Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо? Кое те е карало да мислиш, че ще пропадне?

Ами струваше ми се невъзможно да е повече от 3 години лидерка. Мислех, че ще изчерпи, че ще омръзне на хората. Определено не се случи нито едно от двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз напускам дискусията, няма как да спорим ако се обиждаме на лично ниво. Всеки има право да не харесва която и да е поп - фолк изпълнителка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това пък от пубертет си станала злобна лелка, която влиза във форума само за да излива комплексите си върху която певачка първо дойде. Не съм първия, който констатира, че постовете ти са само с цел хейт по поп фолка като цяло, така че вместо да ми съчувстваш, погледни себе си. Галена изкара МЕГАХИТ, а такива като тебе са завряни в кучи гъз ОТНОВО. :Vishenka_05:

 

По-скандалното е, че въпросната потребителка има добро мнение за Тоти-рогатия добитък. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скандалното е, че въпросната потребителка има добро мнение за Тоти-рогатия добитък. :3fdb8960598fa63e:

Четири пъти била слушала дали е шана или ксана :roll1: Тя тая я спукала от въртене, ама тука се плюнчи колко не й харесвала. Галс криви ги направи, лелките място не си намират :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая па - какво го повтаряш от вчера това, че Галена била пуснала 2 песни за 2 месеца?

 

Ми твоята любимка - 75 килограмовата баница, като пусна 2 песни в рамките на един месец? Що си мълчиш за това?

Едно е да пуснеш различна от масовката попфолк песен с наклонност към рап парче+докосваща душата балада , друго е да пуснеш поредния кавър и плагиатстван комерс.

И да не започваме да лепваме етикети по външен вид,че за Галя има бая.

Както казах вчера не ми се спори с ограничени и елементарни хорица,които не приемат критики за любимките си :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо последните страници ги пропускам. Толкова скучни спорове, че няма накъде..

На някои им е много трудно да възприемат, че към днешна дата Преса е аут, а Галка е ТОП-а. Преди Преса, сега е друго. Времената се менят, не може вечно да си номер 1.

Ама какво разправяш. Преслава и "аут" в едно изречение не стоят достоверно. :3fdb8960598fa63e: Лисицата пак ще възкръсне като феникс, ясно е.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четири пъти била слушала дали е шана или ксана :roll1: Тя тая я спукала от въртене, ама тука се плюнчи колко не й харесвала. Галс криви ги направи, лелките място не си намират :phpgrin2:

Опазил ме господ да чуя тая какафония втори път (чукамнадърво). Поне толкова пъти го казва в песента или до колкото я чух.

Лелка съм и с критерий. Научи се първо да общуваш във форум и да имаш форумен език. Второ, научи се да аргументираш и дебатираш. Да скачаш и да обиждаш е лесно, невъзпитаните го знаете добре, не е изненада.

Да се научиш на истинска, качествена музика няма да ти казвам. Там си си добре в чалгата.

И пак ти казвам, радвай си се на твоите си неща и не се занимавай с лелки.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се научиш на истинска, качествена музика няма да ти казвам. Там си си добре в чалгата.

Каза го тази, на която ѝ тече мед от устата за всяко лайно, което Джена пусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво разправяш. Преслава и "аут" в едно изречение не стоят достоверно. :3fdb8960598fa63e: Лисицата пак ще възкръсне като феникс, ясно е.

 

Казвам, че е аут предвид предишната година и нещата, които пусна. Аз знам, че Преслава може много и няма как да си кривя душата, но е факт, че изминалата година беше най-слабата й. Ако направи отново силни песни, супер. Слушам я и нямам проблеми с това, тъкмо ще засили конкуренцията, че в момента Галена си конкурира със себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая па - какво го повтаряш от вчера това, че Галена била пуснала 2 песни за 2 месеца?

 

Ми твоята любимка - 75 килограмовата баница, като пусна 2 песни в рамките на един месец? Що си мълчиш за това?

На Деса само задника тежи толкова :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвам, че е аут предвид предишната година и нещата, които пусна. Аз знам, че Преслава може много и няма как да си кривя душата, но е факт, че изминалата година беше най-слабата й. Ако направи отново силни песни, супер. Слушам я и нямам проблеми с това, тъкмо ще засили конкуренцията, че в момента Галена си конкурира със себе си.

Тя периодично си дава почивки - 2010, 2013, 2016 .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Българка е!

 

Половин циганка е. Още от Обичай ме, където говори като мангалка си беше ясно. То и сега вече си личи като остарява. Прилича на 50-годишна. Те така зле остаряват. Пример, Тони Стораро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя периодично си дава почивки - 2010, 2013, 2016 .. :3fdb8960598fa63e:

 

Е, 2010 сега погледнах, имала е много силни песни - Пия за тебе, Жените след мен, която отшумя бързо, но помня, че имаше много голям бум.

2013 само с Няма да съм друга.

2016-та просто затъна яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скандалното е, че въпросната потребителка има добро мнение за Тоти-рогатия добитък. :3fdb8960598fa63e:

Случайно пих кафе с жената, дори не знаех коя е. Не съм запозната с творчеството й.

Изобщо различавате ли термините? Обиждате потребител, щото ви критикува любимката. Просто продукт.

 

И благодаря за вниманието все пак!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...