Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тъкмо щях да питам какво е Шушана

 

Предполагам вече си видял. Няква тромава мазнотия в стил 90-те. Нищо впечатляващо. Аз лично не схващам истерията по тая песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Предполагам вече си видял. Няква тромава мазнотия в стил 90-те. Нищо впечатляващо. Аз лично не схващам истерията по тая песен.

Тя не е ли стара?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оше три чалга имена в праймтайма на Биг Брадър... Това не се беше случвало досега, само така да залязва жанрът. :1000 (29):

 

 

Кастингът е много добър. Даже са ми по-интересни от предния сезон. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оше три чалга имена в праймтайма на Биг Брадър... Това не се беше случвало досега, само така да залязва жанрът. :1000 (29):

 

Абсолютно си прав. Точно така залезе естрадата. Чалгата върви по утъпканият от естрададжиите път. Значи когато звездите на една браншова общност не намират пътя към широките народни маси с продукцията която създава, а търси медиите доброволно прелагайки се за пушечно месо, само за да получи мимолетно присъствие, то диагнозата е ясна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази "Шушана" хич не ми харесва, но е страшен хит. От коли, от дискотеки я чувам от известно време, и Галена миналата седмица я пя на участие и хората се кефеха много. Даже не знаех,че е стара песента и сега има нова версия.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам вече си видял. Няква тромава мазнотия в стил 90-те. Нищо впечатляващо. Аз лично не схващам истерията по тая песен.

 

Първо, това не е песен на циганинът Наско "Ментата" и не е мазнотия от 90-те. Тази "Шушана" е пълно копие на най-великата чалга песен от 80-те..... "Елена, Елена", на Хисарският поп. 40 години вече я слушам по сватби и в кръчми. Няма оркестър който да не я започва на секундата. Днес няма такива песни, а текстове пък съвсем.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, това не е песен на циганинът Наско "Ментата" и не е мазнотия от 90-те. Тази "Шушана" е пълно копие на най-великата чалга песен от 80-те..... "Елена, Елена", на Хисарският поп. 40 години вече я слушам по сватби и в кръчми. Няма оркестър който да не я започва на секундата. Днес няма такива песни, а текстове пък съвсем.

 

Песента е на братята, дуета Мухарем и Айнур Сербезовски и е от 1982 година. Казва се Растайемо се ми.

 

Ето Тук

 

И ето песента в оригинал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав. Точно така залезе естрадата. Чалгата върви по утъпканият от естрададжиите път. Значи когато звездите на една браншова общност не намират пътя към широките народни маси с продукцията която създава, а търси медиите доброволно прелагайки се за пушечно месо, само за да получи мимолетно присъствие, то диагнозата е ясна.

Че то чалга звезди влизат още от 2006, когато все още жанрът беше в апогей. Сега просто за първи път са повече от две- три. И то Луна и Коцето се очертават като големи сензации, а за Дебора ще видим, на кантар ми е.

А и да ти напомня, че и Кемси беше Съквартирантка през 2009, макар и за кратко. И тя е пушено месо. :3fdb8960598fa63e: Всъщност сега се сещам, че сезонът с нея беше с най-много чалга звезди- бяха тя, Азис, Преслава, Софка, Милко- кой за кратък престой, кой за дълъг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокселино, ако чалгата залезе както много искаш къде ще се изяви бездарието???

Той иска чалгата да залезе, за да може да каже, че е залязла заради напускането на Камелия. И още по-забавното е, че в този форум доста се поддаваме на внушенията му, както винаги. Фокс обаче нещо няма късмет този път, защото след временната дрямка жанрът най-накрая отново взе да се събужда и дори и настоящата уж слаба година ще завърши с поне 10-15 успешни песни, едната от които дори е на любимката му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...