Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Той достатъчно клечи, както каза, след 20 минути пак заминава. Ех, палавника ми той

Иска ти се знам,ама няма да те огрее.Виж с Кондома може да имаш шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да бе и аз го знам кой е. Прави мъжки и женски шпагат от воле.

Личи си вече безсилие .Намисане на роднини показва отново същността ти и ориентацията ти....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си вече безсилие .Намисане на роднини показва отново същността ти и ориентацията ти....

 

Е, ти в това ме изпревари още преди половин час, като намеси моя баща. Безсилен си, така е. А, викаш и ориентацията показвало? Интересно.... нали уж парадираш, че си хетеро, а то кво се оказва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти в това ме изпревари още преди половин час, като намеси моя баща. Безсилен си, така е. А, викаш и ориентацията показвало? Интересно.... нали уж парадираш, че си хетеро, а то кво се оказва...

Не вървиш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ти се знам,ама няма да те огрее.Виж с Кондома може да имаш шанс.

Да бе аз по хора от малцинствата не си падам. И сопола не бих си хвърлил на теб. И от къде знаеш може вече да съм клечил пред Конди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, има какво да научиш и ти от по младите - търпение, толеранс, баланс. Айде наздраве и весело прекарване на празника

 

Много дълбоки рани съм нанесъл на някои крехки психики, верно е. Но това нямаше да е така, ако обективността тук и в чалгата бе реалност, а не само пожелателна инициатива. Повечето опоненти се отказаха не само под напора на действителността, а и защото бяха разгромени от моите тези. Но има темерути, които още стоят тук, само заради мен. Не съм виновен, че Лукас е патологичен случай, който няма моето умение да излага в подходящ вид това, което има да каже. Разбирам, че има ревност и заради този елемент от комуникацията ни тук, но това вече си е мое достойнство и минус за опонента.

 

Сами виждат всички тази вечер каква е причината, за изкрейзването на Лукас. Надяваше се, че трафикът на Кама ще е мижав като снощи, та да се хване за нещо, но той се оправи с реклама и сега не е на себе си. В крайна сметка аз не съм тук, за да се грижа за душевните терзания на някаква бургаска анонимка обсебена от ненавист към Камелия. Такъв го газя като валяк цинкова кофа и капка съжаление няма да види. Що не правя същото с тебе или с някой друг "десов"? Задавам отговори, нали?

 

п.п. Иначе благодаря да пожеланията! Звучат доста нормално, на фона на крайните ни позиции тук. И да, човек се учи цял живот... :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В хейта на Лукас към Кама аз виждам единствено ответна реакция на помиите, които Фокси създава 10 години в интернет прострнството. И ако Лукас ползва 5 наизустени лафа от по 2-3 думи и дразни успешно Фокса, без да губи време в много обяснения. Вероятно дори не се сеща за Кама извън форума. Неговия хейт е последствие от пропагандата на Фокс. Докато Фокси отделя дълго време години наред , за да изкривява истината в плюс за Камелия, и да създава истории, които всеки път се разказват по нов начин. Аз за толкова години от този улегнал на пръв поглед господин веднъж не прочетох нещо хубаво за Деса или Преса, и всяко тяхно постижение се подминава, омаловажава... Дори и Лукас признава успеха на Дразни ме. Но от Фокси не съм видял да отбележе нещо подобно за друга освен Кама. А ако има все пак друга облагодетелствана, то пак ще е в контекста за Камелия... Тъй като утре е рожденник съм умерен в обръщенията си към него днес. При Фокси личи омраза към жени, подигравки за тегло, провали, удари на съдбатаи злостни случайности. Използва всичко като оръжие, за да смачка целта. Дори граничи с манията...

 

Не бих писал вече в този дух. Преди съм го правил, но као си чета помиите на другия ден, се запитвам за това каква вина има Кама, че някой е решил така агресивно да я котира до имена, чиито агитки са в пъти повече от агитката на Камелия. Хитреца знае, чие внимание да търси, за да създаде после еуфория в темата за новия и проект - Десови, Пресови, Кралските и Галошите.

