Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Цял ден уча и нямам време дори да си пусна една песен на Фатме. :1000 (21):

Миличкият той... Нека аз ти пусна една тогава... :Vishenka_05:

 

 

Ледена кралица! :Vishenka_05:

 

Русенци и другите от региона, взехте ли вече билети за концерта на Глория? :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса ви разказа играта на всички босове , още малко и 5 милиона за няма и месец! Галена - кога,кога,когаааа?!?!?

При положение, че Галена има 7 песни с над 15 млн.,а Преслава 0 , такива каментари са повече от смешни за гледанията. :1000 (29): До преди 1 месец гледанията не ви бяха важни, а сега сменихте плочата. А и кога, кога, кога ще се научите да четете с разбиране ? Даже пример съм ви дала,че и световни звезди пеят песни на колеги на концертите си. Проблемът е в записването на чужди песни и пускането на готовия запис при участие. Едно е да запишеш чужда песен и да я качиш официално с пояснение,че е кавър и да се посочат авторите ( както се прави навсякъде) , а друо е да я пляснеш в публичното пространство с името си и дотам

.Какво нападане чакаш към Галена, че изпълнява песента на живо по собствено или на публиката желание? Не чух да е записала песента в студио и да е пуснала готов запис.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Половин милион гледания за 3 дни ... :roll1: А някои като Джена и Емилия с новите си песни направиха толкова :roll1:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че Ема флопна още на третия ден ... коментирайте, че нито новата на Джена, нито на Ема, изместиха Преслава от Трендинг :3fdb8960598fa63e:

 

Погледни пак!

 

Половин милион гледания за 3 дни ... :roll1: А някои като Джена и Емилия с новите си песни направиха толкова :roll1:

 

Голяма гордост да вземеш най-голямата ебавка в момента, да я запишеш най-нагло с твоя глас и да се мислиш за велика ...

А такива льольовци като теб й се радват и й лижат гъза за всичко... Как да има промяна тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половин милион гледания за 3 дни ... :roll1: А някои като Джена и Емилия с новите си песни направиха толкова :roll1:

 

Махнаха ''Не се изтриваш'' от тенденцията! Отидоха гледанията. :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Махнаха ''Не се изтриваш'' от тенденцията! Отидоха гледанията. :gun_bandana:

Ще има 5 милиона за 20 дни - никак не е малко! Вярвам, че до края на годината ще станат 10 :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е много чудно как всички сръбски песни имат толкова много гледания, а харесванията и коментарите толкова малко.

 

99 582 741 показвания

141К/28К

4 956 коментара

 

26 215 189 показвания

143К/18К

16 687 коментара

 

Някак нереално ми е песен със близо 100 милиона да има толкова ниска статистика на лайкове и коментари.

Ппц песните със такива гледания, гонят милион лайка и поне 50-100К коментара. Явно комшиите купуват повече и от нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или може би лайковете и коментарите не са показател. ;) Сръбските (в случая на тази песен хърватско-сръбска) песни имат за аудитория цяла бивша Югославия - това е в пъти повече от българската. Отделно и диаспората им в Австрия, Швейцария, Германия... Тези гледания са напълно нормални. Да не говорим, че "Уно моменто" е в топ 3 на най-големите хитове там в последните години. То не бяха кавъри в Гърция, тук, в Мексико дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или може би лайковете и коментарите не са показател. ;) Сръбските (в случая на тази песен хърватско-сръбска) песни имат за аудитория цяла бивша Югославия - това е в пъти повече от българската. Отделно и диаспората им в Австрия, Швейцария, Германия... Тези гледания са напълно нормални. Да не говорим, че "Уно моменто" е в топ 3 на най-големите хитове там в последните години. То не бяха кавъри в Гърция, тук, в Мексико дори.

Все трябва да опонираш, даже и да не си прав. Как една песен на Гери-Никол, която е със 25 милиона има повече лайкове от грандиозния хит на дъртата сръбска мекица? А коментарите са 3 пъти повече.

 

Ето и гръцки пример. Сходно е със статистиката на Гери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все трябва да опонираш, даже и да не си прав. Как една песен на Гери-Никол, която е със 25 милиона има повече лайкове от грандиозния хит на дъртата сръбска мекица? А коментарите са 3 пъти повече.

 

Ето и гръцки пример. Сходно е със статистиката на Гери.

Тая песен толкова често я въртят по Сити и Дъ войс че чак ми се наби в главата :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е много чудно как всички сръбски песни имат толкова много гледания, а харесванията и коментарите толкова малко.

 

Някак нереално ми е песен със близо 100 милиона да има толкова ниска статистика на лайкове и коментари.

Ппц песните със такива гледания, гонят милион лайка и поне 50-100К коментара. Явно комшиите купуват повече и от нас.

Явно при тях няма коментари от типа "Пръв бях", "втори бях" или "Харесай, ако те кефи само част на Коцето, а тази на Емануела не"...

