Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Десислава е направо плашеща в този поздрав. Защо се е окепазила по този брутален начин?

Аз се чудя след като е със спортист той не трябва ли точно по обратния начин да и действа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тоя форум - Галена бачкала, била страхотен човек ... :mf_surrender:

 

После как да не си на страната на вещици като Преси напук на вашите фалшиви пропаганди? :3fdb8960598fa63e:

ами да страхотен човек е снима се със всеки

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя след като е със спортист той не трябва ли точно по обратния начин да и действа?

В случая не говоря за килограмите, те не ми пречат. Просто лицето ѝ прилича на карикатура от толкова интервенции, абсурдно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половин циганка е. Още от Обичай ме, където говори като мангалка си беше ясно. То и сега вече си личи като остарява. Прилича на 50-годишна. Те така зле остаряват. Пример, Тони Стораро.

Няма нищо циганско, не знам как го определи това... :o

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо циганско, не знам как го определи това... :o

 

За Анелия още от самото начало се говореше, че е циганка, но не прилича на такава. Пък особено по гласа не си личи. Може би е малко по-мургава, но това не означава нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме дразни глупостта на форума в големи количества. Тук се изказват някакви мнение, негативни, но в никакъв случай груби, относно Галена и идват някакви си да обясняват на другите колко били злобни, само защото мнението не съвпада с това на стадото, ама когато стадото обижда по най-грозният начин останалите любимки за тях това е в реда на нещата. И в следствие на това, че не могат да защитят любимката си с аргументи, почват да нападат на лична основа. Абе вие възпитание имате ли? От къде накъде си налагате така мнението над останалите? В реалността май не ви изнася и дай тук понеже сме анонимни да се покажем що за стока сме. Мислете и обсъждайте нормално, то не става само с гняв срещу този, които има различно от вашето мнение. Аман!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Анелия още от самото начало се говореше, че е циганка, но не прилича на такава. Пък особено по гласа не си личи. Може би е малко по-мургава, но това не означава нищо.

Познавам я лично, още преди да стане певица и гарантирам, че няма нищо циганско в нея :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме дразни глупостта на форума в големи количества. Тук се изказват някакви мнение, негативни, но в никакъв случай груби, относно Галена и идват някакви си да обясняват на другите колко били злобни, само защото мнението не съвпада с това на стадото, ама когато стадото обижда по най-грозният начин останалите любимки за тях това е в реда на нещата. И в следствие на това, че не могат да защитят любимката си с аргументи, почват да нападат на лична основа. Абе вие възпитание имате ли? От къде накъде си налагате така мнението над останалите? В реалността май не ви изнася и дай тук понеже сме анонимни да се покажем що за стока сме. Мислете и обсъждайте нормално, то не става само с гняв срещу този, които има различно от вашето мнение. Аман!

Аз с потрес научих преди малко, че Loka е банната!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

9,831,443 гледания

преди 4 месеци.

 

 

9,828,001

преди 7 месеци.

 

 

*После пак ми говорете на коя самостоятелните песни биле по-гледани!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз с потрес научих преди малко, че Loka е банната!

Ако не се държеше толкова арогантно и с насмешка към всички, които с право ѝ казват, че е хейтърка, нямаше да получи бан. Най-малкото заради подстрекаване заслужаваше почивка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме дразни глупостта на форума в големи количества. Тук се изказват някакви мнение, негативни, но в никакъв случай груби, относно Галена и идват някакви си да обясняват на другите колко били злобни, само защото мнението не съвпада с това на стадото, ама когато стадото обижда по най-грозният начин останалите любимки за тях това е в реда на нещата. И в следствие на това, че не могат да защитят любимката си с аргументи, почват да нападат на лична основа. Абе вие възпитание имате ли? От къде накъде си налагате така мнението над останалите? В реалността май не ви изнася и дай тук понеже сме анонимни да се покажем що за стока сме. Мислете и обсъждайте нормално, то не става само с гняв срещу този, които има различно от вашето мнение. Аман!