Малцина сме тези като мен и Сашо, които излязоха от този псевдо конфликт с достойнство и често демонстрираме респект и симпатия към конкуренцията. Фокси, има какво да научиш и ти от по младите - търпение, толеранс, баланс. Айде наздраве и весело прекарване на празника

Е не се ли оттърси ? Някак си темите за Деса и Кама , отминаха. Не виждам някой от нас да продължава с дежурния хейт. Лично аз съжалявам че съм плюл Деса, защото беше насила и не искренно. Смятам, че е жалко едно такова поведение и човек трябва да се дискредитира от подобно. Не за друго, но кофтито енергия и емоция не са хубаво нещо.

Лукас не ми пречи , понеже виждам че го прави на сила, но просто вече накъртва и не изглежда ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софи Маринова е събрала повече публика в Арена от всички чалгарки взети заедно.

Ани Хоанг качи клипче и пеенето е бетон.

 

Не и е пълна залата .. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на дебелия миндил от авятара ти знаеш ли му номерата?? Той- миндила (Петя свирката от Добрич), обича да краде чужди хитове, цял живот кариерата й се осланя на чужди постижения, я се прилепи до Елена за хит, я до Галена, Джена или Анелия...и винаги когато е била в безизходица. Миндилска работа. Другия й номер - да краде чужди хитове и да ги презаписва. С тая постъпка боклука нанесе една от най-порочните практики в чалгата. И след нея, по-тъпите певици почнаха и те. Това само боклук, като Петя толбухинското говедо го може.

И нейните номера се изтъркаха, но продължава да ги прави.

 

В прочем, защо вселенския хит, така замря? Поредната еднодневка се оказа.

Не за друго, но кофтито енергия и емоция не са хубаво нещо.

Следващия път по-просташки се изкажи и повече злоба изливай,злобна лелка 2

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не се ли оттърси ? Някак си темите за Деса и Кама , отминаха. Не виждам някой от нас да продължава с дежурния хейт. Лично аз съжалявам че съм плюл Деса, защото беше насила и не искренно. Смятам, че е жалко едно такова поведение и човек трябва да се дискредитира от подобно. Не за друго, но кофтито енергия и емоция не са хубаво нещо.

Лукас не ми пречи , понеже виждам че го прави на сила, но просто вече накъртва и не изглежда ок.

Изменник ,предател, подмазвач, гъзолизник

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук половината се опитаха да изкарат мега слаба година за Галена и че няма хит.

Сега изгледах представянето на Галена, еми не видях по-добра от нея като прием. Моро му е тоталният хит за тази година.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук половината се опитаха да изкарат мега слаба година за Галена и че няма хит.

Сега изгледах представянето на Галена, еми не видях по-добра от нея като прием. Моро му е тоталният хит за тази година.

Да, само "Моро му", а на "Босът" и на дуета с Фики - прием на ниво Татяна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук половината се опитаха да изкарат мега слаба година за Галена и че няма хит.

Сега изгледах представянето на Галена, еми не видях по-добра от нея като прием. Моро му е тоталният хит за тази година.

 

Няма такава ирония! Галена в най-слабата си година от.... може би 8 насам пак е с най-големия хит.

 

А Кели предричаше, че Преслава щяла да я смачка с прием за пореден път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такава ирония! Галена в най-слабата си година от.... може би 8 насам пак е с най-големия хит.

 

А Кели предричаше, че Преслава щяла да я смачка с прием за пореден път.

Е на Преслава бисът си беше по-силен .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може. Но "Не се изтриваш" е балон. :1000 (29):

Не е вярно :gun_bandana: Коментирай колко прекрасно я изпълнява! :Vishenka_05:

 

всъщност и Емануела се прие доста под очакваното, а я гласехме, че е на върха тази година

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно :gun_bandana: Коментирай колко прекрасно я изпълнява! :Vishenka_05:

 

всъщност и Емануела се прие доста под очакваното, а я гласехме, че е на върха тази година

 

Емануела може да си прави хитове, но никога няма да бъде над Галена и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...