Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дано Кралицата пусне и албум тази година. Има много издадени песни, които трябва да се включат. Да сложи и 3-4 нови и е готова.

 

"Спри ме", "Много ми отиваш", "Пак ли", "Истинска щастлива", "Дай ми", "Не ставам втора", "Завиждайте", "Точно никога", "Криво ще ми е", "Стара каравана", "Една жена", "Да ти олекне", "Мама Ураган", "Мина ми", "Моро му" - 15 песни са това, няма за кога да се бави.

Забравил си любимите ми "Раздавай се" и "Навътре в мен", както и "Пей, сърце".

Link to comment
Сподели в други сайтове

”Пет години чаках да ме поканят в това шоу! Приятелите ми казват, че имам имитаторски талант, който се надявам да ми помогне в преобразяванията. Притеснението ми идва от ролята на хореографията”, разказа ДесиСлава.

 

Ай стига бе? 5 години си нямаме друга работа, чакаме да ни поканят за караоки.

 

Май си плюхме на всички постижения домомента и не само ....

 

Виж за пълно дърво като Фатмесса е нормално да я притеснява хореографията ...

 

download2.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай стига бе? 5 години си нямаме друга работа, чакаме да ни поканят за караоки.

 

Май си плюхме на всички постижения домомента и не само ....

 

Виж за пълно дърво като Фатмесса е нормално да я притеснява хореографията ...

 

download2.png

Злобата ти е очевидна, прекаляваш и ще стъпиш на криво...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, боли ме! Познай какво? :1000 (24):

 

Сигурен бях! Начи фара няма как да е, може би някъде от противоположния край, щото съм взел та съм ти бръкнал прекалено надълбоко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е излъгал? Тя си го е казала- ще има проблем с хореографията.

Кой изобщо говори за хореография? Цаката е друга, не се правете на босненски невести!

 

Целите сме в слух...

Синият шрифт!

 

Сигурен бях! Начи фара няма как да е, може би някъде от противоположния край, щото съм взел та съм ти бръкнал прекалено надълбоко?

Ако си толкова вещ в бърканията, просветлявай някой друг!

С пустиняк имал ли си си работа? Успокои топките, ако обичаш или не, защото играта ти няма да мине!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравил си любимите ми "Раздавай се" и "Навътре в мен", както и "Пей, сърце".

"Пей, сърце" е дует, но да, би трябвало и той да бъде включен. "Навътре в мен" после се сетих за нея - макар че изтече в нега, беше издадена официално, така че се брои. Но "Раздавай се" е старо демо - едва ли би я включила.

 

Така стават 17 песни - това си е сериозна бройка. :helpsmilie: Да издаде двоен - по 12 песни във всеки, 7 нови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обективно погледнато, по това време на годината трябваше да има награди. Някой разбра ли защо няма? :1000 (29):

Защото Галена ги бойкотира, а без нея награди няма как да има ? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е най-големият хит на Яница в периода й след Оцко. Тоя път й се получи.

Аз го казах, че след Всичко чуждо пожелаваш, това ще е другата голяма песен. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче това да няма награди си е сериозно нарушаване на традицията от страна на Пайнер - 15/16 години не пропуска и сега изведнъж няма да има. Но пък никой нищо не казва, даже и служителките му мълчат като ученички в прогимназия по Живково време.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе кво искате от жената, да ражда на наградите наживо по Планета ли?

След интервюто, което даде преди известно време, дори да не беше бременна, не мисля, че повече би посетила тази церемония. Докато няма ясни критерии за тези награди, те нямат стойност. Браво на Галена, че изрази позиция! Жалко за прекъсването на традицията, но по-добре така. И без това ставаха все по-абсурдни наградите ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти си злобна .Незадоволена си вътрешно от живота си и форума е отдушника ти!Отстрани всичко се вижда ясно...

 

Тенкю за безплатния психоанализ, но ако решиш да искаш пари, да знаеш че няма да те огрее.

 

Специален поздрав.

 

 

Междудругото, не че ми дреме, ма тоя коментар примерно що не е изтрит и/или автора да получи някой процент за спам? Щото буквеника неска няма и един коментар по темата, всичките са по мой адрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана и Крисия Д.

 

“Съвсем изненадващо, когато излязох на сцената, видях, че сред гостите е Ивана. Изключително много се развълнувах, както от тази неочаквана среща, така и от подкрепата, която усетих от нея. Щастлива съм, че изпълнител от ранга на Ивана уважи участие на млад изпълнител като мен, а това е още едно доказателство, че приемствеността между вече доказали се имена в музиката и по-млади изпълнители съществува”.

 

16730520_1787479254611591_898774633590006508111.jpg

16649467_1787479114611605_751931304397353291137.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...