Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Е, тя поне ще му го вдигне, Галена - видяхме, й се наложи да лапа полумеки израстъци и колкото и да се чекнеше като дива селянка, пак не успя да ги втърди. :3fdb8960598fa63e:

все пак й липсва опит, не на всички к*рвалъка им е семейна черта :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Когато Пресислава има толкова силна година, че трябва да окраде бедния човек от народа Наско Ментата, за да има кво да пее по участия.

 

Преслава>Галена, ама не знам коя си взе почивка да си гледа бебето. Демек "победата" ми се вижда много служебна, да я бутате толкоз.

Ама кой я е карал да ражда изобщо, тя и миналата година Галена< Емануела, Деса и Анелия.. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окраде... Шушаната е много стара песен на оркестър Виагра, просто Наско Ментата я популяризира, а Преслава се възползва от ситуацията. Не виждам нищо лошо в това да направиш кавър на песен, която ти се получава да я пееш. Отделно, че по участия се предполага, че трябва да подбереш най-актуалните песни в последно време, няма как да са единствено от твоя репертоар.

 

На участия се предполага да пее собствените си хитове, и то на живо, а не окрадените хитове на бедни хорица от народа, и то на студиен запис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На участия се предполага да пее собствените си хитове, и то на живо, а не окрадените хитове на бедни хорица от народа, и то на студиен запис.

Както казахме свинята Наско Ментата, далеч не е беден средностатистически мангал очакващ да стане прах за пране, както твърдиш...

Що се отнася до кражби - той е крадеца... Преслава само популяризира една безславно тъпа малоумщина, за да си извлече дивидентите за нея, истинска кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

и Камелич не ползва AdWords :1000 (29):

и клипа й не е почвал преди #TheBo$$

 

Камелич направи истински хит и вече няколко месеца фауната тук не може да го проумее. И за да не им се струва, на подобни заблудени души, че каквото обяви пропагандата за хит, то само такъв ще е хит, Камелич взе, че качи на стената си "Шушана" в изпълнение на Наско "Ментата", за да не останат децата с впечатление, че песента е на някоя пайнерска кифла и още по-гнусното - че такива като Наско и Камелич не могат да правят хитове. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На участия се предполага да пее собствените си хитове, и то на живо, а не окрадените хитове на бедни хорица от народа, и то на студиен запис.

Е тя си пее предимно нейните песни, не виждам нищо лошо да добави някои нашумели хитове към тях. Едва ли има изпълнител, който на участия пее само негови песни. Малко вероятно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелич направи истински хит и вече няколко месеца фауната тук не може да го проумее. И за да не и се струва, на подобни заблудени души, че каквото обяви пропагандата за хит, то само такъв щеэе хит, Камелич взе, че качи на стената си "Шушана" в изпълнение на Наско "Ментата", за да не останат децата с впечатление, че песента е на някоя пайнерска кифла и още по-гнусното - че такива като Наско и Камелич не могат да правят хитове. :1000 (19):

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Камелия пак е срещу Преслава, аман!

Link to comment
Сподели в други сайтове

все пак й липсва опит, не на всички к*рвалъка им е семейна черта :)

О, опит Галюшче достатъчно е придобила по участия, не из Софийските бордеи, а по клубовете - то не бяха цинизми, лизания, лесбо целувки, огъзвания, не носене на бельо. Въобще Галена е цяла енциклопедия за това как да бъдеш евтино сексуален и да предизвикваш единствено реакции у най-низките слоеве на обществото като мангалите и пияните студенти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелич направи истински хит и вече няколко месеца фауната тук не може да го проумее. И за да не им се струва, на подобни заблудени души, че каквото обяви пропагандата за хит, то само такъв ще е хит, Камелич взе, че качи на стената си "Шушана" в изпълнение на Наско "Ментата", за да не останат децата с впечатление, че песента е на някоя пайнерска кифла и още по-гнусното - че такива като Наско и Камелич не могат да правят хитове. :1000 (19):

"Хитове" с платени ротации и статии не се броят

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, опит Галюшче достатъчно е придобила по участия, не из Софийските бордеи, а по клубовете - то не бяха цинизми, лизания, лесбо целувки, огъзвания, не носене на бельо. Въобще Галена е цяла енциклопедия за това как да бъдеш евтино сексуален и да предизвикваш единствено реакции у най-низките слоеве на обществото като мангалите и пияните студенти.

+ клипчето във ваната, благодарение на което се прочу...

 

Да наричаш Преслава к*рва, величейки Галена при такива обстоятелства не ми е много окей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Хитове" с платени ротации и статии не се броят

 

Абе я се скрий някъде, че ставаш смешен тая вечер. Вманиячил се по тая Галена и тръгнал да изкарва цялата чалга производна на нея. Айде да мине и концерта и в Чикаго, та да знам да я подпукам ли и Галенче. Че нещо хвалбата и е малко повечко след "Моро му", а критиката се скатава и не и казва, че нищо като хората не прави.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я се скрий някъде, че ставаш смешен тая вечер. Вманиячил се по тая Галена и тръгнал да изкарва цялата чалга производна на нея. Айде да мине и концерта и в Чикаго, та да знам да я подпукам ли и Галенче. Че нещо хвалбата и е малко повечко след "Моро му", а критиката се скатава и не и казва, че нищо като хората не прави.

