Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хаххаха...Фурорът по Шушана е наистина огромен. Няма човек, който да не я е слушал вече, а и много бързо влиза в главата. Едно време песните точно ей така ставаха хитове - от уста на уста. Ще си дойде българинът пак до извода, че от добрата стара чалга по-хубаво няма, ама трябва да се мине през някакви поп и рап "сътресения" явно. Няма да е интересно иначе. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много е зле изпълнението на Милко. Направо не се трае. На Преслава също не е толкова яко, не поне е приятно за ухото.

 

На циганина обаче е топ. Гласът му е като мед - страшно приятен за слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е зле изпълнението на Милко. Направо не се трае. На Преслава също не е толкова яко, не поне е приятно за ухото.

 

На циганина обаче е топ. Гласът му е като мед - страшно приятен за слушане.

Смени дилъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смени дилъра.

Типичен циганско-кръчмарски глас с извивките и орнаментиката. Само че не е дрезгав, както би се очаквало от години цигари и алкохол. Това е изненадващото. На който му е приятно да слуша такава музика и певци, мисля, че би го оценил. Аз нямам против кръчмарското, когато не преминава към долна цигания. Тук крайния продукт е много добър за слушане. Естествено, който харесва модерни неща, това няма как да му е по вкуса. Different folks, different strokes.

 

След 10 минути и аз не го издържам вече, но в малки дози е много яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...