Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Айде да се басираме колко гледания ще навърти Галенче за първите 24 часа :3fdb8960598fa63e:

писах на админа 1 седмица преди премиера ще рекламира навсякъде фейсбук,инсраграм,твитър,снапчат,вайбър,вхатсап,гогъл,тумбрл,бадоо

Link to comment
Сподели в други сайтове

писах на админа 1 седмица преди премиера ще рекламира навсякъде фейсбук,инсраграм,твитър,снапчат,вайбър,вхатсап,гогъл,тумбрл,бадоо

Това не гарантира нищо, тя и "Само мой" на Емилия имаше 245К за 24 часа спрямо 231К на "Пада звезда" за същия период, но виждаме, Емилия цикли на 1,8 милиона, а Преслава вече е на 7,2 милиона. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пресовите не бяха важни гледанията :3fdb8960598fa63e:

Важни са, когато Преслава, която според вас е залязла, размаже всичко живо, дори и АЗИС.

Това е огромен рекорд и се радвам, че още Криско не я е минал, и Галена да го беше постигнала и нея щях да похваля.

Просто втората напоследък не си прави проектите, както преди, затова и са слаби и не стават хитове като "Хавана", "Пантера", 'Дай ми", "Пей сърце"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този концерт беше като Богиня от гръцката митология. :Vishenka_05:

 

На този концерт не се видя най-важното. Как Добринка Кирякова и едни бивши форумци опънаха червения килим за Галенче. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Премиерата на Фики е качен в Канала на Планета

 

Тя ме уби ,но за мен пак е кралица хмм думи точно за Пресиета хахах.

Иначе който разбира песента е много хубава турския текст е също страхотен, общо взето по ми харесва от дуета с Галя

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси признава и други милиони за реални, освен тези на Камелия... имаме напредък. :3fdb8960598fa63e:

 

Все повече ретро звезди от 90-те взеха да правят големи хитове напоследък- Камелия, Кали, Наско Ментата... Но да си припомним все пак кой даде началния тласък на тази модерна вълна. :Vishenka_05:

 

#trendsetter

Уникален клип!Насилието идва в повече,но самото заснемане и ефекти ме впечатляват много.А и на Деси и ходи да е гадна кучка особено с черния латекс , де да беше една идея по-слабичка ама нищо ние и такава си я обичаме :3fdb8960598fa63e: Миналата година цепеше с клипове."В друг живот" изглежда мноооого интересен и наистина се допълва с песента.Дали се е бръкнала много за клипа?Ефекта е уникален,не знам дали има друг такъв клип в попфолка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален клип!Насилието идва в повече,но самото заснемане и ефекти ме впечатляват много.А и на Деси и ходи да е гадна кучка особено с черния латекс , де да беше една идея по-слабичка ама нищо ние и такава си я обичаме :3fdb8960598fa63e: Миналата година цепеше с клипове."В друг живот" изглежда мноооого интересен и наистина се допълва с песента.Дали се е бръкнала много за клипа?Ефекта е уникален,не знам дали има друг такъв клип в попфолка

На мен пък ми се повръща от клипа на Деса!

Коментирайте този скандален мегахит, който, ако не беше изтрит щеше да чукне 10+ милиона.

Момента с вокала и вдигнала и разтворилата крака Гери ми е любим :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно и на участия ще си я "пее" с флашката. Дано не станем свидетели на вълна от презаписване на чужди песни по този начин. Хем не харчат пари за композитори, хем пеят сигурен хит. Доста ще им се услади този метод.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно и на участия ще си я "пее" с флашката. Дано не станем свидетели на вълна от презаписване на чужди песни по този начин. Хем не харчат пари за композитори, хем пеят сигурен хит. Доста ще им се услади този метод.

Надявам се, че този е наясно, че няма да помирише и 10% от успеха на Преславовите Шушана и За да те забравя. :mf_surrender:

Песента за кеска е тотален хит, такова масово използване на дадена фраза отдвна не съм виждал. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е Ренет да скандализира с нов хит, в чиито клип си търка нещо в декултето, сега с тези нови версии пак ще се върне към никаквата популярност.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, тя щото толкоз гърми записва и пее Елена, Елена ...

За да си подсигури Певица на годината, толкова е прозрачна Преси. Искам нови интриги и подмолни номерца спрямо колежките от нея :**

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...