Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Супер песен! Жалко, че не се оцени.

Първата е по-хубава и се оцени. И когато спечелиха награди за дует, Преслава нахално беше казала на Борис да не си и помисля да вземе статуетката за себе си! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата е по-хубава и се оцени. И когато спечелиха награди за дует, Преслава нахално беше казала на Борис да не си и помисля да вземе статуетката за себе си! :mf_surrender:

Добре, че дуетите им с Галена не са награждавани, че тогава щеше да има Димитровградско клане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или отново "Какво съм ви дала толкова"... :mf_surrender:

Паметен миг :ba: "Догодина ще ѝ я вземем" :Vishenka_05:

 

 

- Галена ще ражда по време на награждаването,терминът и е тогава,по този принцип на гласуване според мен ако има начин би се явила.

- Ама на сцената ли?

- Да, а Преси ще пререже пъпната връв, ще я размаха високо бебето и ще въкликне "Догодина ще ѝ го вземем".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес гледах наградите за 2003. Бях забравила, че Татяна получава награда за "Биди фер". Малина я връчва и казва, че и тя би искала да я изпее. :1000 (29):

А лелинка е получила награда за "Безумна цена" - една от нейните недооценени песни, а и клип. Йордан Петков взима операторско майсторство за нея. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес гледах наградите за 2003. Бях забравила, че Татяна получава награда за "Биди фер". Малина я връчва и казва, че и тя би искала да я изпее. :1000 (29):

А лелинка е получила награда за "Безумна цена" - една от нейните недооценени песни, а и клип. Йордан Петков взима операторско майсторство за нея. :phpgrin2:

Къде ги гледаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес гледах наградите за 2003. Бях забравила, че Татяна получава награда за "Биди фер". Малина я връчва и казва, че и тя би искала да я изпее. :1000 (29):

А лелинка е получила награда за "Безумна цена" - една от нейните недооценени песни, а и клип. Йордан Петков взима операторско майсторство за нея. :phpgrin2:

"Безумна цена" ми е от любимите на Ивана и една от най-хубавите и песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

У едни приятели. Имат го на двд.

Лелка триумфира! :Vishenka_05:

Съжалявам, леличка, но резултатите са красноречиви :3fdb8960598fa63e:

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=107975

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Безумна цена" ми е от любимите на Ивана и една от най-хубавите и песни.
Малко ме е яд, че остана на второ място на "Тракия фолк" 2003, заради копи-пейста на Анчето - "Обичай ме".

После пък малко потъна сред другите клипирани и хитови песни в "Мирише на ... любов". Но и като клип ми е любим, там леля е очарователно красива и аристократична. За текста няма какво да коментираме...

 

 

Съжалявам, леличка, но резултатите са красноречиви :3fdb8960598fa63e:

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=107975

Захарче, защо тези 40 и не знам колко си не са коментирали, обаче. Да се обосноват нещо... Много малко са тези, които са се изказали. Да не сте впрегнали пак фалшивите регове? :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и Дачева са заедно за да празнуват рождения ден на Тони! Колко години вече са близки - супер!

Желая здраве и нов смазващ хит на невероятната Тони Ди! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, леличка, но резултатите са красноречиви :3fdb8960598fa63e:

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=107975

Хайде сега да направим и анкета 'По-голяма ли е Преслава от Глория, Ивана, Камелия и Десислава?', откъдето всъщност започна спора... :3fdb8960598fa63e: Не че не бих се изненадал Рамания да отговори с ДА.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Желая здраве и нов смазващ хит на невероятната Тони Ди! :Vishenka_05:

В момента Глория пее ''Йорговани'' а Тони се раздава на дансинга. Жестоки! Дай боже хит като ''Бедни и богати''. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ме е яд, че остана на второ място на "Тракия фолк" 2003, заради копи-пейста на Анчето - "Обичай ме".

После пък малко потъна сред другите клипирани и хитови песни в "Мирише на ... любов". Но и като клип ми е любим, там леля е очарователно красива и аристократична. За текста няма какво да коментираме...

Захарче, защо тези 40 и не знам колко си не са коментирали, обаче. Да се обосноват нещо... Много малко са тези, които са се изказали. Да не сте впрегнали пак фалшивите регове. :mf_surrender:

На мен ми харесва много повече от "Обичай ме". Песента на Ивана е с много по-силен текст и житейски, докато на Анелия не е нещо което не сме чували.

 

Глория и Дачева са заедно за да празнуват рождения ден на Тони! Колко години вече са близки - супер!

Това е истинско приятелство без завист и злоба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента Глория пее ''Йорговани'' а Тони се раздава на дансинга. Жестоки! Дай боже хит като ''Бедни и богати''. ;)

Къде гледаш?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде сега да направим и анкета 'По-голяма ли е Преслава от Глория, Ивана, Камелия и Десислава?', откъдето всъщност започна спора... :3fdb8960598fa63e: Не че не бих се изненадал Рамания да отговори с ДА.
Пази Боже! Ще излезе, че Преслава е с по-силна дискография от Глория, по-смислени песни от Ивана, по-гласовита е от Деса, че и от Кама е по-сексапилна и с повече емблематични шлагери... :mf_surrender:

Тук има хора, които наистина не знаят къде се намират! :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...