Първо ме помислиха за фен на Преслава и при изказване на мнението ми,което беше напълно различно от тяхното,се почна бясно обиждане по адрес на Преслава , при положение , че не съм я споменала никъде в коментара си.След това същата история с Деси.Била еди си каква баница.После злобна ме изкараха,а те като се нахвърлят като настървени един след друг срещу тези,които не споделят мнението им не са злобни , а дори компетентни. :feminist_en:

Много е досадно това.Окей,фен си на някого,но това не значи , че всички останали трябва да харесват това,което харесваш и ти.И когато някой каже нещо , което не съвпада с твоето мнение , да тръгваш да обиждаш неговия любим изпълнител си е чиста елементарност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не се държеше толкова арогантно и с насмешка към всички, които с право ѝ казват, че е хейтърка, нямаше да получи бан. Най-малкото заради подстрекаване заслужаваше почивка.

 

Точно тя ли е хейтърка, бе? И що? Щото не харесва Галена ли? Стига сте се излагали. Провокират хората и после очакват те да им мълчат. От къв зор? Точно тея дето най-много драпат за другите, че са злобни, точно те са най-много такива.

 

П.п. Очаквам новите песни на Татяна.

 

Окей,фен си на някого,но това не значи , че всички останали трябва да харесват това,което харесваш и ти.И когато някой каже нещо , което не съвпада с твоето мнение , да тръгваш да обиждаш неговия любим изпълнител си е чиста елементарност.

 

О, моля ти се. Аз вече избягвам да пиша каквото и да е мнение за някоя, защото веднага бивам цитиран и нападан на тема Татяна и почват едни дискусии (силно казно) безсмислени, че няма и накъде повече. Обиждат я, а после ми пишат, че всъщност са и големи фенове, ама заради останалите не си признавали. Това може да ти даде достатъчно яснота що за хора са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

9,831,443 гледания

преди 4 месеци.

9,828,001

преди 7 месеци.

*После пак ми говорете на коя самостоятелните песни биле по-гледани!

Вие сте единствените , изтъкващи гледанията.

+песента на Пресли поне не е с плагиатстван припев :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сте единствените , изтъкващи гледанията.

+песента на Пресли поне не е с плагиатстван припев :3fdb8960598fa63e:

За сметка на това е с рециклиране вокали, използвани в 5 песни преди това. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това е с рециклиране вокали, използвани в 5 песни преди това. :3fdb8960598fa63e:

За сметка на това измести гигаултрамегахита"Пей,сърце" от класацията на Сигнал и беше лидер 7 пъти :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това измести гигаултрамегахита"Пей,сърце" от класацията на Сигнал и беше лидер 7 пъти :3fdb8960598fa63e:

Вземи си дай почивка от форума, че доста се измъчи последните дни, честно.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сте единствените , изтъкващи гледанията.

+песента на Пресли поне не е с плагиатстван припев :3fdb8960598fa63e:

Внимавай какво изтъкваш... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не се държеше толкова арогантно и с насмешка към всички, които с право ѝ казват, че е хейтърка, нямаше да получи бан. Най-малкото заради подстрекаване заслужаваше почивка.

Не знаех, че във форумите не се насърчава дебатът... Не съм виждал някога да е обидила някого - възпитано и обосновано момиче! Срам ме е от управлението на форума!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това измести гигаултрамегахита"Пей,сърце" от класацията на Сигнал и беше лидер 7 пъти :3fdb8960598fa63e:

Дреме ми на пеперудката за някаква си интернет класация, която е доминирана от фенски пристрастия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземи си дай почивка от форума, че доста се измъчи последните дни, честно.. :1000 (29):

Не съм аз човека,който трябва да си вземе почивка,а вие.

Пословичната ви злоба започна да се забелязва и от други хора и ставате досадни с изтъкването на Галена :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че във форумите не се насърчава дебатът... Не съм виждал някога да е обидила някого - възпитано и обосновано момиче! Срам ме е от управлението на форума!

Ами и HIT не беше обидил/а (не съм сигурен мъж или жена е, да ме извинява) никой реално. "злобна леличка" е точно толкова обидно, колкото "лапетии" или каквато фраза там беше употребила Лока.

 

Никой не се прави на потребители, които имат реална и обективна преценка. Някой каза ли нещо на Blueberry, която например беше писала в темата, че не харесва песента? Не, защото тя няма пристрастия към определени изпълнители да ги плюе във всяка една част на денонощието. Когато от години на няколко потребителя първата им работа във всеки пост е да нахранят Галена и да кажат какъв боклук е, нормално е в един момент на форума да му кипне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...