Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мда, на тия клипчета много ясно се вижда как на Фатмагюл крака скоро не е и надали ще да стъпи повече в Щатите.

 

Освен ко не иска да води трите деца на екскурзия ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сравненията Мадона и Уитни са все едно Тони Дачева и Анелия. Еднаа издава албум 90 те с 100 хиляди тираж, другата 2002 с тираж 20 000.

Само че Мадона издава първия си албум през 1982, а Уитни - през 1985.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излез от филмите с тея заплати в Камс Продакшън, не ти ли писна дя го повтаряш и хората да те четат и да ти се смеят?

 

Не видях някой да я споменава преди теб. Говореше се за таланта на Десислава и ти ненадейно реши да ни обясниш колсо е бездарна Камелия. Аз мисля, че ти си на договор при нея, както и още един олигофрен, който спря да пише, странно защо?! Все пак черния ПР пак си е ПР.

 

Така като гледам форума през годините, най-четените и многобройно коментирани теми тук са именно тея на Камелия. И като гледам вътре се изрежда целия форум, заедно с дежурните злобари - вие. Така, че за какви монолози става въпрос, знае единдтвено болния ти е конспиративен мозък. Мисллиш се за обективен, но всъщност си чист злобар.

 

Специално в твоя договор пише - да нахъсва публиката 2 месеца по-рано. ЗАбелязал съм, че пускаш "Кама с нова песен еди кога си", после сменяш датата, понякога и годината. :derisive:

 

Разбира се, че не си видял. Ти виждаш само като се пише за твоята любимка Деса. А поради липса на суперлативи за Кама - пропускаш останалото.

Така като гледаш най-коментираните теми са именно на Камелия. И също така като гледаш, всеки пост и половина в тези теми е на Фокса и Сашо. А останалите помеждутъци са реплики.

 

Що според теб се изрежда целия форум? Ама не е щото Кама е с лепенки и не може да пее. Просто сме толерантни към фанатизма, с който ни заливате всекидневно и се опитваме да ви обясним, че като пуснеш чешмата, оттам не тече Камелия Вескова.

 

Примерът на бог Фокс не е удачен за Мадонна. Тя е натрупала богатството си в най-продаваните години. Можем да сравняваме Мадонна с 30 години кариера и още някоя певица със същия стаж. А също не считам за валидни твърденията за продажби, в които се спекулира, че Кама била най-продаваната, защото има 1-2 много продавани албуми, за останалите няма нищо сигурно. Да не говорим, че има изпълнители с 2 албума като Малина, които могат да са продали повече от изпълнители като Тотя... която май има 3-4. :dontknow:

 

Нека моите коментари са злобни. Аз поне пиша по темата, а от цялата работа, Сашо, ти пишеш само кой какъв злобар е .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само една малка подробност, официално Риана е продала повече от Мадона.

 

RihannaBarbados

United States2005–present[97]2005[97]R&B / Pop / Dance / Hip-hop[97]

Total available certified units: 227.6 million

MadonnaUnited States1979–present[66]1982[66]Pop / Dance / Electronica[66]

Total available certified units: 170.6 million

Всичко останало е, какво студиото казва, но не е декларирало официално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E тя и за двете. Виж само с какво облекло пее народната песен :1000 (29):

За Камелия говориш, пък Десислава е излазла да пее Дельо Хайдутин по сутиен. Бахти смешника си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Камелия говориш, пък Десислава е излазла да пее Дельо Хайдутин по сутиен. Бахти смешника си.

Камелия пяла по гащи, а Лоената топка на 4 тия клип е без гащи

Шундата и отвънка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава стъпи на върха с "Не се изтриваш"

http://signal.bg/view_article.php?article_id=50464

Преслава е новият лидер в попфолк класацията "50-те Най". Новият й сингъл "Не се изтриваш" стъпи на върха след като получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg.

На втора позиция слиза Яница с актуалния си хит "Изкушение", който оглавяваше чарта две поредни седмици.

