Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Горката! На какво се подлага в това състояние, две деца храни и скоро и трето! Наистина ми изглежда съжалително.

 

 

Под всякаква критика е.

Толкова проста, толкова да не й се занимава, че да се чуди защо аджеба си отишла там.

 

Вече съм склонен да повярвам на факта, че тая се е закрепила толкова години на сцена единствено и само заради късмета си, нищо друго не е фактор. Лошото, е че се поклаща така и в дискотеката през нощта, а не само на обяд в Лъки.

 

Изключително съм разочарован от ДесиСлава, не знаела какво да пее, Боже Господи...

 

:helpsmilie: :gun_bandana:

 

Поздрав Деси!

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахахахах

Планирано беше това хах :roll1:

Преди години и аз се опитах така да направя на Камелия, но оная чипровската хич не си остана длъжна :girl_cry2:

 

Иначе Десислава е супер брутално неадекватна - нито като песни, нито като реплика и отношение към почитателите си, голяма идиотка. Човек да се чуди не как се задържала толкова време на сцената, ми изобщо в живота как се справя. Тя сигурно и до магазина за хляб като отива се чуди по кой път е по-пряко, и дали да го вземе сутрин, по обяд или вечеря... И тъкмо отиде до магазине, па се сети, че в баничарницата имало топли тутманици и боза в литри...

Link to comment
Сподели в други сайтове

на 16-ата минута как я хваща за гъза, ама и я тя не му позволи...

 

Иначе е страшно лигава.

 

Честно казано предпочитам лигава и отвеяна, но истинска, отколкото да е престорено официална и лицемерна. Вярно, че е леко излагация, но аз го гледам от забавната страна.

 

Поне не е лицемерка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Ааа, "Мотел" баба ти, са!

 

И по- точно т 10:27 нататък :roll1: :roll1: :roll1:

От морето ли е минала пътьом през Раковски или се прибира от басейн, какво е това облекло? :lol:

На 21:00мин наблюдавайте озвучителя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът на Джена и Преслава оглави чарта за хитове

 

photo_verybig_49827.jpg

 

Джена и Преслава са новите лидери в "50-те Най...". Дуетната им песен "Тук жена му пази" спечели вота на читателите на Signal.bg и оглави най-престижната класация в попфолка.

Емануела се изкачва с една позиция и новото й парче "Без чувства" е в подножието на върха.

След осем поредни победи Азис отстъпи първенството в чарта и тази седмица финишира на трето място с хита си "Мотел".

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=49827

 

----------------------

 

Галена остана без нито една победа това лято. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът на Джена и Преслава оглави чарта за хитове

 

photo_verybig_49827.jpg

 

Джена и Преслава са новите лидери в "50-те Най...". Дуетната им песен "Тук жена му пази" спечели вота на читателите на Signal.bg и оглави най-престижната класация в попфолка.

Емануела се изкачва с една позиция и новото й парче "Без чувства" е в подножието на върха.

След осем поредни победи Азис отстъпи първенството в чарта и тази седмица финишира на трето място с хита си "Мотел".

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=49827

 

----------------------

 

Галена остана без нито една победа това лято. :1000 (29):

Спечели топ 20 за Юли!!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът на Джена и Преслава оглави чарта за хитове

 

photo_verybig_49827.jpg

 

Джена и Преслава са новите лидери в "50-те Най...". Дуетната им песен "Тук жена му пази" спечели вота на читателите на Signal.bg и оглави най-престижната класация в попфолка.

Емануела се изкачва с една позиция и новото й парче "Без чувства" е в подножието на върха.

След осем поредни победи Азис отстъпи първенството в чарта и тази седмица финишира на трето място с хита си "Мотел".

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=49827

 

----------------------

 

Галена остана без нито една победа това лято. :1000 (29):

"Пада звезда" чак 13-та. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Ааа, "Мотел" баба ти, са!

 

Защо заваля като пияна? :mf_surrender:

Оле как ги отряза за Азис и Мотел :roll1:

Наистина "Каква съм луда" й е голям хит!

Тази песен май тръгва след "Пада звезда", защото изведнъж й се покачиха гледанията:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо заваля като пияна? :mf_surrender:

Оле как ги отряза за Азис и Мотел :roll1:

Наистина "Каква съм луда" й е голям хит!

Тази песен май тръгва след "Пада звезда", защото изведнъж й се покачиха гледанията:

 

Защо заваля ли?! Ми защото се е напила брутално, гледай ква е неадекватна... Или слънцето я понапекло. Принципно може да пее, и си издържа участието, но тука е ад, ад, ад, ад, ад...

 

Много е проста, ама такова нагло проста. Емилия, Анелия и Деса са бавни, флегматични, инфантилни, но някак си може да го погледнеш и приемеш като леко забавно, чаровно дори. При Кали това селско поведение на моменти е прекалено, не знам ПР ли си прави или наистина е толкова кухо парче.

 

Спомням си преди години като беше в Сигнал+ нещо я бях захапал защо плюе по успешните си колежки, че се събличали и за това имали успех, защитавах си Камелията, и оная почна да ми обяснява колко съм бил нещастен в живота си и колко негативно съм мислил, щом не виждам и не мога да оценя песните й. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е селянка от класа, в началото на клипа се вижда как се клати и е подпийнала в комплект с кюфтетата, както сама си го призна.

Облеклото е no comment.

 

А за мотела - да не би Пайнера да е забранил да го пеят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомням си преди години като беше в Сигнал+ нещо я бях захапал защо плюе по успешните си колежки, че се събличали и за това имали успех, защитавах си Камелията, и оная почна да ми обяснява колко съм бил нещастен в живота си и колко негативно съм мислил, щом не виждам и не мога да оценя песните й. :D

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...