Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Опазил ме господ да чуя тая какафония втори път (чукамнадърво). Поне толкова пъти го казва в песента или до колкото я чух.

Лелка съм и с критерий. Научи се първо да общуваш във форум и да имаш форумен език. Второ, научи се да аргументираш и дебатираш. Да скачаш и да обиждаш е лесно, невъзпитаните го знаете добре, не е изненада.

Да се научиш на истинска, качествена музика няма да ти казвам. Там си си добре в чалгата.

И пак ти казвам, радвай си се на твоите си неща и не се занимавай с лелки.

Ама ти верно ли си тръгнала си да ме критикуваш, че слушам чалга? "Там си си добре в чалгата" вика, ми ти къде си бе? Лелче, може да е от възрастта, но да ти напомня ако си забравила, че се намираш в чалга форум. И ще се занимавам с когото аз поискам, ако очакваш да бълваш злоба срещу всичко дето диша на тоя свят и никой да не ти опонира си в голяма грешка. Ясно какъв ти е критерия, щом по цял ден киснеш в музикален форум и нареждаш певици, които уж не харесваш.

 

Озвучителя на Галин?

Да. Очаквам яка песен, от чутото доста ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Между другото, Жалена вече е на 1-во място в класацията ми за най-противна изпълнителка на всички времена. Толкова противна не ми е била дори и Ивана в предното десетилетия. Честито!

 

П.П. А феновете ѝ трябва да бъдат кастрирани1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.П. А феновете ѝ трябва да бъдат кастрирани1000%20(19).gif

 

А какво трябва да се направи с хората, които никога нищо не харесват, но въпреки това висят всеки ден в чалга форум и избиват комплекси? :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Жалена вече е на 1-во място в класацията ми за най-противна изпълнителка на всички времена. Толкова противна не ми е била дори и Ивана в предното десетилетия. Честито!

 

П.П. А феновете ѝ трябва да бъдат кастрирани1000%20(19).gif

Доста важна информация, обезателно ще си го отбележа. Сигурен съм, че на Галена съцето ѝ се къса от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти верно ли си тръгнала си да ме критикуваш, че слушам чалга? "Там си си добре в чалгата" вика, ми ти къде си бе? Лелче, може да е от възрастта, но да ти напомня ако си забравила, че се намираш в чалга форум. И ще се занимавам с когото аз поискам, ако очакваш да бълваш злоба срещу всичко дето диша на тоя свят и никой да не ти опонира си в голяма грешка. Ясно какъв ти е критерия, щом по цял ден киснеш в музикален форум и нареждаш певици, които уж не харесваш.

Да. Очаквам яка песен, от чутото доста ми хареса.

Ама опонирай ми, бе нали затова съм тук! Ама не можеш. Без обиди не можеш.

Никой не те критикува. Дреме ми на прическата какво слушаш.

Изказвам мнение и ще продължавам (тук, другаде и къде ми е кеф) изнася ли ти или не, не е моя грижа.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти верно ли си тръгнала си да ме критикуваш, че слушам чалга? "Там си си добре в чалгата" вика, ми ти къде си бе? Лелче, може да е от възрастта, но да ти напомня ако си забравила, че се намираш в чалга форум. И ще се занимавам с когото аз поискам, ако очакваш да бълваш злоба срещу всичко дето диша на тоя свят и никой да не ти опонира си в голяма грешка. Ясно какъв ти е критерия, щом по цял ден киснеш в музикален форум и нареждаш певици, които уж не харесваш.

Да. Очаквам яка песен, от чутото доста ми хареса.

Озвучителя на Галин със собствена песен? Е, това, вече е скандално!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста важна информация, обезателно ще си го отбележа. Сигурен съм, че на Галена съцето ѝ се къса от това.

 

Тя няма сърце. Виж нещо друго може и да ѝ се е цепнало при раждането. Епизиотомия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мииии ... Говедарката от Съединение има повече кво да и уважаваме от Жалка и Наркоманката.

 

Даже Пресила има повече в тая насока.

 

:roll1:

 

Ех, тия мухоморки, бе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам и 3 дни за DarkChild, който говори за кастрации и прави хомофобски нападки към една стабилна част от форума.

Има ги! И предупреждавам Лока да спре да се заяжда с хората.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам и 3 дни за DarkChild, който говори за кастрации и прави хомофобски нападки към една стабилна част от форума.

 

Прати ми линк, не намирам къде е говорено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хехе, лидерството на Галена не влияе добре на нервите на някои хора. :1000 (29):

2 от 3-мата вече изгоряха, жалко, че третият е админ :3fdb8960598fa63e:

 

#МамаУраган е минала НДТП. :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...