 

Също така, когато имаш много по-голяма пазар е нормално гледанията да са ти повече, защото всеки слуша песента повече от веднъж, но коментира само един път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, под сръбските песни никога не съм видял коментари, просещи си лайкове, или пък някакви влогъри, мислещи се за забавни, пишещи простотии, барем някой ги забележи, както е масово под поп песните при нас.

 

Купените гледания са мит, както у нас, така и в други държави. Разберете, че така се консумира музика по нашите георграфски ширини. То в световен мащаб гледанията растат с по 40% годишно, какво остава при нас, където никой не купува музика и никой не ползва спотифай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно при тях няма коментари от типа "Пръв бях", "втори бях" или "Харесай, ако те кефи само част на Коцето, а тази на Емануела не"...

 

Също така, когато имаш много по-голяма пазар е нормално гледанията да са ти повече, защото всеки слуша песента повече от веднъж, но коментира само един път.

Албански пример с тройно по-малко гледания, двойно повече харесвания и коментари.

 

Стана ми странно просто. Никой не ангажирам да е съгласен с мен, просто се съмнявате във всичко наше, а на сърбите се кланяте все едно са богове. При тях всичко е реално, нищо че фактите сочат към фалш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бърза справка на топ 20 на държавите, генерирали трафик към песните на Северина:

 

1. Serbia - 86,312,949 total views

2. Croatia - 48,627,946 total views

3. Bosnia and Herzegovina - 42,135,746 total views

4. Macedonia (FYROM) - 20,731,446 total views

5. Slovenia - 18,541,719 total views

6. Germany - 12,887,512 total views

7. Austria - 8,661,591 total views

8. Montenegro - 8,226,085 total views

9. Thailand - 5,013,686 total views

10. United States - 4,797,527 total views

11. Switzerland - 4,274,661 total views

12. Bulgaria - 3,851,941 total views

13. Sweden - 2,563,308 total views

14. Italy - 1,867,196 total views

15. France - 1,764,726 total views

16. Romania - 1,214,627 total views

17. Australia - 1,191,103 total views

18. United Kingdom - 1,131,343 total views

19. Canada - 1,077,947 total views

20. Hungary - 1,075,896 total views

 

Топ 5 са до една югославски държави + Черна гора на осмо място. Топ 7 дестинации за диаспората в Европа са Германия, Австрия, Швейцария, Швеция, Франция, Италия, Великобритания и - изненада! - и 7-те са в топ 20. След тях имаме Унгария, Румъния, България - съседки. В световен мащаб много сърби/хървати има в САЩ, Канада и Австралия и трите са вътре.

 

Остава Тайланд, което веднага може да е признак за купени гледания. Като видим кои песни са гледани в Тайланд обаче, излиза че от тези 5,03 милиона 4,94 са за една песен - "Италиана". Причината каква е, не се знае, но при всички случаи не е тенденция.

 

Така че толкова от мен. Освен ако смяташ, че Северина е открила някаква магическа формула да купува гледания от определена държава и е решила топ държавата, в която да се слуша, да не е нейната собствена дори, ок. Но другото си е теория на конспирацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добавка към горното: съотношението гледания от Хърватия към гледания от Сърбия е около 58-9% процента. Процентът население на Хърватия към население на Сърбия е 56%. Евала - Северина дори купува така, че гледанията да са съотватстващи на населението на всяка държава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добавка към горното: съотношението гледания от Хърватия към гледания от Сърбия е около 58-9% процента. Процентът население на Хърватия към население на Сърбия е 56%. Евала - Северина дори купува така, че гледанията да са съотватстващи на населението на всяка държава!

Трябва да станеш световен анализатор на съмнителни гледания и да наказваш подмолните лъжци.Отдава ти се :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да станеш световен анализатор на съмнителни гледания и да наказваш подмолните лъжци.Отдава ти се :3fdb8960598fa63e:

Всеки, който ми следи постовете, знае, че съм луд на тема числа от всякакво естество. От години е това, но сега със този сайт и с popnable даже преминава към мания. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сеньорче, аз не се подигравам на тезите ти - обаче ти го правиш със всеки който ти опонира.

Не слушам сръбска музика и ми е през патката за Северина, Цеца или която и да е сръбска плескавица която българите възхваляват до небесата. Стана ми странно защото винаги се плюе по българското и се търсят кусури, а чуждото е на почит. Няма как да ми докажеш, че тея 100 милиона са реални. Лейди Гага която е световна звезда във западащия си период едвам генерира такива гледания, дори световните звезди имаха до преди години 100-те милиона като успешен хит, а ти твърдиш че някаква смешница от Сърбия го е направила? Дадох ти български, гръцки и албански пример, които показват че за 25-30 милиона харесванията са около техните. Щом толкова масово е била хит, защо хората не са цъкнали лайка? Във държавите които се е слушала Северина използват Ютуб по-масово от нас. Не ти разбрах контра теорията, по-скоро някаква манипулация която да докаже че не съм прав.

 

А не мислиш ли, че може да има някакъв генератор който определя държавите слушали сръбкинята, но ги умножава по Х и така гледанията хвърчат до небесата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...