Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

По Планета HD дават концерта на Глория "20 години на сцена".Невероятна е тази жена, никоя чалгарка не може да я стигне в близките 100 години!Радвам се, че успях да усетя тази емоция на живо. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

По Планета HD дават концерта на Глория "20 години на сцена".Невероятна е тази жена, никоя чалгарка не може да я стигне в близките 100 години!Радвам се, че успях да усетя тази емоция на живо. :Vishenka_05:

Абсолютно!

И между другото малко се спекулира по темата за отношенията на Глория и "Пайнер" и по-конкретно за ротацията ѝ по "Планета". От години вече гледам рядко тази телевизия, и за редките пъти, в които я пусна, поне 2-3 пъти съм засичал да излъчват концерта ѝ. Ето, явно и сега го дават. Съвсем не мисля, че на Пайнера му е все тая за Глория, въпреки разногласията, които навярно имат. Просто Глория е друго ниво изпълнител. Тя не може да е само и единствено клубен такъв. Не че не стои добре в дискотека, но на нея по ѝ приляга концертната зала. Затова и за днешните тийнейджъри тя не е "Кралица" като другите там парцалани. И въпреки това Глория няма как да бъде категоризирана като демоде!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По Планета HD дават концерта на Глория "20 години на сцена".Невероятна е тази жена, никоя чалгарка не може да я стигне в близките 100 години!Радвам се, че успях да усетя тази емоция на живо. :Vishenka_05:

Тъкмо снощи сънувах, че присъствам на петия й концерт в НДК... и ето, днеска излъчват концерта от 2015.

Истината е, че тя си е за голямата сцена - просто й гласът, и репертоарът, и харизмата й не само го позволяват, а изискват.

Приятно изкарване на всички, които ще ходят в Русе следващия месец.

Аз ще си чакам НДК по-нататък, който се надявам да бъде още по-интересен и хубав от последния й. :) Дано има спонсори.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше най-добрият попфолк концерт, включително и от общите. Залата беше нон-стоп вдигната, хората се забавляваха на макс, голяма емоция, енергия, с бенда, хубава графика и клипове отзад, старите хитове, желязно пеене.

Малко прекали само с букетите и това спиране докато й тече песента, а отзад беквокалистките не спираха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По Планета HD дават концерта на Глория "20 години на сцена".Невероятна е тази жена, никоя чалгарка не може да я стигне в близките 100 години!Радвам се, че успях да усетя тази емоция на живо. :Vishenka_05:

 

По Планета HD дават този концерт буквално постоянно. Сигурно вече е било за 100 000 път. Дори на Веско концертите не въртят толкова. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам време тия дни да обърна внимание на "десовите" и те вече истерясват. За да не са като разгонени девойки за секс ги успокоете като им кажете, че ако ще от 9 кладенеца вода да носят няма как да убедят хората, че чалгата в Пайнер не купува трафик. И да не ми дават за пример Карлос и Татяна, защото най-много купуват най-доходните начело с Галена и Преслава, Фики и Галин. А Наско "Ментата" няма смисъл да купува, защото само той има хит като хората днес. Както виждате, мършите в Пайнер искат да му го приватизират точно поради тази причина.

 

Иначе е добре, че Нено се депресира от всяко изслушано мое включване на живо по "Сигнал+". :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, видяхте ли рекламното видео на Коцьо в нета при посещение на някакво козметично студио? (припадане)

Ето защо нямаме мъже!

Такива простаци и идиоти като тоя дават лош пример на момчетата.............

В нормална държава такива като Азис, Коцьо и подобни отдавна щяха да са в някой психодиспансер!

После защо нацията ни се топи...............Ами защото нямаме истински мъже! :feminist_en: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси признава и други милиони за реални, освен тези на Камелия... имаме напредък. :3fdb8960598fa63e:

 

Все повече ретро звезди от 90-те взеха да правят големи хитове напоследък- Камелия, Кали, Наско Ментата... Но да си припомним все пак кой даде началния тласък на тази модерна вълна. :Vishenka_05:

 

#trendsetter

Link to comment
Сподели в други сайтове

Американското турне на Галена стартира с огромен интерес

 

в 13:06 | 7

 

 

Галена пя за втори път в Канада през уикенда. Нейното Амeриканско турне започна от Торонто, където на 17 ноември българската общност се събра, за да аплодира едно от големите имена в българската музика.

 

#МамаУраган отново доказа, че появи ли се на сцената скука не може да има. Това се потвърди и на следващия ден, когато Галена изнесе първия си концерт в Чикаго, съобщават от Планета ТВ.

 

Преди да стъпи в САЩ, певицата отдели няколко часа, за да се разходи в Торонто.“Не искам подарък скъп и голям... Предпочитам да са много“ - написа закачливо певицата под снимка, която напомня, че Коледа наближава.

 

Следващата спирка в Канада бе едно от чудесата на света - Ниагарския водопад, а заедно с певицата бе един от най-важните хора в екипа й – стилистът Добромир Киряков.

 

Традиционното място за срещи със звездите на “Пайнер“ в Чикаго – Escape Lounge & Sports Bar, сe оказа тясно да събере всички желаещи да чуят и видяг Галена на живо. Билетите за този концерт бяха разпроданени отдавна, затова организаторите насрочиха втора дата – на 25 ноември.

 

Българската публика показа горещия си темперамент и уважението си към българските изпълнители, затова цяла вечер се весели от сърце и пя с Галена. На свой ред певицата също отправи благодарност за възможността отново да усети любовта на сънародниците ни в Америка:

 

“Благодарности за поканата на Петя Романова, която за пореден път се погрижи за перфектната организация и за приятния ми престой в Канада и Америка“.Днес изпълнителката на #TheBо$$ се качва на борда на круизния кораб “Carnival Victory”, където ще продължи с концертните си изяви. Маршрутът е от Маями до Бахамите и обратно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси признава и други милиони за реални, освен тези на Камелия... имаме напредък. :3fdb8960598fa63e:

 

Фокси използва главата си за разсъждаване, а не си я е заврял в задника, като повечето статистици в Рамания. Не е нужно да признавам нещо на Камелия. То е очевидно също, като подкрепеният с абонамент трафик в Пайнер по месечни програми "100 000", " 250 000" и "400 000". И не драматизирайте толкова, че си плащат за трафик. Андра и Азис ги научиха на тези номера. Вече 6-7 години търся смисъла в тази инвестиция и не го намирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Фики за 3 месеца, 3 песни пусна, толкова ли не можа да изчака поне Януари за тази балада? :mf_surrender:

Нали с Преси трябва да станат Певец и Певица на годината? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да попитам по - големите от мен..а бе къде е заснето това ..смисъл в кой ресторант? Прилича ми малко на Приказките, но не съм сигурен..

 

Велинград....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще има най-силният прием на концерта, то е ясно. Освен ако Галче не реши да забие новият турбо хит тези дни :3fdb8960598fa63e:

И да забие, едва ли за 5-6 дни ще се знае масово, освен ако не гръмне като "Не се изтриваш".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да забие, едва ли за 5-6 дни ще се знае масово, освен ако не гръмне като "Не се изтриваш".

 

Ах как ще се гърми тук след концерта! Ама само как ще се гърми с тия бози.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...