Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И Галена в началото на 2017 :1000 (29):

 

Тая па - какво го повтаряш от вчера това, че Галена била пуснала 2 песни за 2 месеца?

 

Ми твоята любимка - 75 килограмовата баница, като пусна 2 песни в рамките на един месец? Що си мълчиш за това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е вие изкарахте Преслава най - пропадналата, еби му майката. И аз много харесвам Галена, ама преди точно две години на наградите Преса я разби като прием. На последното турне всички помним какво се случи, при все че Преслава не изпя нито един златен хит там, а Галена сложи до този момент всичките си хитове на кръст и пак флопна.

 

Не ме разбирайте погрешно, естествено, че Галена трябва да се уважава за работата и хитовете й. Но разликата с Преса, колкото и да е подмолна втората е от земята до небето. Преслава има по - високо обществено одобрение от Галена, това мога да ви го гарантирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е истина колко хейт отнася тук лидерката, като пусне пореден голям хит и чупи рекорди. И след излизането на "Пей сърце" беше така... После ходете ми разправяйте, че не ви боли. :whistling:

 

Ако не е Галена, тоя жанр е за никъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И най-голямата простотия, която прочетох през последните дни, е че Галена казвала шана вместо ксана :mf_surrender: :mf_surrender: Тва дори вече не знам как да го определя. И естествено родено от интелектуалката със розовия памук от предната страница.

Айде поздравче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава има по - високо обществено одобрение от Галена, това мога да ви го гарантирам.

 

Имаше. Сега това далеч не е така. Фаталните номинации на Планета са едно от най-скорошните доказателства. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше. Сега това далеч не е така. Фаталните номинации на Планета са едно от най-скорошните доказателства. :)

Но и в никакъв случай не е толкова черна, колкото тука я изкарвате...!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше. сега това далеч не е така. Фаталните номинации на Планета са едно от най-скорошните доказателства. :)

Това си е жанра, в самите чалга среди и по клубовете със сигурност Галена е по - голямата звезда. Извън чалга средите обаче... няма как да повярвам, че Галена има уважението на консервативният таргет 40+ години. А те са мнозинство в България :) За клубовете не говорим, там си цепи яката, сам съм виждал какво се случва. В някои пускат дори "Завиждайте" която е мега яката песен, до преди няколко месеца дори "Една жена" още се въртеше, сега не знам как е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз много харесвам Галена, ама преди точно две години на наградите Преса я разби като прием. На последното турне всички помним какво се случи, при все че Преслава не изпя нито един златен хит там, а Галена сложи до този момент всичките си хитове на кръст и пак флопна.

Това пък изобщо не е вярно. Приемът им беше на еднакво ниво на наградите. А на турнето във Варна Галена беше зверски добре приета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък изобщо не е вярно. Приемът им беше на еднакво ниво на наградите. А на турнето във Варна Галена беше зверски добре приета.

Аз коментирам какво видях на живия запис. После видях, че си е сложила и тя скандиране на името. Нали с теб сме обективни :) На това дето излъчиха на живо и директно, Преслава отнесе скандиране в началото, два биса и скандиране накрая. Можем да погледнем коментарите в темата, ако имаш желание. Галена излезе много смачкана и се насра (за тогава говорим) и пя уникално зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но и в никакъв случай не е толкова черна, колкото тука я изкарвате...!

 

Чак пък черна. В Топ 5 е дори и за миналата година, която й беше супер слаба. Което само по себе си говори, че при нея все още един наистина грандиозен проект ще спаси положението. Въпросът е, че такъв не се задава на хоризонта. Просто Галена в момента е едноличен лидер. Това е, което вие не признавате и оттам идват караниците. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз коментирам какво видях на живия запис. После видях, че си е сложила и тя скандиране на името. Нали с теб сме обективни :) На това дето излъчиха на живо и директно, Преслава отнесе скандиране в началото, два биса и скандиране накрая. Можем да погледнем коментарите в темата, ако имаш желание. Галена излезе много смачкана и се насра (за тогава говорим) и пя уникално зле.

Това за турнето ли? Да, в Бургас Галена се изложи и като прием, и като пеене, и като всичко. Но във Варна, където бях в публиката, историята беше съвсем друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си е жанра, в самите чалга среди и по клубовете със сигурност Галена е по - голямата звезда. Извън чалга средите обаче... няма как да повярвам, че Галена има уважението на консервативният таргет 40+ години. А те са мнозинство в България :) За клубовете не говорим, там си цепи яката, сам съм виждал какво се случва. В някои пускат дори "Завиждайте" която е мега яката песен, до преди няколко месеца дори "Една жена" още се въртеше, сега не знам как е.