В челната тройка остават Деси Слава и Джордан с дуета си "Ангелите плачат".

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално в твоя договор пише - да нахъсва публиката 2 месеца по-рано. ЗАбелязал съм, че пускаш "Кама с нова песен еди кога си", после сменяш датата, понякога и годината. :derisive:

 

Разбира се, че не си видял. Ти виждаш само като се пише за твоята любимка Деса. А поради липса на суперлативи за Кама - пропускаш останалото.

Така като гледаш най-коментираните теми са именно на Камелия. И също така като гледаш, всеки пост и половина в тези теми е на Фокса и Сашо. А останалите помеждутъци са реплики.

 

Що според теб се изрежда целия форум? Ама не е щото Кама е с лепенки и не може да пее. Просто сме толерантни към фанатизма, с който ни заливате всекидневно и се опитваме да ви обясним, че като пуснеш чешмата, оттам не тече Камелия Вескова.

 

Примерът на бог Фокс не е удачен за Мадонна. Тя е натрупала богатството си в най-продаваните години. Можем да сравняваме Мадонна с 30 години кариера и още някоя певица със същия стаж. А също не считам за валидни твърденията за продажби, в които се спекулира, че Кама била най-продаваната, защото има 1-2 много продавани албуми, за останалите няма нищо сигурно. Да не говорим, че има изпълнители с 2 албума като Малина, които могат да са продали повече от изпълнители като Тотя... която май има 3-4. :dontknow:

 

Нека моите коментари са злобни. Аз поне пиша по темата, а от цялата работа, Сашо, ти пишеш само кой какъв злобар е .

Ама много не аргументирано ми се надъхваш. Ето последната тема на Кама е пред очите ти, спокойно се вижда кой колко коментара е пуснал. Със сигурност мойте не са половината, естествено така ти е удобно, понеже се опитваш да създадеш някаква твоя лична параноя за договорите в Камс продакшън. Абсолютен палячо си :) Но ето нагледно:

 

От 190 коментара, едва 12 са мои, Фокси има малко повече, някакви като нена и още фенове на Десислава за заляли темата с многобройтите си коментарчета, гледам ти също си активен. Толкова са ти аргументирани и достоверни твърднията, колкото прогнозите ти за 1.5 млн. на Дразни ме. Добре, че тоь път не те оставих да си съчиняваш, както ти е удобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само една малка подробност, официално Риана е продала повече от Мадона.

 

RihannaBarbados

United States2005–present[97]2005[97]R&B / Pop / Dance / Hip-hop[97]

Total available certified units: 227.6 million

MadonnaUnited States1979–present[66]1982[66]Pop / Dance / Electronica[66]

Total available certified units: 170.6 million

Всичко останало е, какво студиото казва, но не е декларирало официално.

Преди 1991 няма официален източник, който да брои продажби. Отделно това са “записи”, т.е. албуми е сингли наедно. Риана не мисля че и 1/4 от тазо цифра е албуми - при нея силата е синглите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Камелия говориш, пък Десислава е излазла да пее Дельо Хайдутин по сутиен. Бахти смешника си.

 

Абсолютно неадекватно облечена е Десислава и Камелия. При Десислава обаче след такова изпяване забравя да ти пука :3fdb8960598fa63e:

 

И ако обичаш спри да раздаваш квалификации и обиди за всичко и всеки. Или само така можеш да водиш дискусия, мамин златен :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм и предполагал, че ще депресирам така тролчетата в Рамания с един прост пример свързан с Мадона, Уитни Хюстън и Марая Кери. Обаче, така да им подскочи сърцето на същите, които никога не са правили аналогията между Мадона и Камелия е направо забележително. Пичове, зодия Стрелец съм. Пак ви нацелих в сърцето.