Не знам ама на всякъде я натискат за втори и трети дати, за разлика от някой други :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя поне ще му го вдигне, Галена - видяхме, й се наложи да лапа полумеки израстъци и колкото и да се чекнеше като дива селянка, пак не успя да ги втърди. :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1: :roll1: Мачкай!

Нечии фенове не могат да преживеят как Преслава мачка с огромен хит и кавър на кръчмарски такъв.Егати проблема го изкараха тук, че я била записала.Ами аз ако искам да я слушам в нейно изпълнение да търся в клиповете от участия с гадно качество ли?Аман от пристрастията тук.Не можете да преживеете,че Преслава прегази всичко живо във фолка.Даже ми е смешно всячески се опитвате да я изкарате черна-не ви се получава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: Мачкай!

Нечии фенове не могат да преживеят как Преслава мачка с огромен хит и кавър на кръчмарски такъв.Егати проблема го изкараха тук, че я била записала.Ами аз ако искам да я слушам в нейно изпълнение да търся в клиповете от участия с гадно качество ли?Аман от пристрастията тук.Не можете да преживеете,че Преслава прегази всичко живо във фолка.Даже ми е смешно всячески се опитвате да я изкарате черна-не ви се получава. :3fdb8960598fa63e:

Да си прерязват вените тогава. Преси ще мачка от-тук нататък... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам ама на всякъде я натискат за втори и трети дати, за разлика от някой други :)

 

Извинявам се, но някои вече имат втори и трети дати, за разлика от други, на които само им се привиждат. Затова същите се връщат, за втори тур на запад, та да ги покрият. Да се преписва от Дараков медийна стратегия не винаги е най-умното нещо. Особено в момент, когато това се случило преди 10 дни. Никой няма да излъжат с Галенче, защото време за допълнителни дати при нея няма. Трябва да се връща, за концертчето в Пловдив. Знам, че много им се ще на едни хора пропагандата на Камелия в САЩ, да беше техен актив, но те не работят с подходящият човек там, а и тази година няма смисъл. Защото, Кама вече обсеби за себе си есента на 2017 година в САЩ и никаква Галена не може да промени това така, както не можа и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя си пее предимно нейните песни, не виждам нищо лошо да добави някои нашумели хитове към тях. Едва ли има изпълнител, който на участия пее само негови песни. Малко вероятно.

 

Ми да я пее наживо тогава, а не да си прави записи за по-лесен плейбек.

 

:roll1: :roll1: :roll1: Мачкай!

Нечии фенове не могат да преживеят как Преслава мачка с огромен хит и кавър на кръчмарски такъв.Егати проблема го изкараха тук, че я била записала.Ами аз ако искам да я слушам в нейно изпълнение да търся в клиповете от участия с гадно качество ли?Аман от пристрастията тук.Не можете да преживеете,че Преслава прегази всичко живо във фолка.Даже ми е смешно всячески се опитвате да я изкарате черна-не ви се получава. :3fdb8960598fa63e:

 

Нечии фенове пак бълнуват. Мачкала тя, на дъртия си продуцент в портфейла изпомачкани банкноти. Като искаш да я слушаш, ша дадеш 8 лв на Митьо и 2 на Пресислава за това удоволствие, или ша слушаш Наско Ментата, нали уж услуга му правела като я популяризирала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кой я е карал да ражда изобщо, тя и миналата година Галена< Емануела, Деса и Анелия.. :Vishenka_05:

Ша си говорим пак, клюката гласи че било ред на Наркоманката да дондурка, ша режете ли вените надълго ако това стане и залезе вече окончателно и напълно да става домашна прислужница и боксова круша на някъф измислен герой там?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелич направи истински хит и вече няколко месеца фауната тук не може да го проумее. И за да не им се струва, на подобни заблудени души, че каквото обяви пропагандата за хит, то само такъв ще е хит, Камелич взе, че качи на стената си "Шушана" в изпълнение на Наско "Ментата", за да не останат децата с впечатление, че песента е на някоя пайнерска кифла и още по-гнусното - че такива като Наско и Камелич не могат да правят хитове. :1000 (19):

 

Тя Кама пусна и Дразни ме на стената си и приемът го видяхме, че е никакъв. :whistling: Нищо общо с 3те й хита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ша си говорим пак, клюката гласи че било ред на Наркоманката да дондурка, ша режете ли вените надълго ако това стане и залезе вече окончателно и напълно да става домашна прислужница и боксова круша на някъф измислен герой там?

Ти Преслава не я мисли, чак след 2 години ще се ожени....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...