 

 

Консервативният 40+ таргет определено не симпатизира на нито една от двете. Даже, докато ваната и другите изцепки на Галена вече отшумяха, Преслава не излиза от жълтите вестници, които точно тоя таргет чете ежедневно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак на мен като фенка на едната от двете , взе да ми става досадно вече. Хайде, спрете се вече. Няма ли нещо по-интересно от тази вражда? Вместо да влагате енергия в това, я ми направете една обложка на Moro Mou, че моята за нищо не става, а и не си харесах от другите. :roll1:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък черна. В Топ 5 е дори и за миналата година, която й беше супер слаба. Което само по себе си говори, че при нея все още един наистина грандиозен проект ще спаси положението. Въпросът е, че такъв не се задава на хоризонта. Просто Галена в момента е едноличен лидер. Това е, което вие не признавате и оттам идват караниците. :)

 

 

Това за турнето ли? Да, в Бургас Галена се изложи и като прием, и като пеене, и като всичко. Но във Варна, където бях в публиката, историята беше съвсем друга.

 

Може, аз ви приемам гледната точка. Но разбирам и защо не я смятат за едноличен лидер и по - голяма звезда от Преслава. Просто е много слаба на повечето концерти, сещам се и за Арена Армеец миналата година. Нали бях на първият концерт, не беше хипер зле Галена, но беше между другото. Тук отбелязвам, че после от вкъщи гледах Преса, не я изчаках. Но уж голямата "лидерка" а беше помляна от поне 5 изпълнители като прием, ако не са й повече. При все че и тогава пя доста песни, май "Кой" и "В твоите очи". Ама сравнена с Фики, Галин, Ивана, Деса, че дори Преслава изглеждаше много незначителна. Това е слабото място, за клубовете няма кой да я пипне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все тая, че не била най-добре приетата на концерти. То пък едни концерти, да им пикая на смешните "концерти". Самия факт, че тези приеми не отговарят на хитовостта на песните, които се пеят, е достатъчно, за да не се вземат насериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория учи висше на 43-годишна възраст

 

http://hotarena.net/gloriia-uchi-visshe-na...odishna-vazrast

 

Готини са си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може, аз ви приемам гледната точка. Но разбирам и защо не я смятат за едноличен лидер и по - голяма звезда от Преслава. Просто е много слаба на повечето концерти, сещам се и за Арена Армеец миналата година. Нали бях на първият концерт, не беше хипер зле Галена, но беше между другото. Тук отбелязвам, че после от вкъщи гледах Преса, не я изчаках. Но уж голямата "лидерка" а беше помляна от поне 5 изпълнители като прием, ако не са й повече. При все че и тогава пя доста песни, май "Кой" и "В твоите очи". Ама сравнена с Фики, Галин, Ивана, Деса, че дори Преслава изглеждаше много незначителна. Това е слабото място, за клубовете няма кой да я пипне.

 

 

Ами аз това еднолично лидерство от по-скоро го констатирам. Може би след наградите миналата година, когато имиджът на Преслава се срина и половината бранш излезе в защита на Галена. Плюс слабото представяне в Капките. Галена пък се дръпна от медии, интервюта. Остана да си мачка по клубовете, после забременя, пусна големи хитове. Въобще всичко работи в нейна полза напоследък. Аз лично съм далеч от вманиачен фен на Галена, от по-старите й песни даже почти нищо не харесвам. И е повече от ясно, че не е най-пеещата в жанра, но е факт, че днес е лидер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все тая, че не била най-добре приетата на концерти. То пък едни концерти, да им пикая на смешните "концерти". Самия факт, че тези приеми не отговарят на хитовостта на песните, които се пеят, е достатъчно, за да не се вземат насериозно.

Аз като фен на Глория, дето е другият резил по концерти, няма да споря изобщо. Имаш 200% ми съгласие.

 

Ами аз това еднолично лидерство от по-скоро го констатирам. Може би след наградите миналата година, когато имиджът на Преслава се срина и половината бранш излезе в защита на Галена. Тя се дръпна от медии, интервюта. Остана да си мачка по клубовете, после забременя, пусна големи хитове. Въобще всичко работи в нейна полза напоследък. Аз лично съм далеч от вманиачен фен на Галена, от по-старите й песни даже почти нищо не харесвам. И е повече от ясно, че не е най-пеещата в жанра, но е факт, че днес е лидер.

 

Заслужава да е на върха, категорично. Няма как да спорим за това, тя просто се старае и работи. Да, може екипа й да върши това, но самият факт, че тези хора са се събрали заради нея :) Това е достатъчно и наистина правят уникални неща, дори и да са крадени. Защото за да откраднеш нещо и да го направиш добре се иска усилие и финес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо последните страници ги пропускам. Толкова скучни спорове, че няма накъде..

На някои им е много трудно да възприемат, че към днешна дата Преса е аут, а Галка е ТОП-а. Преди Преса, сега е друго. Времената се менят, не може вечно да си номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо последните страници ги пропускам. Толкова скучни спорове, че няма накъде..

На някои им е много трудно да възприемат, че към днешна дата Преса е аут, а Галка е ТОП-а. Преди Преса, сега е друго. Времената се менят, не може вечно да си номер 1.

Честно казано и аз не мога да приема, че е аут. Ще изчакам да видя какво ще пусне тепърва и тогава. Просто толкова години я отписваме Преслава и накрая пак се размърда тая пуйка. Няма как да повярвам, че тя е напускала върха. Ще поживеем и ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...