Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И тримата си бяха за бан. Точка! Хит обиди Лока, а тя и ДаркЧайлд ежедневно ви се подиграват и ви обиждат по един или друг начин, че слушате чалга... Слепи ли сте?
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А,неееее :roll1: :roll1:

Е как бе, точно това "ЗА НЕЯ СИ Е" е много детско, наивно и същевремено смешно. Умрях! :1000 (29): :1000 (29):

След това на второ място слагам "Луканката", след което Камелия с морала, себеопознаването и вагината. Засега тези трите най-много се открояват. Според мен! :1000 (30): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тримата си бяха за бан. Точка! Хит обиди Лока, а тя и ДаркЧайлд ежедневно ви се подиграват и ви обиждат по един или друг начин, че слушате чалга... Слепи ли сте?

Те хранят изпълнителите, но какво общо имат потребителите които се припознават в думите им. :)

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мачкаме ли с милиони на ретро хитове? :3fdb8960598fa63e:

Да, дори и с ТВ версия от Коледна програма :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Българските поп радиа са заклеймили фолка до смърт едва ли не, абсурд е да чуеш нещо на фолкаджийка, но видиш ли това не е проблемно да го пускаш по радио за поп музика.

 

 

А на това какво му е фолкаджийското??? Дийп хаус парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те хранят изпълнителите, но какво общо имат потребителите които се припознават в думите им. :)

 

Не става на въпрос за това дали хранят изпълнителите. Имаше доста грозни реплики между тях, освем това вече имаха предупреждения и бановете дойдоха и от натрупване. Вие бъркате нормалните спорове и една нормална дискусия с това да има заяждане и нападки.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той няма да я продава. :)

 

Това не пречи да прилапат някой нали знаеш. Все пак колкото и да ги плюем компанията, телевизията си имат голямо значение за развитието на един изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не пречи да прилапат някой нали знаеш. Все пак колкото и да ги плюем компанията, телевизията си имат голямо значение за развитието на един изпълнител.

 

Абсолютно.

----

 

Яница с купени гледания на най-новия си видеоклип "Няма да ме купиш"

 

Яница определено озадачи в опита си да заблуди феновете. Новият й видеоклип "Няма да ме купиш" е истински парадокс в Youtube. Въпреки огромното число на гледания, които отразява за 4 дни - над 700 000, той не може да влезе в статистиката на Youtube за най-популярни видеоклипове. При тази гледаемост и отбелязани харесвания, би трябвало да заема втора позиция в подредбата на Youtube, а не изцяло да липсва. За разлика от нея, новите песни на Галена и Анелия се радват на реален зрителски интерес и логично са по челните места на тази класация. Като допълнение, статистиката за клипа на Яница е скрит от продуцентите й, така че публиката не може да проследи споделянията и движението на гледаемостта - сигурен знак, че с видеото се случва нещо нередно.

 

Явно Яница е поредната певица, която прибягва до манипулация, за да създава изкуствен интерес към себе си.

 

folk.bg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изслуша ли го изобщо? Кларинетът грам не е чалга...не.

 

Знам го наизуст.

Това дали едно парче е чалга може да се определи по ритъма, по аранжимента, по безумния текст или клип. Айде да не влизаме в абсурдни спорове. Едно е да използваш инструмент, съвсем друго - как ще го използваш. Сигурно и перкусиите са "патентовани" за чалгата. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко няма да продава канала и дори не знае, че има такава новина - сътворена е за да се вдигне дискусия и PR около канала. PR-чето , собственик на сайта (един обратен, забравих му името) е PR на повечето от фирмата, явно самата фирма има отношения със него - в "интервю" всяко второ такова е с техен изпълнител (дори Саранди и Ашкар, втория - дори с две) , последно с Ерос, който си ротира песента по Hit Mix. Въпроса e, че болната глава на гейчето е сътворила някаква глупост, която и за PR няма да мине.

 

Същия малоумник пусна голите снимки на Денис, където някаква мацка му прави френска, пак не се получи скандал. Идиот е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

3,000,000+ :happyppl:

Лорена още с втората си песен вече е име, което и само предизвиква интерес. Евала - най-силния женски дебют в попфолка от не знам колко години насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам го наизуст.

Това дали едно парче е чалга може да се определи по ритъма, по аранжимента, по безумния текст или клип. Айде да не влизаме в абсурдни спорове. Едно е да използваш инструмент, съвсем друго - как ще го използваш. Сигурно и перкусиите са "патентовани" за чалгата. :mf_surrender:

И аз по-голяма простотия не бях чел скоро :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...