на "Мистерия". :gun_bandana:

Хайде, ще идем някой път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста фенове на Преслава във времето са ги говорили. Но не сте всички под един знаменател, разбира се.

Питах,защото освен днес не съм забелязвала някой Пресов да е говорил , че е по-голяма от Ивана,Глория,Камелия и Деси.

 

Така и не разбрах защо в Пловдив пяха само последните си песни..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, ами как да ти обясня... Нещо се наситих от периода в Студентски, а откакто прецакаха Син сити и Найт флайт, и по центъра не ходя. Спрях, защото пускат 5 песни на 5-ма певци и като дойде време за ретрото, все въртяха "Дар от съдбата" и 5-6 други втръснали и предпочитам на домашно вече да се веселя.

Едно от последните участия, на които бях, беше на Деса и бяхме даже с Тропчо - може да му пишеш да го питаш какъв шок беше хах.

Деса в един кожен комбинезон, дето щеше да го сцепи... имаше и от нейните имитации на певиците, поръчвахме си песни ѝ показвахме на телефона.

Направила беше един ужасен ремикс на "Мистерия". :gun_bandana:

Хайде, ще идем някой път.

Напомни ми някой път да ти покажа една снимка от участие на Деса. :3fdb8960598fa63e:

Малко е странна с обличането и не го преценява много според фигурата си, но пък иначе пее брутално. И ако си пее най-хубавите песни ще е топ. Има дискография за пример.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава почти никога не са спирали да я въртят по дискотеките, само при "Не го прави" и "Започваме на чисто" се правеха на интересни и не искаха да й ги пускат. Всичко останало в бързо темпо от Пайнерския период са го въртяли или още го въртят (И на всички като тебе, дуетите), а от преди това си имаше и "Мойто зайче", който си беше голям хит главно заради присъствието в клубовете.

Аз не знам защо в този форум продължаваме толкова да държим на тия клубове сякаш това е най-важното. Да, важно е, също както са важни и гледанията, че и позициите в класации... но най-важното трябва да е това масата българи да знае дадено парче. Ако то е наложено като хит само на едно място и извън него повечето хора ще те изгледат странно като кажеш името му... какъв е смисълът?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес ще ме разсипеш... :roll1:

Пръскаха "Пусни го пак", "Мръсни поръчки" и "Моето друго аз", с която даже се откриваше чалгата едно лято.

Как личи, че сме ходили :Vishenka_05: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава почти никога не са спирали да я въртят по дискотеките, само при "Не го прави" и "Започваме на чисто" се правеха на интересни и не искаха да й ги пускат. Всичко останало в бързо темпо от Пайнерския период са го въртяли или още го въртят (И на всички като тебе, дуетите), а от преди това си имаше и "Мойто зайче", който си беше голям хит главно заради присъствието в клубовете.

Аз не знам защо в този форум продължаваме толкова да държим на тия клубове сякаш това е най-важното. Да, важно е, също както са важни и гледанията, че и позициите в класации... но най-важното трябва да е това масата българи да знае дадено парче. Ако то е наложено като хит само на едно място и извън него повечето хора ще те изгледат странно като кажеш името му... какъв е смисълът?

От тази "Моето зайче" ми беше писнало! А тук ми се пенявят, че Деса не я въртели, представи си... :gun_bandana:

 

 

Как личи, че сме ходили :Vishenka_05: :1000 (29):
Моля ти се, даже имаше една повърня - "Забранен" май се казваше, Десина... И нея съм чувала, майтапът настрана!
Link to comment
Сподели в други сайтове

От тази "Моето зайче" ми беше писнало! А тук ми се пенявят, че Деса не я въртели, представи си... :gun_bandana:

Моля ти се, даже имаше една повърня - "Забранен" май се казваше, Десина... И нея съм чувала, майтапът настрана!

Достъп забранен май се казваше... но е тъпа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тази "Моето зайче" ми беше писнало! А тук ми се пенявят, че Деса не я въртели, представи си... :gun_bandana:

Моля ти се, даже имаше една повърня - "Забранен" май се казваше, Десина... И нея съм чувала, майтапът настрана!

Сетих се и за "Пленница на любовта", дори "Прекали" с ония румънци я бях засичал. Много е яка.

Реално, като се замисля сега, Деса не е излизала от клубовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само "Забранен" се казваше. :1000 (29):

О, сега се сещам и за кавърът на Au Se Eu Te Pego- Готова. Голям смях беше тогава, как песента уж беше записана за сватба на приятели, но някак си изтече и все, че стана популярна... :roll1: Като се замисля, Десовите тогава трябваше да си присвоим правата над нея и да я изкараме голям хит, както Пресовите направиха с За да те забравя и Шушана. :3fdb8960598fa63e:

 

Реално, като се замисля сега, Деса не е излизала от клубовете.

Да, дори и през 2015 като решиха да й правят бойкот покрай връщането в Пайнер, пак гърмеше в дискотеките с "В твоите очи" и "Смени паролата си", а и "Мойто зайче" от предната година.

Радвам се, че и тази новата я въртят, макар че нещо забави темпото при гледанията...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази е нали?

Да, същата. Аз не бих си я и пуснала у дома, та съм я чувала по студентски партита в Плаза и Плейхаус.

Но всъщност ние нищо не разбираме и Преслава само се е въртяла по клубове последните десет години! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, същата. Аз не бих си я и пуснала у дома, та съм я чувала по студентски партита в Плаза и Плейхаус.

Но всъщност ние нищо не разбираме и Преслава само се е въртяла по клубове последните десет години! :1000 (29):

Аа аз пуснах само за секунди да се подсетя.

Да му викаме вече Преславотека, вместо дискотека :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...