 

:happyppl:

 

И "десовите", знам че всеки ден ровите стената на Кама, за да видите как е в САЩ. Хайде да не ми показвате с келяви клипчета на Деса от Атланта колко ви е мъчно, че " чипровската" ви показа видео как е в кръчмите и клубовете, когато предната вечер там е минало торнадото "Камелия". Знам, че ви е болна тема, но шоубизнесът обича повече Мадона и Гага, а не Уитни и Марая. Причината е ясна - доларовото покритие е най-важно, като се тегли чертата.

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марая и Уитни не са по-обичани от Мадона и Гага, но Десислава, Глория, Ивана и Преслава са по-обичани от Камелия. :Vishenka_05:

 

Да не си помисли някой, че съм сериозен- просто се закачам с Фокси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марая и Уитни не са по-обичани от Мадона и Гага, но Десислава, Глория, Ивана и Преслава са по-обичани от Камелия. :Vishenka_05:

 

Да не си помисли някой, че съм сериозен- просто се закачам с Фокси.

 

Знам, радвам се, че ти си пръв на амбразурата тези дни. :1000 (29): А щом е така, значи съм уцелил.... темата. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко малко гледания има тази песен, а е страхотна! Една от любимите ми тази години.

На мен не ми се струват малко, все пак не е купувала, най-вероятно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не мен ли ми направи неприятно впечатление фактът, че водещата на COOLt, представи Преслава като "Примата на модерния фолк"? :mf_surrender: Супер некомпетентно и излишно от нейна страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Кога някоя друга ще запее Коледни песнички.. :3fdb8960598fa63e:

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Хахаха, това от мола не го бях гледал. Супер свежа и неадекватна е, как да не ѝ се кефи човек :D

 

Колко малко гледания има тази песен, а е страхотна! Една от любимите ми тази години.

 

Аз по едно време си я пусках, ама я нямам н мп3?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към темата за хубавото пеене...

Тук доста често се правят класации за гледания, но не мисля, че сме правили за песните, които в по-голямата си част представляват стойностната част от поп-фолка- баладите. Уточнявам, че моята цел е не само реклама на ДС, а и статистика, каквато не сме имали.

 

Най-слушаните балади в стрийминг ерата (след 2010):

 

1.Деси Слава - В друг живот - 11 666 060 показвания

2.Константин ft. Деси Слава - Болка в минути - 10 397 128 показвания

3.Емилия и Борис Дали - Обичай ме - 9 923 887 показвания

4.Цветелина Грахич - Искам те пак - 8 847 845 показвания

5.Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук - 7 661 457 показвания

6.Джена - Неверници - 7 001 349 показвания

7.Деси Слава - И това ще преживея -

5 912 509 показвания

8.Малина - Не те забравям - 3 691 877 показвания

9.Преслава - Ако утре ме губиш (след едно изтрито клипче с почти милион) - 3 374 041 показвания

10.Галена и Фики - Изневериш ли ми - 3 305 388 показвания

11.Цветелина Янева и Тони Стораро - Без теб, любов - 3 110 271 показвания

12.Цветелина Янева ft. Фики - Страх ме е - 3 040 506 показвания

13.Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат - 2 878 004 показвания

14.Деси Слава и Тони Стораро - Не искам без теб (едното клипче) - 2 796 542 показвания

15.Глория - Пясъчни кули - 2 012 478 показвания

 

Допълвайте, може и да към пропуснал някоя песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E че на Джена - Неверници, балада ли е?

 

ПС: Азис - Хей, момиче - 2 928 114

Фики - Is this love - 2 317 742

Мария и Стан - 6 575 230вя

Амет - Ех, животе - 4 194 533

Алисия и Борис Солтарийски - 4 666 389

Link to comment
Сподели в други сайтове

E че на Джена - Неверници, балада ли е?

Бие на нещо такова, но честно казано я сложих колкото бройката да е 15, защото не можах да се сетя за други. :1000 (29):

ПП: Не знам как забравих точно Азис, той замества Джена значи. Мерси.

Is this Love... :roll1:

Някой ако може да ми поправи поста, да ги сложи горепосочените. На Амет дори не я знаех. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...