Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ко номер три, първа ако търсиш Шушана в тубата или интернет, баси наглостта.

Спокойно Преси може да детронира и Емилия, и Криско с този кавър. Богиня на фалша и измамата, това е основната причина да я обичам вече толкова години. Искам пак да е распорена в някой нов клип, както в "Аматьорка". Брутална кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще има най-силният прием на концерта, то е ясно. Освен ако Галче не реши да забие новият турбо хит тези дни :3fdb8960598fa63e:

Щом досега за цяла година не можа да произведе поне един органичен хит като Виновна, Коя или Не се изтриваш, не мисля че и този път ще успее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом досега за цяла година не можа да произведе поне един органичен хит като Виновна, Коя или Не се изтриваш, не мисля че и този път ще успее.

Moromou си й беше голям хит, къде заради хайпа около раждането, къде заради страхотната песен, но беше хит, жалко, че песни като 5,6,7,8 и Моро му зациклиха с гледанията...:(

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се повръща от клипа на Деса!

Коментирайте този скандален мегахит, който, ако не беше изтрит щеше да чукне 10+ милиона.

Момента с вокала и вдигнала и разтворилата крака Гери ми е любим :Vishenka_05:

:roll1: Сещам се как смешно се оправдаваше в Сигнал като избухна скандала с вокалите.Момичето беше вкарало всички сили да си посъживи кариерата с тази песен и клип,където се въргаляше по бельо за някой друг лайк , а то какъв скандал стана с песента :roll1: В този момент е трябвало да съди Оцко :gun_bandana: Много гадно я гавреха в Господарите,чак мъчно ми стана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайте „Шоуто на Слави“ в петък, 24 ноември – от 22:30 часа!

В шоуто ще гостуват Алисия и Илиян, които ще представят новата си песен „За последно“!

Голяма работа. Плейбек...

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вторият дует на Алисия и Илиян вече е готов. Песента ще излезе със заглавие "За последно" и ще бъде промотирана в канала на Планета ТВ на 24 ноември, петък.

След безапелационният успех на “Нито дума”, година по-късно двамата изпълнители отново се събраха, за да зарадват меломаните с втора колаборация. Песента е по музика на Боби Павлов, а текстът е написан от Мариета Ангелова.

За разлика от “Нито дума”, чийто видеоклип се завъртя по Фен ТВ, “За последно” ще се излъчва в ефира на Планета ТВ, съобщават за Signal.bg от екипа на певеца.

Алисия и Илиян не скриват вълнението си от предстоящата премиера и са категорични, че да запазят мълчание по този проект е било едно от най-трудните неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, че "Нито дума" беше само в канала на Фен, а тази (изглежда) ще е само в канала на Планета. Дали такава е била уговорката?

Алисия беше казала, че за Нито дума не е получила подкрепа от Димитров...

Не очаквам нищо, винаги вторите колаборации са по-слаби от първите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска нали щяха да пуснат Китайка на Денис ко стана заради Милко ли ще я пускат утре?

Никой не се вълнува от треторязрадната принцеса ДениЗ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не се вълнува от треторязрадната принцеса ДениЗ.

Не бе и аз не се интересувам от Денис ама ми е интересно да чуя тая песен Мороко ми харесва затова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска нали щяха да пуснат Китайка на Денис ко стана заради Милко ли ще я пускат утре?

 

Денис е по-добре да не го пускат, няма смисъл. Никой не го слуша и без това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис е по-добре да не го пускат, няма смисъл. Никой не го слуша и без това.

Новата му песен има около 4 милиона за месец. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е Ренет да скандализира с нов хит, в чиито клип си търка нещо в декултето, сега с тези нови версии пак ще се върне към никаквата популярност.... :mf_surrender:

 

В момента усилено тренира за този нов хит с личния си фитнес инструктор! Всичко хубаво изисква време, сега ни загрява за него! Но защо вярно не се възползва от инерцията на ЗНКБ.. Какво говоря - тя не се възползва от тази в Брадъра, та от последната - хората си пускат песните още докато са вътре.. Но верните и фенове привикнаха към по - стойностните песни и след дискотечната вълна за масата може би иска да угоди и на тях.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам как е възможно ... :mf_surrender:

 

Сериозно? :1000 (29): Гледай сега как ще се появят едни хора да обясняват как всичко с милионите на новата песновка на Преслава е ОК, а Денис е плащащ си пропадляк. После може и други да се появят да припомнят как всичко с трафика в канала на кокошкарника е супер и само на Фокси му се привиждат вятърни мелници. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно? :1000 (29): Гледай сега как ще се появят едни хора да обясняват как всичко с милионите на новата песновка на Преслава е ОК, а Денис е плащащ си пропадляк. После може и други да се появят да припомнят как всичко с трафика в канала на кокошкарника е супер и само на Фокси му се привиждат вятърни мелници. :1000 (30):

Коментирай, че до края на седмицата "Дразни ме" ще мине "Пада звезда" по гледания.. :gun_bandana: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...